Jak uszczelnić przeciekający taras?


Tarasy oraz balkony to miejsca stale narażone na wilgoć, promieniowanie UV, kwaśne deszcze, niekorzystne i skrajnie zmienne warunki atmosferyczne. Z tego powodu bardzo często dochodzi do uszkodzenia warstwy hydroizolacyjnej balkonu i co za tym idzie – do jego przeciekania. Nieszczelna izolacja balkonu może poczynić poważne szkody. Gdy wilgoć dostanie się do stalowych elementów zbrojenia balkonu może spowodować ich korozję, pękanie betonu jak również może osłabić całą konstrukcję. Przeciekający balkon jest też przyczyną powstawania zacieków, wilgoci i pleśni w pomieszczeniach znajdujących się pod nim. Dlatego proces uszczelniania balkonu powinien być przeprowadzony bardzo starannie, z użyciem wysokiej jakości materiałów.


Zobacz także film: „Jak uszczelnić taras”


Kluczem do prawidłowego zabezpieczenia balkonu jest użycie odpowiednich materiałów. Warstwa hydroizolacyjna balkonu musi być przede wszystkim bardzo wytrzymała, odporna na warunki atmosferyczne i stałe zawilgocenie oraz musi być elastyczna aby wytrzymać ruchy betonu.

Sposoby zabezpieczania balkonu przed wilgocią generalnie można podzielić na dwa systemy:

 1. System podpłytkowy 

  Powszechnym i uciążliwym rozwiązaniem tego problemu jest zdarcie starej posadzki, umieszczenie nowej warstwy hydroizolacyjnej (najczęściej syntetyczne lub bitumiczne folie), ponowne położenie betonu i nowych płytek. Rozwiązanie to mimo, że niegdyś powszechnie stosowane ma wiele minusów – wysoki koszt, wymaga dużego nakładu pracy i musi być przeprowadzony przez specjalistów. W dodatku w wyniku ruchów balkonu spowodowanego zmianą temperatur istnieje duże ryzyko pojawienia się pęknięć w warstwie hydroizolacyjnej i cały proces trzeba powtarzać od początku.
 2. System nawierzchniowy 

  System nawierzchniowy wymaga dużo mniej nakładów pracy, ponieważ nie wymaga usuwania starej posadzki. Wodoodporną powłokę zabezpieczającą balkon przed przeciekaniem uzyskuje się przez zastosowanie uszczelniającej masy nałożonej na siatkę wzmacniającą i warstwy wykończeniowej.


Proces uszczelniania balkonu systemem nawierzchniowym można podzielić na 4 kroki:

 1. Przygotowanie powierzchni
 2. Nakładanie włókniny wzmacniającej
 3. Nałożenie warstwy wodoszczelnej
 4. Nałożenie warstwy nawierzchniowej


1. Przygotowanie powierzchni


Jest to bardzo ważny etap procesu uszczelniania. Od jego prawidłowego przeprowadzenia w dużej mierze zależy powodzenie całego przedsięwzięcia. Hydroizolację balkonu, tarasu Elastodeck można nałożyć na zróżnicowane podłoża takie jak płytki, beton, samopoziomujące wylewki mineralne oraz stare powłoki żywiczne i bitumiczne. Nie jest wymagane usuwanie istniejącego, dobrze przylegającego wykończenia tarasu.

Z istniejącej posadzki należy pozbyć się wszelkich luźnych elementów, w tym kurzu. W przypadku betonu i wylewek samopoziomujących ważne jest aby usunąć mleczko cementowe. Może to być wykonane przez szlifowanie mechaniczne lub chemicznie przy użyciu kwasu wytrawiającego Acid Etch. Podłoże należy porządnie odtłuścić. Zalecamy zmycie powierzchni za pomocą wody z detergentem. Do czyszczenia mogą być użyte ogólnie dostępne detergenty (np. płyn do mycia naczyń) lub profesjonalne środki do odtłuszczania, takie jak środek do usuwania oleju i zanieczyszczeń Oil Remover Q227. Następnie powierzchnię należy obficie spłukać wodą aby pozbyć się resztek środków czyszczących. Przed aplikacją izolacji należy pozwolić powierzchni dobrze wyschnąć.


Czyszczenie powierzchni tarasu

Czyszczenie powierzchni tarasu


2. Nakładanie włókniny wzmacniającej


Na całej przygotowanej powierzchni rozkładamy włókninę wzmacniającą. Dzięki niej aplikowany produkt uszczelniający stworzy jednolitą, nierozerwalną membranę. Włóknina musi być rozłożona równomiernie. W miejscach łączeń należy nałożyć ją na siebie z 5 centymetrowym zapasem. Ważne jest odpowiednie wywinięcie włókniny w miejscach styków, na cokół, obróbki blacharskie czy barierki.


Dokładne dopasowanie włókniny przy cokołach

Dokładne dopasowanie włókniny przy cokołach


Równomierne rozłożenie włókniny to proces czasochłonny. Siatka musi być dokładnie przycięta i dopasowana, tak by dobrze przylegała do podłoża. Na jej powierzchni nie mogą się tworzyć fałdy czy nierówności. Należy także uważać aby się nie podwijała na łączeniach. Przy rozkładaniu siatki nie należy się spieszyć – cierpliwe wykonanie tej pracy pozwala uzyskać bardzo estetyczne wykończenie.


Aplikacja masy uszczelniającej na równomiernie rozłożoną siatkę

Aplikacja Elastodeck na równomiernie rozłożoną siatkę


3. Nakładanie warstwy wodoszczelnej


Masę uszczelniającą Elastodeck aplikujemy za pomocą pędzla, wałka lub napędu hydrodynamicznego. Najwięcej czasu zajmuje nałożenie pierwszej warstwy, którą wklejamy siatkę do podłoża. Produkt należy dobrze wymieszać przed użyciem. Dodatkowo przy aplikacji pierwszej warstwy produkt należy rozcieńczyć wodą. Rozcieńczenie poprawia przyczepność powłoki do podłoża. W zależności od podłoża:

 • płytki, gres, terakota, niechłonny zacierany mechaniczne beton, wylewki samopoziomujące, niechłonny zacierany mechaniczne beton, stare żywice epoksydowe, poliuretanowe – rozcieńczyć 25% wodą
 • papa i podłoża bitumiczne, płyty OSB, lekko chłonny beton, eternit – do 10%.


Rozcieńczanie produktu Elastodeck

Rozcieńczanie produktu


Aplikacja kolejnych warstw z reguły przebiega bardzo szybko. Celem uszczelnienia na każdy m2 należy nałożyć minimum 1,5 kg masy Elastodeck . Hydroizolacja musi zakryć strukturę włókniny oraz wszelkie szczeliny w podłożu. Ważna jest ilość nałożonego materiału na m2, a nie liczba powłok. 1,5 kg na m2 z reguły aplikujemy w 4-5 powłokach. Kolejne powłoki nakładamy po wyschnięciu uprzedniej. Przy pogodzie sprzyjającej schnięciu (lekki wiatr, temperatura ok 20-25oC, niska wilgotność) istnieje możliwość aplikacji kilku warstw w ciągu jednego dnia.


Aplikacja kolejnej warstwy masy uszczelniającej Elastodeck

Aplikacja kolejnej warstwy masy uszczelniającej Elastodeck


Przy kolejnych powłokach nie rozcieńczamy produktu. Przy ostatniej warstwie masę dobrze jest rozcieńczyć 10% wodą, aby uzyskać bardziej gładkie wykończenie. Dodatkowo celem uzyskania estetycznego wyglądu sugerujemy użycie wałków nylonowych o długości włosia 14 mm. Po wyschnięciu ostatniej warstwy uzyskujemy elastyczne, szczelne i trwałe zabezpieczenie tarasu przed wodą. Produkt aplikowany w warunkach dobrego schnięcia wysycha już w 2-3 godziny. Jednak przed aplikacją warstwy wykończeniowej sugerujemy odczekać 48 godzin.


4. Nakładanie warstwy nawierzchniowej


W przypadku dachów masa uszczelniająca może być stosowana jako warstwa ostateczna. Przy uszczelniania tarasów i balkonów zalecamy dodatkowe wykończeniowe jednoskładnikową farbą lub dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. Powłoka wykończeniowa umożliwia uzyskanie dodatkowych kolorów, zwiększa odporność mechaniczną, ułatwia utrzymanie tarasu w czystości oraz zapewnia efekt dekoracyjny.


a) farba / lakier jednoskładnikowy


Najłatwiejszym rozwiązaniem jest aplikacja jednoskładnikowych łatwych w użyciu materiałów tj: farba w kolorze RD-Aquatop PU lub bezbarwny lakieru Monovar PU. W przypadku lakieru Monovar PU z reguły jedna warstwa jest wystarczająca na tarasy niezbyt często użytkowane. Jednakże zalecana jest aplikacja dwóch warstw dla uzyskania gładkiego i estetycznego wykończenia. W przypadku farby w kolorze RD-Aquatop PU zalecana jest aplikacja dwóch warstw nawierzchni.


Jednoskładnikowa farba nałożona na masę uszczelniającą

Jednoskładnikowa farba nałożona na masę uszczelniającą


Na zdjęciu można zobaczyć farbę z płatkami dekoracyjnymi. Pomagają one zamaskować niedoskonałości posadzki, strukturę włókniny wzmacniającej oraz inne nierówności. Płatki dekoracyjne pozwalają uzyskać także delikatne właściwości antypoślizgowe. Nawierzchnia pozostaje przy tym nadal łatwo zmywalna.


Jednoskładnikowa farba z płatkami dekoracyjnymi

Jednoskładnikowa farba z płatkami dekoracyjnymi


b) Farba / lakier dwuskładnikowy


Przed aplikacją produktu Hydrograff HP wymagane jest dokładne wymieszanie bazy z utwardzaczem. Aktywator należy powoli dodać do bazy. Z powodu różnicy w lepkości obu składników, zalecane jest zeskrobanie bazy i utwardzacza z dna i ścianek puszki. Mieszać mechanicznie np. wiertarką wyposażoną w mieszadło do farb. Dzięki temu składniki dobrze się połączą. Należy mieszać aż do uzyskania jednorodnej masy około 3-5 minut dla 5 l opakowania. Urządzenie powinno być ustawione na wolne obroty, aby nie napowietrzyć lakieru. Następnie należy odczekać około 5-10 minut w celu pozbycia się pęcherzy powietrza.


Mieszanie dwuskładnikowego lakieru Hydrograff HP

Mieszanie dwuskładnikowego lakieru Hydrograff HP


Czas stosowania: Po wymieszaniu lakier należy zużyć w 2 godziny. Po tym czasie od wymieszania lakier poliuretanowy nie nadaje się do użycia. W razie potrzeby można podzielić puszkę na dwie lub trzy części, aby zdążyć wykorzystać całą farbę. Na puszkach podany jest stosunek wagowy aktywatora do bazy.

Malowanie: Z reguły jedna warstwa lakieru jest wystarczająca, jednak można nałożyć dwie warstwy celem wzmocnienia systemu. Przy nakładaniu każdej warstwy lakier należy rozcieńczyć 5% wodą, ponieważ rozcieńczenie ułatwia aplikację i zapobiega nakładaniu zbyt grubych powłok. Przy aplikacji należy stosować się do wydajności 8 m2 z litra produktu. Nadmierne grube warstwy mogą powodować tworzenie się pęcherzyków w powłoce, dlatego lepiej nałożyć dwie cienkie powłoki niż jedną grubą. Lakier można aplikować za pomocą wałka do lakierów. Jeżeli zachodzi potrzeba, drugą powłokę lakieru nakładamy po upływie minimum 5 godzin, ale przed upływem 24 godzin (przy 20oC) od aplikacji 1 warstwy.


Aplikacja lakieru przy cokołach przy użyciu wałka

Aplikacja lakieru przy cokołach za pomocą wałkaAplikacja lakieru metodą natryskową

Aplikacja lakieru Hydrograff HP za pomocą natrysku


Przy aplikacji lakieru wałkiem mogą powstać drobne smugi – efekt podwójnego krycia, widać gdzie malowaliśmy dwukrotnie. Z reguły efekt ten po dłuższym czasie nie będzie widoczny, gdyż na podłodze powierzchnia się matowi. Aby zapobiegać smugom zalecamy nie należy aplikować w warunkach szybkiego schnięcia (temperatura powyżej 20oC, wiatr, niska wilgotność poniżej 50%, aplikacja w pełnym słońcu). Jeżeli aplikacja musi być dokonywana w warunkach szybkiego schnięcia, sugerujemy rozcieńczanie lakieru do 20% wodą, a dodatkowo jeżeli chcemy ograniczyć efekt smug można dokonać aplikacji drugiej warstwy metodą natryskową. Dwuskładnikowy lakier poliuretanowy jest wodorozcieńczalny i praktycznie bezzapachowy podczas aplikacji wałkiem lub pędzlem, jednak w przypadku aplikacji przez natrysk mogą uwalniać się szkodliwe substancje. W związku z powyższym zalecamy aplikację pistoletem wyłącznie profesjonalistom.


Gotowy, uszczelniony taras

Gotowy, uszczelniony taras


Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych realizacji uszczelnienia tarasów wykonanych za pomocą hydroizolacji Elastodeck:


W razie pytań zapraszamy do kontaktu.Włóknina wzmacniająca do dachu S-13

Włóknina wzmacniająca do dachu S-13

Bezspoinowe pokrycie dachowe Elastodeck

Bezspoinowe pokrycie dachowe Elastodeck

Nawierzchnia Hydrograff HP

Nawierzchnia Hydrograff HP

Jednoskładnikowa farba RD-Aquatop PU

Jednoskładnikowa farba RD-Aquatop PU

Kwas wytrawiający Acid Etch

Kwas wytrawiający Acid Etch

Preparat do usuwania oleju i zanieczyszczeń Q227

Preparat do odtłuszczania Q227

Nylonowy wałek długości włosia 14 mm

Nylonowy wałek długości włosia 14 mm

673 odpowiedzi na “Jak uszczelnić przeciekający taras?”

 1. Adam Taras pisze:

  Dzień dobry, ile wyniesie robocizna remontu od zera (skucie wszystkiego do płyty i do końca pod panele kompozytowe) tarasu 20m2

  • Mateusz pisze:

   Dzień dobry,
   nie wykonujemy prac. Dystrybuujemy farby i żywice.
   W przypadku uszczelnienia tarasu lub balkonu cena systemu uszczelniającego rozpoczyna się od 120,00 zł netto za metr kwadratowy.
   Nie prowadzimy sprzedaży paneli kompozytowych.

 2. Adam pisze:

  Witam, mam taras wyłożony plytkami całość ok 30 m po każdym deszczu woda podcieka mi. Proszę o podpowiedż co mam zrobić i ile to mnie będzie kosztowało.

 3. Adam pisze:

  Dzien dobry. Posiadam przeciekajacy taras z plytkami nad pomieszczeniem ogrzewanym. Powierzchnia tarasu to okolo 50m2. Prosze o wycene materiałow i kosztów robocizny. Bielawa 58-260. Pozdrawiam.

 4. MM pisze:

  Dzien dobry. Podmakają mi ściany w mieszkaniu – po wykuciu cześci podłogi na balkonie i ściany zewnętrznej okazało się, że podczas robienia balkonu nie założono izolacji (tzn. folii czy papy), choć takie lementy są na liście specyfikacji budynku. Możliwe też, że okucie rynnowe nie jest do końca poprawnie zrobione i dlatego podmaka mi ściana. Czy Państwa rozwiazanie nadaje się do izolacji takiego uszkodzenia? Balkon ma 17m2. Czy jest możliwość zrobienia tak, zachować powierzchnię drewnopodobną (mam płytki podobne do paneli w mieszkaniu)?
  Mieszkam w Krakowie.

  Pozdrawiam,
  Magda

 5. Jerzy pisze:

  Dzien dobry, mam podobny problem taras 20m2 wyłożony płytkami, z obróbkami blacharskimi wokół oraz z balustradą metalowa. Taras znajduje się nad garażem, niestety wewnątrz widoczne są liczne zacieki. Proszę o kontakt i wycenę materiałów oraz robocizny. (Gliwice)

 6. Tomasz pisze:

  Witam,
  Mam problem z przeciekającym tarasem. Na tarasie płytki, taras był robiony 4 lata. Pod spodem jest pokój i sufit i sciana są mokre podczas deszczu. Taras duży, okolo 50m2, na stronie południowej. Proszę o porade czego najlepiej użyć i ewentualnie proszę podać koszty materiału i robocizny. Kraków. Pozdrawiam Tomasz

 7. jarek pisze:

  Witam,
  proszę o przesłanie wstępnej kalkulacji za 1m2 dla tarasu 43m. Obecne podłoże płyta.

 8. Piotr pisze:

  Dzień dobry,
  Również zmagam się z przeciekającym balkonem nad wykuszem. Wyłożony jest on płytkami i zakończony obróbką blacharską. Proszę o kontakt.

 9. Iwona Poszwa pisze:

  Witam serdecznie
  Mam taras o powierzchni 30 m2 i obecnie jest wyłożony betonem ze spadkiem, bo przeciekał i została z niego zerwana wierzchnia warstwa. Chcemy go wyłożyć dobrą warstwą uszczelniającą. Proszę o poradę jakich materiałów użyć, jak je kupić i wycenę uszczelnienia na ww. powierzchni.

 10. Waldek pisze:

  Dzień dobry,
  chcę uszczelnić taras ok. 20m2. bez zrywania płytek.Chciałbym wiedzieć jaka jest orientacyjna cena materiałów i robocizny Czy mógłbym dostać kontakt do wykonawców.Mieszkam między Częstochową (25 km) a Myszkowem (12 km.)

 11. Agula pisze:

  Witam
  Potrzebuje zabezpieczyć przed zimą taras wyłożony plytkami (Ok.15m)
  Jaki byłby koszt (wykonanie wraz z materiałem)?

 12. Marcin pisze:

  Poproszę o wycenę wykonania izolacji podciekającego tarasu ok. 30 m2. Stare płytki gresowe (15 lat) częściowo odchodzące. Użytkowanie niewielkie, Warszawa. Pozdrawiam.

 13. Tomasz pisze:

  Witam, mam 2 balkon o sumie powierzchni około 20m2. Na balkonie sa plytki. Jaki jest koszt wykonania usługi?

 14. Uszczelnianie balkonu przed przeciekaniem pisze:

  Proszę o wycenę tarasu 20m przeciekajacy przy użyciu Nowego produktu Elastodecku Proszę podać adres firmy która tym zajelaby się z okolic Lublina ?

 15. Alina pisze:

  Witam, mam taras ok.35m2 pokryty starą posadzką żywiczną, która przecieka. Czy robicie takie tarasy, jaki jest koszt i termin realizacji.
  Pozdrawiam
  Alina

 16. Wycena pisze:

  Witam, balkon o pow. 15m2 i przecieka, położone płytki kilka ma odgłos odstających . Czy tymi powłokami izolacyjnymi można wykonać schody zewnętrzne otynkowane zap. cem. z wykończeniem antypoślizgowym. Proszę osobno o wycenę prac i materiałów 1m2 balkonu i schodów. Gdzie mogę kupić Państwa produkty i jaka jest ich cena. Lokalizacja k. Jasła.Bardzo proszę o odpowiedż. Pozdrawiam Czesław

 17. M pisze:

  Witam. Jaka cena za taras 20 m2? . Zerwane plytki pozostałości kleju .

 18. Beata pisze:

  Witam mam balkon o wymiarach 24m2 pokryty plytkami posmarowane folia w plynie , prosze o wycene robocizny, okolice Zawiercia

 19. Katarzyna Polak pisze:

  Szanowni Państwo,
  planuję remont tarasu, zaintrygował mnie produkt Elastodeck, który można położyć na płytki. Mój taras jest pokryty starymi płytkami, powierzchnia ok. 40 m2. Czy Państwo wykonujecie usługę renowacji tarasu? Poproszę o wycenę materiałów i usługi do wykonania w Koszalinie.

 20. Elostodeck pisze:

  Czy jest możliwość podania kontaktu do firmy która wykona usługę wszczelnienia tarasu? Bliskie okolice Warszawy.

 21. Alicja Włodarczyk pisze:

  Witam ile kosztuje wyłożenie 1m2 nawierzchni Mam taras ok 50 m2 z położonymi płytkami. Taras jest położony nad gankiem – przecieka. Kilka płytek wydaje się dawać głuchy odgłos. Taras bardzo nasłoneczniony. Proszę o popadnie wykonania nawierzchni 1m2 , oraz wycenę całości przy założeniu 50m2

 22. Lech pisze:

  Dzień dobry, chcę uszczelnić taras 20m2. Gdzie mogę kupić Państwa produkty i jaka jest cena?

 23. Kamil pisze:

  Prosze o wycene 36m2 – taras z plytkami. Interesuje mnie wycena robocizny z materialami i farbą dekoracyjną na koniec.
  Lokalizacja kolo Krakowa

 24. Paweł pisze:

  Witam,

  Taras 50 m2 z położonymi płytkami. Początki przeciekania. Kilka płytek wydaje się dawać głuchy odgłos. Taras bardzo nasłoneczniony, używany, więc niezbędne będzie wykończenie antypoślizgowe, aspekty dekoracyjne są drugorzędne i bardziej stawiam na trwałosć. Proszę o wycenę.

 25. balkon cieknie pisze:

  witam.
  balkon 8m2 przecieka
  proszę o wycenę

 26. Xxxx pisze:

  Jaka cena materiałów i robocizny na przeciekający balkon długość 8 m, a szerokość 1 m.

 27. Ewa pisze:

  Witam,mam balkon ok 16 M2, położone płytki gresowe.Bslkon przecieka,pod nim jest weranda i na suficie widać przecieki .proszę o wycenę prac i materiałow i kontakt do wykonawcy z okolic Biłgoraja.woj lubelskie

 28. Grzegorz pisze:

  Dzień dobry, Taras nad garażem zaczyna przeciekać ,płytki gresowe , kilka ma odgłos głuchy przy opukiwaniu , użytkowany prawie wcale, 50-55 m kw, proszę o wycenę uszczelnienia

 29. Andrzej Twardzik pisze:

  Witam , Taras nad werandą zaczyna przeciekać ,płytki gresowe , kilka ma odgłos głuchy przy opukiwaniu , użytkowany sporadycznie , piętro domu nie zamieszkałe ,
  25 m płytki ,proszę o wycenę ,czy wykonam sam ? ,czy firma
  Pozdrawiam Andrzej z Cieszyna ,

 30. Tomek pisze:

  Witam, proszę o wycenę 50m2 taras pokryty lastrikiem

 31. uszczelnienie tarasu pisze:

  Witam,
  Proszę o info jaki byłby koszt materiałów potrzebnych na uszczelnienie 2 tarasów z
  płytek? Jeden taras 3,5 x 4,5 m nasłoneczniony. Drugi taras 3×4 m od strony północnej. Czy wykonują może Państwo również usługę wykonania takiej izolacji na terenie kraju? Jaki jest ewentualnie szacunkowy koszt wykonania takiej usługi w okolicy Krakowa?

 32. Mariusz pisze:

  Przyznam, że wygląda to bardzo obiecująco. Jaki byłby koszt materiałów potrzebnych na uszczelnienie tarasu: płytki 3,5 x 10 m, nasłoneczniony? Czy są Państwo wyłącznie dystrybutorem tych materiałów? Czy wykonują może Państwo również usługę wykonania takiej izolacji na terenie kraju? Jaki jest ewentualnie szacunkowy koszt wykonania takiej usługi w Białymstoku?

 33. marza pisze:

  witam. Mamy ok 40m2 taras. Pokryty płytkami technicznymi. Przecieka. Proszę o wycenę materiału i ewentualnie ekipę specjalizującą się w tego typu zadanich.

 34. Jolanta Michalska pisze:

  Witam , proszę o wycenę 25m 2 tarasu pokrytego płytkami . Proszę o wycenę materiału plus robocizny.

 35. Henryk pisze:

  dzień dobry, mam taras 35m2, który pokryty jest płytkami. z jednej strony taras przecieka. proszę o kontakt i wycenę.

 36. Pytanie pisze:

  Gdzie można kupić ten preparat? Jaki będzie koszt dla 10m2 oraz ile trzeba zakupić litrów. Dziekuje.

 37. Przemek pisze:

  Jaka byłaby cena materiałów i robocizny na tarasie 10m2 w płytkach? Oraz gdzie można dostać te produkty?

 38. Marcin pisze:

  Witam jaki jest koszt zakupu niezbędnego materiału na taras 40 m2 na płytki

 39. Ewa pisze:

  Proszę o wycenę tarasu 40m2 pokrytego papą termozgrzewalną.

 40. Król Karol 1 pisze:

  Witam. Prosze o wycenę hydizolacji pod taras 32 m2 na gruncie zabezpieczony od dołu pod plytki na wspornikach. Dziękuję

 41. Wycena pisze:

  30 m2 tarasu pokrytego dobrze przylegającymi płytkami proszę o wycenę pokrycia membraną,Toruń

 42. Krzysztof pisze:

  Proszę o wycenę 15 m2 tarasu nad werandą, który przecieka i jest wykończony gresem.
  Proszę o informację czy wykonujecie pracę około 35 km od Warszawy jeżeli tak to jaki jest koszt kompletnej usługi.
  dziękuję.

 43. Andi pisze:

  Witam. Mam taras ok 40 m2 który przecieka w miejscu wypuszczenia poza ścianę garażu. Ile kosztowała by robocizna takiego tarasu (jedyny problem to taki ze płytki końcowe są z kapinosem i czy da radę je też zabezpieczyć?!)

 44. Arla pisze:

  Jak wszyscy: proszę o wycenę – materiały i robocizna – dla przeciekających 2 balkonów (w sumie 20 m.kw.). Gdzie to-to kupić? Pozdrawiam.

 45. Agnieszka pisze:

  proszę o wycenę robocizny i produktów na taras o powierzchni 24 metrów kwadratowych i proszę o informację jaka jest trwałość takiej renowacji tarasu
  pozdrawiam
  Agnieszka

 46. https://www.noxan.pl pisze:

  Mam taraz pszy domowy okolo 40m2 +boki podstawy I schody o pow okolo 9m2 polozona jest terakota ktora sie zaczyna odrywac pszewaznie na obzerzach ale I po srodku zaczyna ja pukac I fuga wypada czy musialabym te plytki wszystkie pszyklejac ifugowac pszed pszystapieniem do „izolacji tarasu” jaka jest Cena tych wszystkich skladnikow „Mas” potszebny b do tej pracy gdzie mogę kupic I w JAKICH oppakowaniach są spszedawane Ile kosztuje taka Mata izolacyjna I w JAKICH rozmiarach a Ile osobno by mie kosztowala robocizna

 47. DK pisze:

  Witam, jestem na etapie wykończenia budynku jednorodzinnego i mam problem z przeciekajacym tarasem, jaki byłby koszt wykonania uszczelnienia na powierzchni ok 70m2

 48. Andrzej pisze:

  Witam proszę o wycenę tarasu około 40m.wylana posadzka z delatacją,chodzi mi o materiał i gdzie można go kupić wojciech.opolskie pozdrawiam

 49. Ina pisze:

  A koszt uszczelnienia tarasu 16m2? Pozdrawiam

 50. Marcin pisze:

  Dzien dobry, mam taras 22 metry nad ogrzewanym pokojem. Papa na niej beton. Jaki bylby koszt materialow i robocizny (jezeli macie podwykonawcow itp)? Okolice Poznania

 51. Filip pisze:

  Dzień dobry mam przeciekający taras około 12 m kw. z płytkami. Ile by mniej więcej kosztowało zrobienie całości? Mieszkam w okolicy Katowic, jest może na miejscu jakaś solidna firma która się tym zajmuje?

 52. Piotr pisze:

  Proszę o wycenę materiał plus robocizna. 3 balkony. Około 15m. Balkony czysty bez płytek. Beton plus wylewka.

 53. Lex pisze:

  Witam, taras około 7m2, na nim płytki, przecieka lekko a ma już kilkanaście lat prawdopodobnie z fugi. Chciałbym położyć na płytki izolacje i na nią bezposrednio tras z deski vpc na legarach. Jaki koszt materiałów do izolacji

 54. Łukasz pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu około 25m2. Są na Nim płytki które mogłyby zostać.

 55. Witold pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu betonowego 25m kwadratowych. Taras budowany w poprzednim roku. Lokalizacja Lubaczów woj.Podkarpackie. Być może dojdą jeszcze 2 balkony ale to zależy od ceny usługi.

  Pozdrawiam

 56. rikes pisze:

  Dzień dobry, mam tarasy około 20 m2 oraz 8m2, teraz niestety przeciekające, pomimo wielu warstw, obecnie z płytkami. Jaki byłby całkowity koszt wszystkich składników potrzebnych do zaizolowania takiego tarasu i robocizna?
  Dziękuję za informację

 57. warek pisze:

  Mam powierzchnię tarasu 40m2 (wylewka betonow) – proszę o propozycję jakich materiałów użyć i jaki będzie koszt?

  Jaka jest różnica pomiędzy Flexideck a Elastodeck?

 58. Ewa pisze:

  Witam
  proszę podanie kosztu uszczelnienia tarasu wyłożonego kafelkami o powierzchni 42 m2 wraz z robocizną

 59. kazimierz pisze:

  Poproszę o wycenę wszystkich materiałów potrzebnych do uszczelnienia tarasu z płytek
  rozmiar to 36m2.

 60. Robert pisze:

  Proszę o wycenę: balkon 12 i 16 m2

 61. Balkon pisze:

  Proszę o wycenę materiałów oraz robocizny. 1 balkon balkon na dwóch ścianach o długości 12 m i 6 m i szerokości 1,40 m. Płytki odpadają – 15 lat. Wylewka betonowa na brzegach się już kruszy. Opierzenie istniejące pod wylewką w średnim stanie, miejscami dziurki. Docelowo nie chcę płytek.
  Pozdrawiam.
  Marian Piekarczyk

 62. Jerzy pisze:

  Proszę o określenie kosztów materiałowych dla zabezpieczenia tarasów 6m2 i 15m2 pokrytych gresem dla warstw podstawowej i końcowej/ozdobno-zabezpieczającej.
  Ile opakowań poszczególnych produktów należy zakupić i gdzie?

  pozdrawiam
  jermak

 63. Andrzej pisze:

  Witam. Mam dwa wykusze 3,5m2 każdy i balkon 4,5m2 w płytce. Jaki byłby koszt razem z robocizną? Dziękuję

 64. Przemek pisze:

  Proszę o wycenę taras11x5 m.Na tarasie płytki gresowe

 65. Sebastian pisze:

  Witam.
  Mój balkon niestety także przecieka. Proszę o wycenę 13m2, oraz informacje jak może kupić potrzebne mi materiały do wykonania takiej powłoki.
  Pozdrawiam!

 66. Michał pisze:

  Mam taras i położone płytki. Niestety przecieka i chce to naprawić. Około 30m2.
  Jaki koszt i gdzie kupić produkty

 67. Damian pisze:

  Prosze o wycene 17 mkw taras na plytki
  Z góry dziekuje

 68. zenon pisze:

  Witam serdecznie.Proszę o wycenę 40 m2 tarasu pokrytego płytkami.

  • noxan pisze:

   Szanowny Panie,
   Odpowiedź przesłaliśmy mailowo.

   • Emila pisze:

    Poprosze o wycene wykonania uszczelnienia tarasu o piw. ok. 40m kw. oraz zestawienie pitrzebych materialow
    Beton jest stary i wymaga jakuegos szlifu badz wyrownia.

   • noxan pisze:

    Szanowna Pani,
    Odpowiedź przesłaliśmy mailowo.

 69. Piotr pisze:

  Poproszę o wycenę 45 m taras z betonu.
  Dziękuję

 70. Elzbieta pisze:

  Witam, przede mna koniecznosc wykonania remontu przeciekajacego polokraglego balkonu (10 m2). Poprzedni wlasciciel domu nie wykonal obrobki blacharskiej, a zastosowal okapniki ceramiczne. Prosze o wycene wykonania izolacji przy zastosowaniu tej technologii. Pozdrawiam

 71. Mariusz pisze:

  Witam mam taras 7 x 10 m pokryty papą termozgrzewalną Mam pytanie do Państwa jakie koszty by były zastosowania państwa produktów na ten taras i gdzie go mogę dostać. Dziękuję i pozdrawiam

 72. Justyna pisze:

  Dzień dobry, mam taras około 24 m2, teraz niestety przeciekający, pomimo wielu warstw, obecnie z płytkami. Jaki byłby całkowity koszt wszystkich składników potrzebnych do zaizolowania takiego tarasu i robocizna?
  Dziękuję za informację

 73. robert kustra pisze:

  mam dozy taras 9na3 i 1 na3.50 pokryty plytkami kyore odpadaja i przecieka jaki bylby koszt materialu i robocizny

 74. mac100 pisze:

  Proszę o wycenę tarasu 7 m2 na płytki, bardzo nasłoneczniony, gdzie można kupić potrzebne materiały?
  Z góry dziękuję.

 75. Justyna pisze:

  Witam, poproszę o wycenę tarasu 23m2 w płytkach ( niestety taras przecieka)

 76. Artur Gd. pisze:

  Witam serdecznie, mam 2 balkony po około 4,0 m2 każdy, pokryte płytkami, które przeciekają. Jaki jest koszt wszystkich składników potrzebnych do zaizolowania takiego tarasu oraz koszt robocizny? Czy przed przystąpieniem do pracy, wskazane jest zerwanie płytek? Jaką gwarancję Państwo dajecie na swoje usługi?
  Pozdrawiam

 77. Irek pisze:

  Witam.
  Proszę o wycenę tarasu 25 m2 na płytki.? Z góry dziękuję.

 78. Ula pisze:

  Dzień dobry, mam 2 balkony po około 4,5 m2 każdy pokryte płytkami, które przeciekają. Jaki byłby całkowity koszt wszystkich składników potrzebnych do zaizolowania takiego tarasu i robocizna?
  Dziękuję za informację

 79. HK pisze:

  Mam do uszczelnienia 10 m2 tarasu. Proszę o podanie jakich użyć preparatów i w jakiej ilości oraz przybliżony kosztorys. Jestem zainteresowany a nawet zdecydowany na tę technologię. Pozdrawiam
  Henryk Klewek

 80. stach.lew. pisze:

  Witam serdecznie. Mam taras o powierzchni około 25m kwadratowych pokryty płytkami. Jaki byłby koszt zabezpieczenia (chodzi o ceny materiałów i potrzebnych narzędzi) i gdzie można kupić potrzebne materiały.

 81. Wycena pisze:

  Witam serdecznie.Proszę o wycenę 40 m2 tarasu pokrytego płytkami.na wierzch położona będzie sztuczna trawa.pozdrawiam

 82. Marcin pisze:

  To i ja poproszę o informację na temat hydroizolazji.

 83. Janek pisze:

  Mam taras około 40m z położonymi płytkami. Jaki koszt?

 84. Michał pisze:

  Dzień dobry.
  Mam taras o powierzchni 22 metry kwadratowe. Jaki byłby koszt zabezpieczenia i gdzie można kupić potrzebne materiały? Rozwizanie wygląda super.

 85. Julian pisze:

  Dzien dobry,

  Prosze o wycene na betonowy taras okolo 150m2 i 3 balcony kazdy po 3m2

  Dziekuje z gory

 86. Bartek pisze:

  Witam, mam około 6 m2 tarasu, który przecieka. Jaki byłby koszt wszystkich składników potrzebnych do zaizolowania takiego tarasu.
  Ile mniej taka metoda wychodzi za 1m2.

  Pozdrawiam.

 87. Mirosław Dąbrowski (niespokrewniony z panią Renatą Dąbrowską) pisze:

  Prosze o wycenę
  Taras 7,0 x 4,5m z płytkami częściowo (ok. 10%) „puste”, bardzo nasłoneczniony.
  Z wyrazami szacunku

 88. Renata Dąbrowska pisze:

  Proszę o wycenę taras betonowy 3.30 na 6.30 .

 89. E.T. pisze:

  Witam,
  uprzejmie proszę o wycenę niezbędnego materiału do uszczelnienia 12 m 2 tarasu.
  Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam.

 90. Lucyna pisze:

  Witam.

  Taras nad garażem 20 m2. Przecieka. Dopiero zakupiłam dom w stanie developerskim. na tarasie jest wylany beton – jeszcze nic nie robiłam na nim. Proszę o wycenę naprawy.

 91. Justyna pisze:

  Witam, proszę o wycenę uszczelnienia tarasu 20m2

 92. Bogdan pisze:

  Witam
  Jaki byłby koszt wykonania (z materiałem) takiego uszczelnienia na tarasie 30 m2. W tej chwili są płytki które już odchodzą i chciałbym to wykończyć jakąś wodoszczelną warstwą. Prosiłbym o odpowiedź.

 93. Piotr pisze:

  Taras o powierzchni 14 m2. Proszę o wyliczenie kosztów.

 94. Kamila pisze:

  Witam
  Prosze o wycene wraz z wykonaniem dachu plaskiego pokrytego papa. Jest ok 150m2.

 95. Jerzy pisze:

  Witam. Potrzebuje dobrej Ekipy do renowacji 2 balkonów z płytek. Obiekt znajduje się w Bramki k/Błonia

 96. Paweł O pisze:

  Witam
  10m2 łącznie na dwa balkony. Proszę o wycenę potrzebnych elementów i gdzzie można kupić kpl. Myślę że wykonam sam. Podłoże z płytek.
  Dziekuje

 97. Jerzy Jedlikowski pisze:

  Witam.
  Planuję uszczelnić istniejący taras pokryty płytkami, kilka płytek jest „głuche” lużne.
  Wymiary tarasu 5 x 10,8m.
  Proszę o wyliczenie materiałów niezbędnych do wykonania izolacji tarasu.
  Tel. 509 330 425

  Pozdrawiam

 98. Marta pisze:

  Proszę o wycenę taras o powierzchni 30m2

 99. Aleksandra pisze:

  Dzień dobry. Przecieka mi balkon. Co robić żeby go ratować i ile to kosztuje.
  Pozdrawiam

 100. Jakub pisze:

  Witam,
  Taras pokryty płytkami ok. 30m2. Pracę wykonam sam. Interesuje mnie cena wszystkich potrzebnych materiałów Elastodeck i włóknina s-13

 101. Mio pisze:

  Witam
  Jaki byłby koszt wykonania (z materiałem) takiego uszczelnienia na tarasie 36 m2. W tej chwili jest wylewka betonowa i chciałbym to wykończyć jakąś wodoszczelną warstwą. Prosiłbym o odpowiedź.

 102. Leszek Pawlowicz pisze:

  Proszę o informację dot. kosztu uszczelnienia tarasu pokrytego gresem o powierzchni 50 m2

 103. Roman Biesiekierski pisze:

  mam taras pokryty płytkami ok. 30m2 pracę wykonam sam.Interesuje mnie cena wszystkich potrzebnych materiałów Elastodeck i włóknina s-13

 104. Aneta pisze:

  Dzień Dobry,
  proszę o informacje w dotyczące kosztów uszczelnienia balkonu na którym są płytki ceramiczne o powierzchni ok 10m2

  Dziękuje

 105. Paweł pisze:

  Mam problem z przeciekającym dużym tarasem. Mieszkam w Wodzisławiu Śląskim. Proszę o pomoc

 106. Grzegorz pisze:

  Proszę o przyblizoną informację dotyczącą kosztu uszczelnienia tarasu ok.15 m2, z plytkami, czy polecają Państwo jakąś firmę w okolicach Mysłowic?

 107. ajo_2005 pisze:

  Dzień dobry.Moje pytanie to jaka jest cena 1m2 przy systemie uszczelnienia balkonu ,tarasu, który państwo demonstrujecie na powyższym filmie.Mam ok.100 m2 tarasu pokrytego kafelkami, pod znajduje się szlichta i warstwa izolacyjna,a taras przecieka.Proszę o odpowiedz ewentualną możliwość wykonania prac w okolicy Brenna woj.Sląskie.dziękuje i pozdrawiam

 108. Wioletta pisze:

  Dzień dobry
  mam przeciekający spory taras nad garażem. Może mogą mi Państwo pomóc ? Mieszkam pod Warszawą /okolice Łomianek/. Byłabym wdzięczna za informację o możliwościach naprawy tarasu i oczywiście ewentualny. Z góry bardzo dziękuję
  Pozdrawiam

 109. mariusz konacki pisze:

  Witam poszukuję firmy z okolic Gliwic do uszczelnienia dwóch balkonów pokrytych kafelkami. Podczas deszczu z wiatrem na środku salonu kapie woda. Proszę o pomoc

 110. Marlena pisze:

  Dzień dobry. Interesuje mnie koszt wykonania izolacji na balkonie nad wykuszem (zacieki pojawiły się wewnątrz domu). Mieszkam w Lublinie.

  • noxan pisze:

   Szanowna Pani,
   Odpowiedź przesłaliśmy mailowo.

  • Krzysztof Kusek pisze:

   Dzień dobry. Mam nowo wybudowany taras nad garażem pokryty jedną warstwą papy wierzchniego krycia(30m2) na tarasie wykonany jest spadek 2% od budynku i wykonane są obróbki blacharskie. Żeby zastosować prezentowaną przez Państwa technologie z siatką muszę wykonać betonową wylewkę? jeżeli tak to jakiej grubości. Pozdrawiam Krzysztof

 111. Wioleta pisze:

  Witam ból głowy i sama już nie wiem co mogę zrobić żeby do końca życia nie żałować że mam taras nad garażem – wiec taras nad garażem 30m i przecieka, nowy dom, może macie firmę w Radomiu lub okolicy która mi pomoże

 112. Krystian pisze:

  Dzień dobry,
  Czy można zastosować tą technologie na balkonie na którym położona jest papa? Balkon jest nad garażem z odpowiednim spadem, na którym dookoła jest murek z wykonanymi odpływami .

 113. Anna Sawicka-Kucybała pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu 35 m2 nad garażem i częścią mieszkalną. Taras pokryty jest płytkami. Interesuje mnie pokrycie bez zrywania płytek. Czy mają Państwo sprawdzonego wykonawcę w Kołobrzegu?

 114. Tomasz pisze:

  Witam
  Sprawa jak w temacie- przeciekający taras-a teraz szczegóły:
  powierzchnia tarasu ok 70m2
  ma położoną (podobno) warstwę wodoszczelną a na to płytki
  objawy sa takie że jak zaczęło grzać słońce na suficie w sypialni pod tym tarasem pojawiły się zacieki
  Na państwa email wysyłam też dwie fotki dla lepszego zobrazowania tematu
  Zaznaczam. że nie jestem budowlańcem i dlatego moje zapytanie jest trochę nieposkładane)
  Pozdrawiam i proszę o poradę

 115. Zbigniew pisze:

  Witam,
  mam taras 80m2 nad garażem. Nie przecieka do wewnątrz budynku, ale przeciekająca woda uszkadza elewacje. Na tarasie położona jest żywica.
  Proszę o informacje ile kosztuje 1m2 Państwa systemu.
  Pozdrawiam

 116. Rafal pisze:

  Witam.
  Mam do zabezpieczenia kilka metrow kwadratowych betonowego tarasu w nowo wybudowanym domu. Jaki system powinienem wybrac ?

 117. Arek pisze:

  Witam, mam taras 80m2 nad salonem i garażem. Nie przecieka do wewnątrz budynku, ale przeciekajaca woda uszkadza elewacje. Na tarasie położone są płytki, które bez żalu usune. Proszę o informacje ile kosztuje 1m2 Państwa systemu. Pozdrawiam

 118. Lucjan Piela pisze:

  Balkon ok.10 m2 z cokolikiem z tralkami. W cokoliku jest zabetonowana rura z wypustem wody. Jak wykonać wypuszczanie wody z balkonu przez cokolik, gdy będę używał waszego systemu z siatką wzmacniającą?

 119. Romek pisze:

  Proszę o wycenę trzech balkonów o pow 3,5 m2 każdy materiał + robocizna (Zielona Góra) na balkonach obecnie jest płyta osb.

 120. Hary pisze:

  Nad garażem mam taras 60m2. Pod płytkami wykona jest izolacja z folii w płynie, na styku ściany z posadzką wykonane są dodatkowe izolacje z taśmy wklejonej na folii w płynie. Po 12 latach pojawiły się przecieki w garażu spowodowane odspojeniem płytek i przerwaniem warstwy folii w płynie przy taśmach brzegowych. Nastąpiło wnikanie wody między posadzkę a ściany. Proszę o poradę i kalkulację materiałów na wykonanie izolacji na całej powierzchni tarasu.

 121. Tomek pisze:

  Witam
  Taras nad garazem przecieka woda miedzy fugami woda dostaje sie do garazu Jaki koszt uslugi za wykonanie prac Taras 20m2

 122. Marcin pisze:

  Mam problem z przeciekającym balkonem czy na balkon tez można aplikować to rozwianie ? Teres slask czy są friny wykonujące te usługi ? Proszę o odp mailowo

 123. Ewelina pisze:

  Witam. Mam pod balkonem wejście do domu. Balkon przecieka . Ma 10 m 2
  Prosiła bym o wycenę i czy robią Państwo w Białymstoku …?

 124. Jan Komorowski pisze:

  Witam!
  Mam balkon nad wykuszem ostatnio zaczął przeciekać.Balkon ma powierzchnię ok 16 m
  Proszę o pomoc w usunięciu tego uciązliwego problemu. Nadmieniam że na balkonie są
  położone płytki których nie chciałbym likwidować Jaki koszt wykonania tej metody oraz czy macie przedstawicielstwo w Ciechanowie lub okolicach.
  Pozdrawiam i czekam na informację

 125. Brenk Łukasz pisze:

  Mam niewielki balkon od 3 lat stopniowo przecieka. Przed wysłaniem gotowego betonu zrobiono izolację założono posiedzenia i leci. Już smarowalem folia w płynie zakładając kołnierze dwuskladnikowym środkiem kleiba do hydroizolacji na to kleju do płytek i nic nie dało. Chciałem teraz ocieplić od spodu styropianem i jakiś płytki położyć na balkonie i D…a. Macie jakiś pomysł na pomoc mi i jaka to jest cena?

 126. eliza pisze:

  Witam. Mam balkon nad garażem i wiatrolapem około 12m2. Położone płytki które przeciekaja i zalewają te 2 pomieszczenia. Jestem zainteresowana wyceną i czy w okolicy Gniezna jest ktoś kto to wykona

 127. Toporowski pisze:

  Mam taras 20m2 który przecieka proszę o pomoc w naprawie.Jaki jest koszt takiej noprawy.

  • noxan pisze:

   Szanowny Panie,
   Odpowiedź przesłaliśmy mailowo.

  • Elżbieta Grzywnowicz pisze:

   witam,
   potrzebuje uszczelnić tarasy – 3 szt, każdy o pow. ca 11 m2, tarasy te są tylko częściowo osłonięte, 1 taras ma nawierzchnię z płytek ceramicznych a pozostałe 2 – z lastrica.
   Proszę o informację – jaki jest koszt izolacji m2? (netto) jakie produkty należy zastosować: izolacja + warstwa użytkowa ?
   czy jest przedstawiciel – dystrybutor w Krakowie?
   jaka jest gwarancja na prace wykonane przy użyciu tych produktów? ,

 128. beata pisze:

  dzień dobry,
  Posiadam taras 60 m2 nad garażem którym położone są płytki kilka jest luźnych fugi popękane i przecieka wejście na taras jest z zewnątrz schody10 stopni szer 1m i też obłożone płytkami Proszę podać jakie materiały były by potrzebne koszt tych materiału i jakie prace bym musiał wykonać

 129. Marek pisze:

  Dzień dobry,

  Mamy 4 balkony o łącznej powierzchni 20m2. Największy balkon 12m2 jest nad pomieszczeniem ogrzewanym. Dom znajduje się w okolicy Ogrodzieńca. Proszę o wycenę renowacji balkonów i polecenie wykonawcy.

  Pozdrawiam

 130. kp pisze:

  Dzień dobry,
  Witam, mam balkon ok. 40 m2, pod którym znajduje się garaż, na taras prowadzą schody 8 stopni, szer ok.150 cm. taras obecnie jest pokryty płytkami, które zaczynają odpadać, do garażu zacieka woda. Czy mają Państwo firmę wykonawczą w okolicach Opola? Proszę o wycenę z robocizną.

 131. Marcin Pustuła pisze:

  witam. mam balkon betonowy o powierzchni 17m2 i proszę o wycenę.

 132. Ryszard Goyke pisze:

  witam. mam balkon betonowy o powierzchni 12m2 i proszę o wycenę.

 133. Michal pisze:

  Witam, mam taras o powierzchni 45m2 nad garażem, proszę o wycenę wykonania izolacji.

 134. Wojtek pisze:

  Proszę o wycenę 2 tarasów o łącznej powierzchni 25m2. Robocizny i materiałów. Pozdrawiam

 135. Jolanta Augustyn pisze:

  Witam proszę o wycenę wykonania dwóch tarasów o łącznej powierzchni 48 m na których w tej chwili są przeciekajace płytki okolice Elbląga

  • noxan pisze:

   Szanowna Pani,
   Odpowiedź przesłaliśmy mailowo.

   • Krzysztof pisze:

    Witam czy wasza firma współpracuje z firmą która wykonuje takie prace jeśli tak to proszę o na miary na firmę do wykonania izolacji na tarasie w Mysłowicach (Śląsk) lub okolic. Posiadam taras 52 m2 zewnętrzny na którym położone są płytki kilka jest luźnych fugi popękane i przecieka do piwnicy, która jest pod tarasem. Zewnątrz schody 6 stopni szer 1,5 m i też obłożone płytkami już są luźne. Proszę podać wycenę i robociznę.

    Odpowiedz

   • noxan pisze:

    Szanowny Panie,
    Odpowiedź przesłaliśmy mailowo.

 136. Robert pisze:

  Witam serdecznie,

  mam do zrobienia dwa balkony razem 12m kwadratowych. Proszę o wycenę i podanie wykonawcy z okolicy – Niechorze gmina Rewal woj. zachodniopomorskie. Z góry dziękuję.

 137. Stanisław pisze:

  Witam,mam 2 balkony 1 ma 5m2 drugi 6m2 .Proszę o wycenę materiału i podanie najbliższego sprzedawcy w okolicy Pszczyny

 138. KS pisze:

  Witam,
  Ja również proszę o wycenę materiałów i robocizny wykonania uszczelnienia balkonu w Pruszkowie o wymiarach 4,1m x 1,65m = około 7m2.

 139. Remek pisze:

  Witam,
  Mam do uszczelnienia 25m2 tarasu oraz schody (około 20m2).
  Jaki by wyszedł koszt takiego przedsięwzięcia? Mowa o materiałach + robocizna (o ile jest dostępna).

  Czy schody (ta pionowa ścianka) też może być zrobiona ta hydro farbą?

 140. Daniel pisze:

  WItam,
  Mamy taras 50m2 nad pokojami, prosiłbym o wycenę robocizny i materiałów, dom znajduje się w okolicach Krakowa, 15 km od miasta.

  Pozdrawiam

 141. Ewa pisze:

  Witam
  Jak poprzednicy również jestem zainteresowana uszczelnieniem przeciekającego tarasu o wymiarach 3 x 5 m, dodatkowo wejscie na taras to dwa schody o długości 2,2 m.
  Proszę o wycenę materiałów oraz robocizny. Rybnik

 142. Grzegorz pisze:

  Witam czy w Kielcach mozna kupic produkty o których mowa w artykule ??

 143. Ewa Korycka pisze:

  Dzień dobry,
  mam taras nad pokojami 30 m2, proszę o wycenę materiałów i robocizny.
  dziękuję i pozdrawiam

 144. Krzysztof pisze:

  Witam czy wasza firma współpracuje z firmą która wykonuje takie prace jeśli tak to proszę o na miary na firmę do wykonania izolacji na tarasie w Bydgoszczy lub okolic Posiadam taras 25 m nad garażem którym położone są płytki kilka jest luźnych fugi popękane i przecieka wejście na taras jest z zewnątrz schody 6 stopni szer 1m i też obłożone płytkami Proszę podać jakie materiały były by potrzebne koszt tych materiału i jakie prace bym musiał wykonać

 145. JM pisze:

  Gdzie kupić materiał

 146. Urszula pisze:

  mam podobne pytanie, mój taras nad garażem ma 20m2 i też proszę o wycenę samych materiałów i wycenę z robocizną.

 147. Piotr pisze:

  Witam. Czy system uszczelnienia tarasu można zastosować w przypadku, gdy taras znajduje się nad ogrzewanym garażem?

  • noxan pisze:

   System uszczelnienia tarasu można stosować nad ogrzewanymi pomieszczeniami. Należy pamiętać o tym, że pomieszczenie musi posiadać dobrą i sprawną wentylację.

 148. Monika pisze:

  Witam, mam balkon 40 m2, pod którym znajduje się garaż. Proszę o wycenę z robocizną.

 149. grzegorz.pachuc@psbmrowka.com.pl pisze:

  Witam poproszę o wycenę system nawierzchniowego takiego jak na filmie na 14m2, balkonu przykrytego płytkami grysowymi,
  Pozdrawiam

 150. Sylwia pisze:

  Mam około 8 m2 tarasu, który przecieka. Poproszę o wycenę z materiałami i robocizną.

 151. Jerzy Kasjaniuk pisze:

  Dzień dobry. Bardzo proszę o wycenę uszczelnienia tarasu nad ogrzewanym garażem o pow. około 12 m2 oraz balkonu o pow. około 10 m2 umieszczonego częściowo nad pomieszczeniem mieszkalnym. Na tarasie i balkonie znajdują się płytki mrozoodporne oraz metalowe balustrady. Płytki są przytwierdzone, jednak część fug jest wykruszona. Proszę o wycenę z robocizną i bez oraz kontakt z firmą w okolicy Bytomia. Pozdrawiam.

 152. Piotr pisze:

  Witam ile kosztowało by uszczelnienie tarasu 25m taras w płytkach pozdrawiam

 153. Michał pisze:

  Taras ok 8m2 z płytkami i cieknie.
  Proszę o wycenę i o namiar na wykonawców okolice Warszawy gmina Halinów.

 154. Marta pisze:

  Witam, poproszę o wycenę tarasu o wymiarze ok 50 m2. Na tarasie występują płytki.

 155. Tomek pisze:

  Wita Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu jeden 10m i drugi 20m z płytek podobnych jak na filmie

 156. Piotr pisze:

  Proszę o namiar na wykonawców z Poznania lub okolic oraz wycenę materiał i robocizna dla tarasu ok 40mkw. Jaka jest gwarancja.

 157. Grzegorz pisze:

  Witam,
  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu wykonanego z płytek 30m kw.

 158. Krzysiek pisze:

  Proszę o wycenę tarasu 40 m 2, z robocizną i bez. Słupsk (pomorskie)

 159. Sławek pisze:

  Witam.Mój problem to taras o powierzchni 55 m2 pod którym znajduje się nieogrzewane pomieszczenie gospodarcze.W tej chwili taras jest bez płytek ceramicznych, zostały zerwane-pozostała jedynie posadzka betonowa.Moje pytanie, czy na tak dużej powierzchni wasz system bez dylatacji spełni swe zadanie i na jaki okres udzielicie gwarancji, że ta powierzchnia nie będzie przeciekać.Taras znajduje się od strony południowej-duże nasłonecznienie. Dodatkowe pytanie jaki byłby koszt
  materiału przy założeniu,że prace pozostaną w mojej gestii.
  Pozdrawiam.

 160. MM pisze:

  Dzień dobry,
  Proszę o wycenę uszczelnienia przeciekającego tarasu o powierzchni ok. 30m2.
  Jaki byłby koszt materiału oraz koszt robocizny w ok. Lubina woj. dolnośląskie.

 161. Ewa pisze:

  Proszę o namiar do wykonawców świadczących usługę w Gdyni i orientacyjny koszt 30m tarasu na którym są kafelki.

 162. Żłobiński Rafał pisze:

  proszę owycenę 30m 2 taras

 163. Małgorzata pisze:

  Dzień dobry.
  Proszę o namiar do wykonawców świadczących usługę w Gdyni.
  I przy okazji proszę o orientacyjny koszt dla powierzchni ok. 55.
  Małgorzata

 164. Machnicka pisze:

  Witam . Czy na balkon który już przecieka. Problem między płytką A ściana na łączeniu. Taki system się sprawdzi ?
  Jaki byłby koszt 12 m2 z warstwą ozdobną? Czy jest gwarancja ?

 165. Piotr pisze:

  mam dwa balkony i dwa przeciekaja na balkonach znajduja sie plytki i balustrada.
  fugi sa popekane,a takze istnieje mozliwosc przeciekania otworami przymocowania balustrady .balkony sa nie duze.Poszukuje fachowcow i wyceny Wielkopolska Wilczyn.

 166. Tadeusz Kryger pisze:

  Witam. proszę o wycenę uszczelnienia dwóch tarasów o pow. łącznej 20 m2. Tarasy są wyłożone płytkami mrozoodpornymi. Kilka płytek jest pękniętych. Proszę o wycenę materiałów i robociznę i namiar na wykonawców w Trójmieście. Pozdrawiam

 167. Joanna Ogrodnik pisze:

  Witam,mam balkon 10m 2 powierzchnia cementowa,troszkę przecieka ,trzeba zrobić spad.Chciałabym go uszczelnić.Dom znajduje się blisko Strzyżowa woj.podkarpackie.Prosiłabym o wycenę materiałów i robocizny.

 168. Tomasz pisze:

  Witam. Poproszę o wycenę uszczelnienia tarasu nad pom. mieszkalnym o pow. około 15 m2. Na tarasie znajdują się płytki mrozoodporne (chyba) oraz balustrada. Płytki są przytwierdzone jednak zdarzają się pęknięcia i odpryski. Część fug jest wykruszona. Proszę o wycenę i namiar na firmę w Lublinie. Pozdrawiam.

 169. roman pisze:

  czy macie państwo namiar na firme która by zrobiła mi taras w systemie na płytki woj. śląskie dziękuje pozdrawiam

  romek

 170. Waldek pisze:

  Witam..
  Taras nad garażem, około 36m2.
  Płytki gdzieniegdzie popękane. Mocno przecieka do garażu.
  Proszę o wycenę i namiar na firmę w Lublinie..

 171. Joanna pisze:

  Poproszę o wycenę uszczelnienia balkonu o pow. około 15 m2 częściowo nad pomieszczeniem mieszkalnym a częściowo nad innym balkonem. Na balkonie znajduje się płytka mrozoodporna oraz balustrada. Płytki są przytwierdzone jednak zdarzają się pęknięcia i odpryski. Część fug jest wykruszona.

 172. Monika pisze:

  Witam, posiadam odkryty taras ok 50m2 i niestety pojawiły się przecieki, widać wilgotne plamy na suficie w garażu. Odchodzi tez elewacja co tylko świadczy ze woda znalazła ujście ?. Prośba o pomoc. Prezentowana metoda fajna i ładnie się prezentuje. Prośba o jakiś namiar

 173. Krzysztof pisze:

  Dzień dobry,
  mam taras nad garażem, ok 25 m2, wyłożony płytkami gresowymi, niektóre są popękane ale przylegają do powierzchni, położone są na wylewce betonowej. Balustrada metalowa, przykręcona do powierzchni. Cieknie po ścianie zewnętrznej spod wylewki betonowej. Proszę o wycenę materiałów i ew. prac oraz polecenie wykonawcy w okolicach Lublina.
  Pozdrawiam,

  • noxan pisze:

   Szanowny Panie
   Odpowiedź przesłaliśmy mailowo.

   • Iwona pisze:

    Dzień dobry,
    mam taras nad garażem, ok 25 m2, wyłożony płytkami gresowymi, przylegają do powierzchni, położone są na wylewce betonowej, spoiny częściowo powypadały, nastąpiło przeciekanie wody do garażu. Nie chcę zrywać płytek i wykonywać od nowa izolacji. Jaki koszt wykonania izolacji przedstawiony przez waszą firmę.

   • noxan pisze:

    Szanowna Pani,
    Odpowiedź przesłaliśmy mailowo.

 174. Marcin pisze:

  Proszę o wycenę materiałów i wykonania prac na tarasy betonowe nad garazem ok. 24 m2 oraz przed salonem ok.40 m2, oraz jakas firme wspolpracujaca w okolicach plocka lub blizej sierpca.

 175. Dawid pisze:

  Taras 15m2, obecnie płytki przecieka do jadalni.
  Proszę o wycenę materiału i robocizny.
  Rzeszów

 176. Ewa pisze:

  Witam, bardzo proszę o wycenę izolacji ok. 20 m2 tarasu nad pomieszczeniem ogrzewanym, wykończonego płytkami nieszkliwionymi, w części są wykruszone fugi, przez które woda wsiąka w głąb. Proszę tez o polecenie wykonawcy, jestem z Krakowa. Dziękuję, pozdrawiam

 177. Stachnik pisze:

  Dziendobry prosze o wycenę uszczelnienia trzech balkonów 16m2 obecnie znajduje sie żywica epoksydowa która jest w trakcie rozkładu dziekuje.

 178. Rafał pisze:

  Witam!
  Posiadam balkon przeciekający przy ścianie i na środku. 30 m2. Wierzchnia warstwa to beton pomalowany farbą chlorokauczukową. Jaki byłby koszt państwa metodą?

 179. Stanisław pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia balkonu 16 m ,na balkonie płytki szkliwione i gdzieś przecieka do pomieszczenia,warstwę wykończeniową farba jednosładnikowa plus płatki.

 180. Szymon pisze:

  Dzień Dobry
  Poproszę o wycenę uszczelnienia tarasu o pow. około 25 m2 nad pomieszczeniem mieszkalnym. Na tarasie znajduje się płytka mrozoodporna oraz balustrada. Płytki są przytwierdzone jednak zdarzają się pęknięcia i odpryski. Część fug jest wykruszona.
  Czy możecie mi Państwo polecić firmę do wykonania tych prac?
  Mieszkam we Wrocławiu

 181. Jacek Karbownik pisze:

  Witam
  Poproszę o wycenę uszczelnienia balkonu-tarasu o powierzchni około 50m2. Obecnie na balkonie znajduje się płytka typu gres oraz balustrada . Płytki są przytwierdzone jednak zdarzają się pęknięcia,zwłaszcza przez środek jest problem bo płyta tarasu tworzy sobie samoistną dylatacje i stad rozpoczynają się zawsze problemy.
  Czy możecie mi Państwo polecić firme do wykonania tych prac?
  Rok temu zakupiłem w waszej firmie na próbe ten materiał. Uszczelniłem na mniejszym balkonie pewne miejsca i zdaje wszystko egzamin,ale na takiej powierzchni musi być juz to firma profesjonalna.
  Dom znajduje się w Opocznie woj.łódzkie

 182. tomacik pisze:

  jaki koszt materiałów na uszczelienie tarasu nad garażem pokrytego płytkami bez ubytków taras to około 40 m 2 i jakie jego ilości

 183. Marcin pisze:

  Dzień dobry

  Chciałbym uszczelnić taras Waszymi produktami. Czy możecie polecić kogoś lub sami wykonać uszczelnienie tarasu w miejscowości Czarne Błoto (10 km od Torunia w stronę Bydgoszczy).

  Taras na płycie betonowej, warstwa wierzchnia to płyty chodnikowe. W kilku miejscach zbiera się woda. Powierzchnia tarasu to 50 m2.

  Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

 184. Radosław Krawczyk pisze:

  Dzień dobry,

  proszę uprzejmie o orientacyjne zestawienie materiałów potrzebnych do uszczelnienia tarasu nad garażem o wymiarach 850×500 cm. Taras pokryty jest płytkami ceramicznymi. Większość płytek przylega poprawnie, pojedyncze dają głuch odgłos przy opukiwaniu. Część fug jest wykruszona, nieszczelna.

  Czy mogą Państwo także wykonać prace uszczelniające lub polecić zaufanego wykonawcę z rejonu Warszawy Praga-Południe?

 185. Aga pisze:

  Witam. Proszę o wycenę uszczelnienia balkonu 10 m 2 pokrytego płytkami . Dziękuję

 186. Małgorzata pisze:

  Witam
  Mam balkon wyłożony płytkami, balustrada kuta nad pokojem ok. 10 m2 i przecieka chociaż nie widać ubytków. Jaki byłby całkowity koszt naprawy i czy jest to możliwe okolice Wrocławia.

 187. Lidia pisze:

  Poproszę o wycenę uszczelnienia balkonu o powierzchni około 16m2. Obecnie na balkonie znajduje się płytka typu gres oraz balustrada kuta. Płytki są przytwierdzone jednak zdarzają się pęknięcia.
  Dom znajduje się około 50 km od Warszawy.
  pozdrawiam.

 188. Massimo pisze:

  Witam.
  Mam taras 26,5 m2, nad garażem, wyłożonego płytkami (bez ubytków, płytki przylegają).
  Przecieka . Jaki byłby koszt materiałów i wykonania prac , oraz o namiary współpracującego wykonawcę w okolicach Poznaniu.

  Pozdrawiam

 189. Mariusz pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu nad mieszkaniem. Powierzchnia to ok 6m2.
  Nieszczelności w fugach, na styku ze ścianą załamanie na fudze całej powierzchni tarasu, szczelina o szerokości ok 4-5mm.
  Proszę również o namiary na ekipę, która mogłaby fachowo wykonać pracę.
  Siedlce

 190. Małgośka pisze:

  Witam, Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu wyłożonego płytkami typu lastriko w latach pięćdziesiątych – dom po moich dziadkach (kilka ubytków w narożnikach). Taras ma ok. 50 m2 Może znajdzie się ktoś kto wykona takową pracę uszczelniania w Ciechocinku może być z daleka możliwość zakwaterowania w przypadku dogadania się co do ceny i terminu wykonania.

 191. Jan Nowak pisze:

  Mam taras dobudowany do do domu. Jego powierzchnia to około 25 m2. Przez 30 lat nic nie przeciekało. Teraz od kilku lat zaczyna przeciekać, co nie wygląda za ciekawie. Taras jest pokryty kawałkami płytek lastrykowych na dziko. Ładnie to wygląda. Niestety, czas i nasza Polska aura zrobiły swoje. Czytałem powyższy artykuł i jestem ciekaw czy dałoby się zastosować ten preparat w mym przypadku. Gdyż spotkałem się z opinią, że trzeba skuwać całe to lastryko, aby coś z tym zrobić. Byłbym wdzięczny o wskazanie wiarygodnego wykonawcy.

 192. Jan Nowak pisze:

  Mam taras dobudowany do do domu. Jego powierzchnia to około 25 m2. Przez 30 lat nic nie przeciekało. Teraz od kilku lat zaczyna przeciekać, co nie wygląda za ciekawie. Taras jest pokryty kawałkami płytek lastrykowych na dziko. Ładnie to wygląda. Niestety, czas i nasza Polska aura zrobiły swoje. Czytałem powyższy artykuł i jestem ciekaw czy dałoby się zastosować ten preparat w mym przypadku. Gdyż spotkałem się z opinią, że trzeba skuwać całe to lastryko, aby coś z tym zrobić.

 193. Tomasz Rosłoniec pisze:

  Przeciekający taras nad pomieszczeniem ogrzewanym pokryty płytkami o powierzchni 20 met.kwadr . Proszę o wycenę ewent wskazanie wykonawcy, najlepiej z woj. Warm-Mazurskiego. Pozdrawiam

 194. Elżbieta Pirzecka pisze:

  Witam.
  Mam taras 20 m2, budynek to bliźniak. Przecieka mi na połączeniu tarasów i wilgoć pojawia się w pokoju pod tarasem. Jaki bylby koszt wykonania prac i być może macie Państwo namiary współpracującego wykonawcę w okolicach Kołobrzegu.
  Pozdrawiam

 195. Iza pisze:

  Witam proszę o wycene materiałów na uszczelnienie wykusza okolo 3,5 m 2 ,są już na nim płytki ale słychać, że miejscami dobrze nie przylegaja. Czy trzeba je skuwac. Mieszkamy w okolicach Lublina.

 196. Wiesław pisze:

  To ja też zwrócę się z prośbą o wycenę uszczelnienia mojego balkonu. Mieszkam w Krośnie. Mój balkon to około 16m2. Wyłożony jest lastrikiem.

 197. Tomasz pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia balkonu metodą nawierzchniową wyłożonego płytkami powierzchnia ok 4 m rowniez prosze o namiary do firmy ktora taka naprawe moglaby wykonac w Gostyniu Wlkp

 198. Jarosław Dąbkowski pisze:

  Uprzejmie zwracam się z prośbą o wycenę naprawienia dwóch balkonów o pow. ok. 15 m2, wyłożonego płytkami (bez ubytków, płytki przylegają). Balkony przeciekają, zaciek pojawił się teraz.
  Jak zabezpieczyć balkon na zimę przed opadami, do czasu naprawy w przyszłym roku?
  Okolice Nieporętu k. Warszawy.

 199. Marzanna Modzelewska pisze:

  Proszę o wycenę naprawienia balkonu o pow. ok. 15 m2, wyłożonego płytkami (nie widać ubytków, płytki przylegają). Balkon przecieka, w pokoju pod nim jest zaciek ok. 1 m2 na środku sufitu, odpada farba z sufitu. Nie wiem co zrobić. Zaciek pojawił się teraz, gdy jest prawie grudzień.
  Może znacie Państwo jakiś sposób, żeby zabezpieczyć balkon na zimę przed opadami, do czasu naprawy w przyszłym roku, gdy będzie odpowiednia temperatura powietrza? Balkon był gruntownie remontowany 7 lat temu i znowu mam problem.

 200. JACEK pisze:

  Co poradzicie jak woda lejej się przez balkon po drzwiach do domu pod steropianem. Trzy miesiące temu były robione wylewki na balkonie dwa tygodnie temu zakończyli tynki steropianem 20 siatka i zatrucie
  tynk na wiosnę. Drzwi nowe i woda cieknie po nich z góry. Poradzcie coś. Plis. Kto to poprawić powinien. Komu zawdzięczam to partactwo od wylewki od tynku drzwi a może brak nadprozy bo drzwi od środka nie obrobione i widać nad drzwiami pustak a nie beton.

  • noxan pisze:

   Szanowny Panie,
   My sprzedajemy materiały do uszczelnienia powierzchni istniejącego tarasu. Materiały te nie mogą być stosowane w aktualnych warunkach pogodowych. Natomiast wiele wskazuje na to, że izolacja została źle wykonana i najlepiej poprosić o wyjaśnienie i naprawę firmę, która była odpowiedzialna za wykonanie izolacji przeciwwilgociowej.

 201. Kamil pisze:

  Witam, uprzejmie proszę o wycenę uszczelnienia tarasu 24m2, jest wyłożony płytkami, w tym roku zaczął przeciekać i pojawiła sie wilgoć w okolicach wejścia na taras od strony mieszkania :-\

 202. jo.t pisze:

  Witam.
  Proszę o namiary na kogoś kto zajmuje się profesjonalnie uszczelnieniem tarasów.

 203. Tomasz Rylski pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu 25m2 wyłożonego równo płytkami w zeszłym roku ( fuga cala, wszystko wydaje się być super, a jednak pojawił się grzyb w pokoju pod tarasem no i cieknie pod tynkiem, po nowych oknach i framugach!). Proszę również podać kontakt do ekipy z Państwem wspólpracyjącej w Warszawie. Z góry bardzo dziękuję

 204. Łukasz Mateja pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu nad mieszkaniem. Powierzchnia to ok 30m2. Płytki nierówno położone. Nieszczelności w fugach, na styku ze ścianą
  Proszę również o namiary na ekipę, która mogłaby fachowo wykonać pracę. Szczecin

 205. Roman pisze:

  witam, czy pokrycie przeciekającego ganku zgodne z opisem tego artykułu powstrzyma ganek całkowicie przed przeciekaniem? Jeżeli powłoka zostanie nałożona na surowy beton – podłogę tarasu nad gankiem. Na ile lat jest gwarancja?

 206. Mariusz pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia balkonu metodą nawierzchniową wyłożonego płytkami niewielkie braki w fudze powierzchnia 5,5m

 207. Tomasz pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu nad mieszkaniem. Powierzchnia to 50m2. Braki w fugach, kilka luźnych płytek. Drobniutki zaciek w jednym miejscu.
  W miarę możliwości proszę też o namiary na kogoś z kim Państwo współpracujecie i może takie prace wykonać i doradzić zakres.
  Na terenie Warszawy.
  Z góry dziękuję.

 208. Jan pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu wyłożonego płytkami (kilka ubytków w narożnikach). Taras ma ok. 40m2

 209. Joanna Frelich pisze:

  Proszę o wycenę wykonania prac na tarasie ok. 77m2
  Niewielka część płytek jest „pusta” pod spodem oraz rozchwiana.
  Dom znajduje się w Gierałtowicach ( woj. śląskie, powiat Gliwice). Proszę również o informację jaki jest okres „gwarancji” takiej izolacji.
  Jeżeli to możliwe to poproszę o namiar na osobę współpracującą z Państwem

 210. Tomasz pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu 10 m na krórym są stare płytki ceramiczne i kilka długich pęknięć i położenia na to nowych płytek

 211. Kornel pisze:

  Witam
  Prosze o wycene balkonu o pow. 9m2. Obecnie powoerzchnia niestarannie wylozona jest „papą”

 212. Marcin pisze:

  Proszę o wycenę schodów zewnętrznych z tarasem ,metraż ok. 20m.Dziękuję z góry 🙂 .

 213. Marcin pisze:

  witam serdecznie proszę o wycenę uszczelnienia tarasu nad garażem
  obecnie są płytki. Niektóre rozchwiane i gdzieś przy zaleganiu śniegu podcieka
  powierzchnia tarasu to ok 25m^2, lokalizacja Chełmno -kuj-pom.
  pozdrawiam

 214. Marek pisze:

  Witam .Przeciekajacy taras na ktorym sa teraz plytki ,okolo 44 m kwadrat Prosilbym o wycene Miasto Krakow Pozdrawiam

 215. Pawel pisze:

  Witam proszę o wycenę realizacji uszczelnienie około 10m2 balkonu Śląsk

 216. Tomasz Janecki pisze:

  Prosze o wycenę materialu na 40 m2 tarasu pokrytego gresem. Od wielu lat rowadze firmę budowlana m, tak więc wykonastwo opanuję !.

 217. pytanie pisze:

  Witam,
  proszę o wycenę uszczelnienia tarasu oraz balkonu łącznie ok. 17m.kw.

 218. jarbla pisze:

  Taras 12 m2. Koszt?

 219. Czesława Gradowska pisze:

  Proszę o wycenę tarasu 12 m2 obecna nawierzchnia to płytki ceramiczne. Jaki jest termin realizacji

 220. Marcin pisze:

  Dzień dobry,
  Mam problem z balkonem nad wykuszem, balkonik ma około 10m2, dwoje drzwi do łazienki i pokoju i … w pomieszczeniu poniżej pojawiały się po 10 latach od budowy zacieki. Na balkonie płytki. Jaki byłby koszt izolacji i czy w pomorskim ktoś by się podjął ;-), Pozdrawiam

 221. Pawel pisze:

  Witam prosze o wycene uszczelnienia balkonu ok 15m2 Pozdrawiam

 222. Magda pisze:

  Proszę o wycenę taras nad wykuszem 15m2. Położone papa termozgrzewalna, styropian, folia czarna, wylewka -popekana. Robione 2 lata temu.
  Pozdrawiam

 223. Karolina pisze:

  Dzień dobry,
  czy mogę prosić o wycenę uszczelnienia tarasu o powierzchni 30m2. Obecnie na tarasie są płytki (stan b. dobry, ale gdzieś przecieka).

  Z góry dziękuję

 224. Słowik pisze:

  Proszę o wycenę 15 m2 tarasu. Dziękuję

 225. tyczyński pisze:

  Dzień dobry
  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu nad gankiem o powierzchni 20 m2.
  Obecnie położone są płytki

 226. Lucjan Smarzyński pisze:

  Proszę o wycenę ok.25 m2 tarasu,taras nad garażem położone warstwy to 2 x papa termozgrzewalna warstwa styropianu gr.20 cm. następnie papa samoprzylepna,folia budowlana gruba,wylewka gr,6 cm,wykonane 5 tygodni temu po opadach deszczu są przecieki na ściany interesuje mnie cena z wykonaniem powiat chrzanowski

 227. Joanna pisze:

  Dzień dobry
  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu o powierzchni 20 m2.
  Obecnie położone są płytki.
  dziękuję i pozdrawia, Joanna

 228. Mariusz pisze:

  Proszę o wycenę wykonania prac na tarasie ok. 20m2 i małym ok. 4m2.
  Część płytek jest już nieznacznie rozchwianych.
  Dom znajduje się we Wrocławiu.
  Jeżeli to możliwe to poproszę o namiar na osobę współpracującą z Państwem bądź którą możecie polecić.

 229. t0mi pisze:

  Witam
  Prosze o wycenę materiału (ewentualnie robocizny) na balkony 35m2. Wykończenie twarde czyli chyba: Nawierzchnia Hydrograff HP z płatkami. Czy na taką powierzchnie jeszcze warstwa bezbarwna?
  Kilka pytan kolegi wyżej:

  W związku z tym mam pytania:
  1. czy przed przystąpieniem do uszczelniania należy wszystkie obluzowane płytki ponownie przymocować (i czym, czy możecie mi rekomendować jakieś kleje)?
  2. czy opisana przez Was metoda może być również zastosowana w przypadku schodów (chodzi o to, że po schodach chodzi się częściej niż po tarasie, oraz schody mają również części pionowe)
  3. Jaki jest szacowany koszt materiałów na wykonanie tych uszczelnień

 230. tomek pisze:

  Ja również proszę o informacje ile kosztuje m2. Do wykonania około 25m2.

 231. Janusz pisze:

  Mam następujący problem. Dwa tarasy, przedni połaczony ze schodami, pokryty płytkami o powierzchni 16 m2 + powierzchnia schodów oraz drugi, płaski o powierzchni 20 m2, również pokryty płytkami. Zarówna na jednym jak i na drugim mam przecieki oraz niektóre płytki się poluzowują.
  Chcałbym znaleźć rozwiązanie umożliwiające uszczelnienie tych tarasów i schodów bez zrywania płytek.
  W związku z tym mam pytania:
  1. czy przed przystąpieniem do uszczelniania należy wszystkie obluzowane płytki ponownie przymocować (i czym, czy możecie mi rekomendować jakieś kleje)?
  2. czy opisana przez Was metoda może być również zastosowana w przypadku schodów (chodzi o to, że po schodach chodzi się częściej niż po tarasie, oraz schody mają również części pionowe)
  3. Jaki jest szacowany koszt materiałów na wykonanie tych uszczelnień

 232. ryszard pisze:

  Witam,proszę o wycenę produktów do wykonania systemu nawierzchniowego na tarasie o powierzchni około20 m2 z uwzględnieniem farby jednoskładnikowej

 233. Grzegorz pisze:

  Prosze o wycena balkonu 15 m2

 234. Michał pisze:

  Proszę o podpowiedź i wycenę izolacji tarasu nad garażem ok 35 m kw. Wcześniej była papa termozgrzewalna ale wiatr zniszczył.

 235. Małgorzata pisze:

  Dzień dobry, proszę o wycenę 60m tarasu. Pozdrawiam Małgorzata

 236. Marlena pisze:

  Witam
  Bardzo proszę o wycenę ( chodzi o system nawierzchniowy) mam 3 balkony o łącznej pow 33m2 …3-krotnie miałam już na nich płytki co kończyło sie ich odpadaniem i przeciekaniem ,Aktualnie są usunięte i zastanawiam się co dalej Jeżeli macie Państwo info na temat firm świadczących te usługi na terenie południowej Wielkopolski to mam prośbę o informację.

 237. Junak pisze:

  Proszę o wycenę wykonania prac na tarasie ok. 20m2 i małym ok. 4m2.
  Część płytek jest już nieznacznie rozchwianych.
  Dom znajduje się we Wrocławiu.

 238. Małgorzata pisze:

  Proszę o wycenę produktów na taras o powierzchni 43 m2 nad garażem. Czy wytrzymuje mrozy i zmianę temperatury? Na ile lat jest gwarancja?

 239. Sebastian pisze:

  Witam Proszę o wycene produktów na taras o powierzchni 35 m2

 240. Marta pisze:

  Witam
  Bardzo proszę o wycenę ( chodzi o system nawierzchniowy) mam 3 małe balkony o łącznej pow 20 m2 …sa one pokryte dużymi płytami granitowymi jednak po roku użytkowania są juz przecieki wydaje mi się ze problemem jest zły dobór łączenia .Jeżeli macie Państwo info na temat firm świadczących te usługi na terenie Wałbrzycha ,Jeleniej Góry lub okolic mam prośbę o informację.

 241. Danuta pisze:

  Proszę o wycenę tarasu o powierzchni około 12 m2 nad pomieszczeniem mieszkalnym.. Na tarasie położone są płytki. Proszę też o podanie grubości masy uszczelniającej i farby, bo z tarasu prowadzą drzwi do wewnątrz i jest bardzo mało miejsca na to aby dołożyć coś na płytkach i aby drzwi się otwierały na zewnątrz.
  Czy jest jakaś firma w Łodzi, którą możecie Państwo polecić?

 242. Janusz pisze:

  Proszę podać koszt dla balkonu 21m2 / obecnie są na nim płytki ale część warstwy posadzki pod płytkami na brzegach zmurszała i skruszała ( głębokość ok 10 cm

 243. Bogumiła K. pisze:

  Witam ,proszę o wycenę produktów ( do wykonania systemu na tarasie o pow. 26 m2)
  Taras znajduje się nad nieogrzewanym garażem i jest przykryty płytkami . Jeżeli macie Państwo info na temat firm świadczących te usługi na terenie Legnicy i okolic mam prośbę o informację

 244. Anna pisze:

  Witam,

  Poproszę o wycenę materiałów (masa uszczelniająca, włóknina, farba jednoskładnikowa, odtłuszczacz) na taras o powierzchni 24 m2. Na tarasie jest obecnie gres.
  Proszę również o informację jak należy obłożyć włókniną słupki od balustrady.
  Pozdrawiam

 245. Daniel pisze:

  Proszę o wycenę balkonu o powierzchni 10 M2. Obecnie jest położony gres.

 246. D.Kucharczyk pisze:

  Witam!
  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu o powierzchni 60 m2.
  Obecnie położone są płytki.

 247. Bartosz pisze:

  Witam,
  Proszę o wycenę ok.80 m2 tarasu nad pomieszczeniem mieszkalnym. Na tarasie z znajduję się obecnie beton wyciskany, który przecieka w kilku miejscach.
  Dopiewiec ok. Poznania
  Dziękuje

 248. JolaS pisze:

  Witam, proszę o wycenę produktów (do wykonania systemu nawierzchniowego na tarasie o powierzchni około 40 m2 z uwzględnieniem farby jednoskładnikowej). Z tego , co zrozumiałam – farba jednoskładnikowa może być użyta jako ostateczne zabezpieczenie tarasu? Po profesjonalnym wykonaniu uszczelnienia tarasu (zgodnie z zaleceniami producenta) ile jest gwarancji na to, że taras nie zacznie przeciekać?

 249. Artur pisze:

  Proszę o wycenę tarasu 40 m2 na którym jest położony gres. Województwo świętokrzyskie.

 250. Agata pisze:

  Witam.Przecieka mi taras.Kilkanaście lat temu zrobiono izolację na stropie – kilka warstw papy, styropian i kilka warstw betonu. Niestety podłoże przecieka. Woda cieknie do pomieszczeń mieszkalnych.W stropie elektryk przewiercił dziury.Zerwaliśmy wszystkie warstwy do stropu i zastanawiamy się co dalej. Zastanawiamy się czy państwa propozycja uszczelnienia jest możliwa w tym przypadku i zapobiegnie przeciekaniu? Bardzo proszę o wycenę materiałów i państwa wykonawstwa. Taras ma 50 m2. Mieszkam w Zgierzu koło Łodzi.Jeśli proponują państwo inne rozwiązanie również proszę o wycenę. Pozdrawiam.

 251. Dorota Sz pisze:

  Przecieka nam taras 40m2 pod tarasem sa pomieszczenia mieszkalne. Na tarasie jest wylozona papa, folia, styropian, folia i wylewka. Prosze o wycene materialy plus robocizna

 252. Adam pisze:

  Witam
  Prosze o wycene uszczelnienie przeciekajacego tarasu nad pomieszczeniami ok 17m2.
  Na tarasie jest lastriko i wystarczy polozyc warstwe wodoszczelna.

 253. Agata pisze:

  Witam, przecieka mój taras.Był już naprawiany, ale to nie przyniosło efektu. Na stropie była izolacja, papa, styropian,beton, papa w każdym razie kilka warstw papy, styropian i dużo betonu. Jest jakiś spadek.Dodam, że elektryk przewiercił się niestety przez strop jak kład kable( dawno temu). Czy da się zrobić ten taras, żeby się nie lało.Pod tarasem są pomieszczenia mieszkalne. Borykamy się z tym już dość długo. Może macie państwo jakieś skuteczne rozwiązanie tego problemu? Co zrobić? Proszę o wycenę materiałów i państwa wykonawstwa.Taras ma 50 m2. Dodam, że obecnie zdejmujemy wszystkie warstwy i chcemy dostać się do stropu. Ale co później, nad tym się zastanawiamy.Pozdrawiam.

 254. Michał pisze:

  Witam serdecznie, proszę o poradę w poniższym temacie: taras został uszczelniony masami dwuskładnikowymi w dwóch warstwach, po odpowiednim czasie następnie położona została warstwa płytek na dobrej jakości kleju elastycznym mrozoodpornym, minęły ponad dwa miesiące od zakończenia prac i obecnie obserwuję dziwne zjawisko. A mianowicie najprawdopodobniej pod obróbką blacharską wywiniętą na rynnę, zza rynny po ścianie mam zaciek, który pojawia się tylko po zacienieniu tarasu. Rano, w południe jest okej, dopiero jak słońce nie operuje bezpośrednio na płytki zaczyna pojawiać się zaciek. Proszę w miarę możliwości o wyjaśnienie problemu.

 255. Robert pisze:

  Proszę o wycenę tarasu 75 m2 na którym jest położony gres ?

 256. Magda pisze:

  witam
  Bardzo prosze o przesłanie oferty cenowej na izolację tarasu 20m2 – woj. małopolskie

 257. Marcin pisze:

  Witam,
  Mógłbym prosić o wycenę dwóch tarasów ? każdy po 15m2.

 258. Justyna pisze:

  Witam. Proszę o wycenę tarasu nad pomieszczeniem mieszkalnym o powierzchni 40m2, obecnie wyłożony papą. Koszt materiałów + robocizna.
  P.S. Jeśli proponują Państwo jakieś inne rozwiązanie również proszę o pomysły i wycenę. Powierzchnia ma zabezpieczać przed przeciekaniem i umożliwiać codzienne użytkowanie tarasu.

 259. Maciej pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu nad garażem – 30m2.

 260. Arkadiusz pisze:

  Szanowni Państwo,
  Prosze o wycenę zabezpieczenia dwóch tarasów 6,5 m2 oraz 12m2.

 261. waldek pisze:

  taras nad salonem powierzchnia 12m2 gres wykończenie w kolorze na siatce koszt materiałów i koszt materiałów + robocizna

 262. Andrzej pisze:

  Szanowni Państwo,

  Mój taras to 20 m2. Tydzień temu kładłem na niego nową szlichtę betonową 4 cm, pod nią jest podwójna folia budowlana, jaką nawierzchnię możecie zaproponować i jaka jest jej cena ?
  Kiedy mozna przystąpić do prac ?
  pozdrawiam
  Andrzej

 263. Andrzej pisze:

  Przecieka mi taras nad garażem. Około 30m2. Płytki gres. Proszę o podanie kosztów materiałów + położenie masy przez waszą firmę

 264. Michał pisze:

  Proszę o wycenę zabezpieczenia tarasu 25m 2

 265. Anna pisze:

  Super !!! Przecieka mi taras nad garażem. Około 20m2. Są Położone płytki typu gres na podłodze i ścianach. Proszę o podanie kosztów materiałów + ewentualnie wasza usługa – mieszkam w Koszalinie.

 266. Teresa pisze:

  Czy ten sposób zabezpieczenia nadaje się w miejscu gdzie, często dochodzi do tzw. tąpnięć kopalnianych, czy jest elastyczny. I jaki byłby koszt położenia wraz z materiałem na 12 M2 balkonu.na podłożu obecnie jest taraso.

 267. Grzegorz pisze:

  Super sprawa. Jestem ciekaw ceny. Przecieka mi taras nad garażem. Około 30m2. Płytki położone jedne na drugie. Proszę o podanie kosztów materiałów + ewentualnie wasza usługa.

 268. Krystyna pisze:

  Witam, proszę o wycenę dla tarasu o powierzchni 50 m2. Na tarasie są widoczne spękania. Pod tarasem jest pomieszczenie mieszkalne, obok budynku przebiega droga po której często przejeżdżają przeładowane samochody (cały budynek się trzęsie. Pytaliśmy w lokalnych sklepach i hurtowniach w Pile ale nikt nie potrafił polecić dobrego środka na nasze problemy z którymi borykamy się od lat.

 269. Lidia pisze:

  Witam,
  Bardzo proszę o wycenę materiału do uszczelnienia tarasu o wymiarach 2,5X5,7 + robocizna.Jeśli znacie Państwo jakąś firmę , w okolicach Poznania , która może wykonać takie uszczelnienie będę wdzięczna za namiary.
  Pozdrawiam,
  Lidia

 270. Tomasz pisze:

  Dzień dobry

  Witam proszę o wycenę 11m2 uszczelnienia balkonu, jest teraz pokryty kafelkami

 271. Robert pisze:

  Witam,
  Ja też poproszę o wycenę – taras 30 m2, pokrycie – płytki.
  pozdrawiam

 272. Dorota pisze:

  Proszę o wycenę materiał i robocizna,oraz sam materiał taras 35 m 2

 273. Roman pisze:

  Proszę o wycenę materiału na uszczelnie tarasu o powierzchni 35 m taras pokryty jest betonem który w kilku miejscach zaczyna pękać i kruszyć się

 274. Andrzej pisze:

  Witam . Proszę o wycenę materiałów na taras o wym 12 m2.
  Pozdrawiam

 275. Beata pisze:

  Witam proszę o wycenę 15m uszczelnienia tarasu jest teraz pokryty kafelkami .Jestem Zabrza.

 276. Damian pisze:

  Witam. Proszę o wysłanie wyceny materiałów na taras o pow. 20m. Dziękuję.

 277. Elzbieta pisze:

  Witam, proszę o wycenę i możliwość wykonania uszczelnienia tarasu pokrytego płytkami o powierzchni 20mkw w okolicach Krakowa. Proszę o odpowiedź na maila.
  Pozdrawiam.

 278. Krzysztof pisze:

  Witam. Proszę o wycenę tarasu 25m2 na którym są płytki ale fuga w pierwszym i drugim rzędzie przecieka. Materiał plus robocizna na terenie Słupska (76-200)

 279. Liliana pisze:

  Proszę o wycenę tarasu o pow. 40 m kw.
  W tej chwili taras jest pokryty w całości papą (na zakładkę), która leży na tarasie od roku. Miejsce wykonania prac – Wołomin

 280. Adam pisze:

  Bardzo proszę o przesłanie wyceny dla balkonu o rozmiarze 36m2.
  Balkon pokryty jest płytkami które – pomijajac jedno newralhiczne miejsce -bardzo dobrze przylegają

 281. Marek pisze:

  Poprosze o wycene balkonu o wymiarach 5×1.5 m
  Dziekuje

 282. Roman pisze:

  I jeszcze jedno pytanie. czy przed wykonaniem zabezpieczenia konieczne jest szlifowanie betonu

 283. Roman pisze:

  Witam
  Mój taras ma ok.40m2.Jest to beton wylany i mocny który się nie ściera i nie łuszczy. Proszę o wycenę ile będą mnie kosztować materiały do wykonania tego zabezpieczenia

 284. Mira pisze:

  Witam.Mój taras ma 45 m.Kafle są już skute (prawie wszystkie były luźne).Skute są też luźne kawałki betonu.Powierzchnia jest bardzo,bardzo nierówna.Czy potrzebna jest wylewka ?Jaki byłby koszt warstwy hydroizolacyjnej + lakieru na tę powierzchnię ?.Czy można stosować lakier na warstwę hydroizolacyjną firmy (Wim )lub innej ? Pozdrawiam Mira Zagajwska

 285. Jacek pisze:

  Witam
  Serdecznie prosze o wycene materiału z robociznä dla tarasu 6 ×7=42m2 w Opocznie. Obecnie taras wyłożony gresem. 5 płytek po zimie odpazylo.
  Jaki jest termin oczekiwania?
  Z gory dziekuje za wycene.

 286. Tomek pisze:

  Mam taras około 18 m2. Położone płytki z nierówną strukturą, podobne do tych https://static01.leroymerlin.pl/files/media/image/618/1342618/product/gres-strukturalny-endo-29-7-x-29-7-cm-opoczno,main.jpg Czy na takie płytki można kłaść taką powłokę w systemie nawierzchniowym ? Jakie jest koszt materiałów i robocizny ? Jakie firmy wykonujące takie izolacje współpracują z Noxan w województwie lubelskim, Puławy ?

 287. Jarek pisze:

  Proszę o zestawienie materiałów i wycenę uszczelnienia tarasu 4 x 2,5 m.
  Pozdrawiam

 288. Justyna pisze:

  Witam!
  Mam taras 35m2 – szkielet drewniamy, osb i papa no i przy elewacji przecieka. Czy na tego typu powierzchnie też można kłaść takie izolacje i jaki byłby koszt?
  Pozdrawiam
  Justyna Pogoda

 289. Sławomir pisze:

  Czy na Elastodeck można położyć sztuczną trawę

 290. Agata pisze:

  Dzień dobry .Tak jak poprzednicy proszę o wycenę tarasu wraz z wykonaniem taras 3×6 balkon 3.5×1.Płytki położone w ub roku .balkon przecieka.Płytki nie odpadają .Czy jest możliwość zachowania obecnego koloru płytek.Jaki jest termin oraz wykonawcy teren Nowego Sącza

 291. Jerzy pisze:

  Witam posiadam 4 balkony o wym.4.20×1.20 oraz 2 o wym.6.30×1.20 ściągnąłem już płytki zrobiłem nowe okucia z blachy proszę o wycenę,z góry dziękuję i pozdrawiam

 292. Patryk pisze:

  Witam posiadam Ok 50 m tarasu do naprawy płytki fuga luźna proszę o wycenę i termin

 293. dariusz pisze:

  mam pytanie czy ten system sprawdziłby sie na podłożu lastryko (posadzka betonowa szlifowana na gładko modna w latach 80) mam dosyć spory taras szerokości około 2 metry do balustrady lecz długi około 20 mb z jednym narożem biegnie po długości 2 scian (w kształcie L ) w zasadzie otacza 1/2 domku bliżniaka pod spodem śą pomieszczenia mieszkalne i niestety w niektórych miejscach przecieka jest również popekany(porobiły sie samoistnie tkzw dylatacje )szykuje sie do remontu tegoż tarasu ale nie mam innego pomysłu jak starym systemem zerwanie posadzki wymiana izolacji (papy termozgrzewalnej).jaki byłby ewentualny koszt wykonania 1 mkw i w jaki sposób(oczywiscie cena materiału).i drugie pytanie jak rozwiązac temat odprowadzenia wody do rynny .(podnieśc rynne do poziomu tej posadzki i wykonczenie blacharskie pod ta siatką?Jakoś tego nie mogę sobie wyobrazić.

 294. Zbigniew pisze:

  Witam, proszę o wycenę materiału na taras o wymiarach 6,40×4,50m. Można pokryć tą izolacją także schody z tarasu?
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 295. Krzysztof pisze:

  Również poproszę o wycenę wraz z kosztami robocizny w obrębie Poznania. Taras 40 m2 pokryty płytkami

 296. Ewelina pisze:

  proszę o wycenę tarasu wielkości 50 m2 wraz z kosztem robocizny. obecnie na tarasie wykonana jest wylewka cementowa. z góry dziękuję. miejsce wykonania Opole Lubelskie.

 297. Agnieszka pisze:

  Mam taras koło 20 m. Jaki jest koszt razem z wykonaniem. Gdzie znajde wykonawce w okolicach Szczecina

 298. Mariusz pisze:

  Witam, proszę o wycenę dla 2 balkonów o wymiarach 1,2 x 5 m i jednego o powierzchni 2 m2. Z góry dziękuję.

 299. Jacek pisze:

  Poprosze o aktualną wycenę na taras 40metrów – co mam kupic i co użyc – na koniec chyba farba z płatkami bo jest prostsza?

 300. Przemek pisze:

  Witam, proszę o wycenę materiału na uszczelnienie tarasu z terakoty 30m2

 301. Jerzy pisze:

  Bardzo interesujący artykuł. Proszę o wyliczenie kosztów 20m kw.

 302. Anna pisze:

  Witam,mam balkon 5 m kw,niektóre płytki są lużne,Proszę o poradę i wycenę,,Pozdrawiam

 303. EWELINA pisze:

  MA BALKON 20M 2 PROSZE O WYCENE.

 304. Henryk pisze:

  Witam, mam balkon 1,2 x4,4 mb. Proszę o wycenę.
  Niektóre zewnętrzne płytki są ” luźne”. Chyba trzeba je najpierw przykleić?. Chcę również wymienić ” oblachowanie” balkonu. Jakiej blachy użyć aby nie korodowała i dlaczego te blachy korodują ?.
  Pozdrawiam.

 305. Jarek pisze:

  Proszę o wycenę na pokrycie tarasu o wymiarach 8,50m x 3,50m.
  Czy można położyć to na beton z którego zostały zerwane płytki, które odpadaly

 306. Janusz pisze:

  Witam,
  Bardzo proszę o wycenę na pokrycie tarasu 320×490 cm pokrytego w tej chwili płytkami (gresem), które w paru miejscach już nie przylegają do podłoża. Proszę o wycenę z robocizną i informacją jaka jest długa kolejka na wykonanie takiego zlecenia.
  Ponadto, czy są masa uszczelniająca może być przezroczysta ?

 307. olka pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu 15 m2 .

 308. Witold pisze:

  Witam
  Proszę o wycenę materiałów na balkon o wymiarach 7 x 1 m. Balkon w tej chwili ma wylewkę betonową, która po 20 latach ma zielony nalot i przecieka. Jaką grubość będzie miała warstwa Elastodecku? Jest to o tyle ważne że mam drzwi balkonowe dosyć głęboko wpuszczone i gruba warstwa zatkała by mi otwory wylotowe w progu.
  Pozdrawiam

 309. Jacek pisze:

  Dzień dobry.
  Proszę o przesłanie wyceny + realizacja (Gliwice) na uszczelnienie tarasu pokrytego kafelkami.
  Wymiary tarasu 25 m2

 310. Stefania pisze:

  Witam,

  proszę o wycenę uszczelnienia tarasu 20 m2. (materiał + realizacja)
  Taras wyłożony płytkami.
  Miejsce wykonania – Warszawa.
  Termin wykonania.

  Pozdrawiam,

 311. Janusz pisze:

  Mam taras o wymiarach 5 x 6 z położonymi płytkami,który przecieka,niektóre płytki z pierwszego rzędu trochę puściły,ale to jest mała ilość,czy do zastosowania tej metody trzeba je zerwać i na nowo przykleić.Prosiłbym o wycenę materiału + robocizny oraz termin realizacji okolice Krakowa.Czy istniejące barierki przeszkadzają.

 312. Danuta pisze:

  Witam,

  proszę o informację jakiej grubości jest całość wszystkich warstw po zastosowaniu przedstawionych 4 kroków wykonania uszczelnienia. Boję się o drzwi, które otwierają się od zewnątrz i czy nie zablokuję ich w ten sposób.

 313. Katarzyna pisze:

  proszę o wycenę tarasu wielkości 50 m2. obecnie na tarasie wykonana jest wylewka cementowa. z góry dziękuję.

 314. Lidia pisze:

  Dzień Dobry,

  Bardzo proszę o przesłanie wyceny dla balkonu o rozmiarze 13m2.
  Balkon pokryty jest płytkami które nadal bardzo dobrze przylegają.

  Pozdrawiam

 315. Wojciech pisze:

  Zainteresowała mnie wasza metoda uszczelniania nawierzchniowego. Mam taras o wymiarach 3,6m x 5,1m z położonymi płytkami, który przecieka. Dodatkowo po tej zimie zaczęły mi odpadać płytki w pierwszym rzędzie z brzegu. Czy do zastosowania tej metody trzeba by je zerwać i na nowo przykleić? Prosiłbym o wycenę materiału + realizacja na terenie Krakowa.

 316. Dominik pisze:

  Proszę o wycenę uszczelnienia tarasu 40m2. Proszę też o informację czy tą metodą możliwe jest poprawienie spadku tarasu?
  pozdrawiam

 317. Monika pisze:

  Poproszę o wycenę ok 40m2.

 318. Artur pisze:

  koszt naprawy 28m2 na gresie metoda nawierzchniowa materiał + robocizna

 319. Krzysztof pisze:

  Witam.

  Bardzo zainteresował mnie ten artykuł. Od dawna szukam sposobu na uszczelnienie tarasu. Chciałbym poprosić o wycenę tarasu o wymiarach 8m2. Na tarasie mam płytki ceramiczne.

 320. LECH pisze:

  Dzień dobry

  Proszę o wycenę /materiału/ dla przeciekającego tarasu 28m
  kwadratowych
  Pozdrawiam

 321. Lech pisze:

  Proszę o wycenę wartości produktów na balkon o wym
  5m x 1,1m.

 322. Mariusz pisze:

  Witam.
  Bardzo ciekawa propozycja. Proszę o podanie ilości i wycenę materiałów na taras o powierzchni 30 m2. Z góry dziękuję

 323. Tomasz pisze:

  Dzień dobry,
  Proszę o wycenę (materiał + realizacja) dla tarasu wielkości 5×5=25m2.
  Pozdrawiam

 324. Krzysztof pisze:

  Czy mogę liczyć na wstępną wycenę, może dodatkowo z kosztami wykonania. Taras zbliżony z tym na Państwa zdjęciach 25m2.

 325. jerzy pisze:

  potrzebuję porady ile mam zamówić i jakiego towaru na przeciekający taras na terakotę-20 m2
  chciałbym to robić na siatce
  proszę także o wycenę

  • noxan pisze:

   Szanowny Panie, wycenę przesłaliśmy na Pana maila.
   Jeżeli chodzi o zużycie, powinien Pan zastosować: 30kg Elastodecku, 20m2 siatki wzmacniającej, oraz w przypadku wykończenia lakierem Hydrograff HP – 5 l tego lakieru (2 warstwy).

 326. Katarzyna pisze:

  Witam, super artykuł, mam pytanie odnośnie balkonu, bowiem od spodu odpada tynk wraz z betonem i widać zdrojenie, jak można to naprawić, by mieć spokój na lata 😉 dodam że jest to budynek jednorodzinny a balkn od strony zachodniej.

 327. Henryk pisze:

  Ciekawa metoda,przekonuje mnie.Problem mojego balkonu to że muszę zerwać odchdzące płytki,pod spodem jest papa bitumiczna.Czy jeżeli jest w dobrym stanie można ją zostawić,czy raczej zerwać.Następne pytanie w jakiej sieci kupię w/w produkty.Mój balkon jest ok.7m2.Z gory dziękuję za odpowiedz.Henryk S

  • noxan pisze:

   Jeżeli papa cały czas była pod płytkami, a nadal dobrze trzyma się podłoża, należy odczekać minimum rok – przez ten czas papa powinna być narażona na słońce, deszcz oraz inne warunki atmosferyczne. Produkty można zakupić przez nasz sklep internetowy http://www.noxan.pl/sklep. Dokładną wycenę przedstawimy mailowo.

 328. sylwia pisze:

  Troszkę z innej beczki. Oczywiście zadbanie o prawidłową izolację całej powierzchni to podstawa. Na wagę złota jest dobra ekipa, która nie odstawi fuszerki. Obecnie trzeba być na bieżąco jeżeli chodzi o nowe technologie. Dobrym przykładem jest też obróbka blacharska balkonu, ludzie pozbywają się zwykłych blach na rzecz okapników z aluminium, bo są trwałe i łatwiejsze w montażu. W żywcu jest firma, która robi takie profile. Trzeba trochę pieniążków wydać ale spokój chyba do końca życia 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *