Lakier w sprayu

Farba dekoracyjna Painter's Touch

!! WYPRZEDAŻ - PROMOCJA !!

Lakier w sprayu W KOLORACH DEKORACYNYCH

Farba dekoracyjna Painter's Touch zapewnia gładkie, wytrzymałe i trwałe wykończenie w połysku, satynie oraz macie (w zależności od koloru).

Produkt w promocyjnej cenie dostępny do wyczerpania zapasów!

LAKIER W SPRAYU W 40+ KOLORACH WG RAL

Spray Hard Hat - szybka i łatwa konserwacja

Lakier w sprayu Hard Hat to najwyższej jakości spray dostępny w ponad 40 kolorach wg RAL. Do użytku domowego i w przypadku konserwacji drobnych elementów w przemyśle.

Lakier w wielu kolorach Painter's Touch

Lakier w sprayu Painter's Touch to seria wielofunkcyjnych, dekoracyjnych i ochronnych farb w aerozolu, idealnych do codziennych projektów. Farba tworzy bardzo estetyczną, szybkoschnącą powłokę w szerokiej gamie atrakcyjnych i żywych kolorów. Pozwala nadać przedmiotom nowego, niepowtarzalnego wyglądu! Sprawdź jak łatwe okazuje się malowanie mebli, szaf, drzwi, ram, wazonów, koszy, pamiątek, ozdób oraz wielu innych rzeczy.

Farba dekoracyjna Lakier w sprayu Lakier w wielu kolorach

Farba dekoracyjna Painter's Touch zapewnia gładkie, wytrzymałe i trwałe wykończenie w połysku, satynie oraz macie (w zależności od koloru). Idealnie sprawdza się przy odnawianiu i przerabianiu wszelkiego rodzaju elementów codziennego użytku. Dzięki Painter's Touch każdy może zamienić się w profesjonalnego malarza i wykazać się swoją kreatywnością. Nie trzeba wyrzucać starych, podrapanych i zniszczonych rzeczy, wystarczy poświęcić chwilę i sięgnąć po Painter's Touch, aby wyglądały jak nowe!

Farba w wielu kolorach Farba w sprayu Lakier dekoracyjny

Lakier w wielu kolorach Painter's Touch odpowiednio chroni i zabezpiecza powierzchnie nawet w trudno dostępnych miejcach. Przeznaczony jest do aplikacji na większość powierzchni wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

Lakier w sprayu Painter's Touch - najważniejsze właściwości:

 • profesjonalna farba w aerozolu w wielu atrakcyjnych i żywych kolorach
 • tworzy bardzo estetyczną, wysokiej jakości powłokę
 • odpowiednio chroni i zabezpiecza powierzchnie nawet w trudno dostępnych miejcach
 • posiada właściwości szybkoschnące
 • zapewnia gładkie, wytrzymałe i trwałe wykończenie
 • pozwala nadać przedmiotom nowego, niepowtarzalnego wyglądu
 • idealnie sprawdza się przy odnawianiu i przerabianiu elementów codziennego użytku
 • nadaje się do aplikacji na większość powierzchni
 • przeznaczony do zastosowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń

Lakier w sprayu cena:

* Promocyjna cena obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu Lakier w sprayu

Kolory standardowe:

Przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od kolorów fabrycznych.

Zobacz także RD-Aquatop PU!

Farba w kolorach RAL, NCS

 • pod pędzel i natrysk
 • szybkoschnąca
 • wytrzymała
Farba pod pędzel Farba pod natrysk Farba szybkoschnąca Farba wytrzymała Farba ekologiczna
Farba poliuretanowa RD-Aquatop PU
Emisja LZO

Lakier w sprayu Painter's Touch

Zawartość Lotnych Związków Organicznych (LZO/VOC) - 650 g/l

* Informacja o poziomie emisji oparów (LZO/VOC) podczas aplikacji i do czasu pełnego utwardzenia farby.
Poziomy emisji od A+ (bardzo niski) do C (wysoki).
Dodatkowe informacje na temat Lotnych Związków Organicznych.
Rozwiązanie zdrowsze

klasa emisji LZO Farba w wielu kolorach pod pędzel RD-Aquatop PU

Porady i wskazówki

Jak zapobiec zatykaniu się dyszy sprayu po malowaniu?

By zapobiec zatykaniu się dyszy sprayu, po skończonej pracy należy odwrócić puszkę do góry nogami i rozpylić farbę aż do momentu pojawienia się przezroczystego gazu.
Pozwoli to utrzymać mechanizm dyszy w czystości, dzięki czemu nie dojdzie do zatkania sprayu i pozwoli używać go bez problemu w przyszłości.

Najczęściej zadawane pytania dot. lakieru w wielu kolorach Painter's Touch:

Jak malować sprayem?

Na filmie przedstawiamy kilka informacji dotyczących techniki malowania sprayem. Pozwolą one Państwu łatwiej uzyskać optymalny efekt.

1. Przed rozpoczęciem upewnij się, że znajdujesz się w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Po zapoznaniu się z instrukcjami zamieszczonymi na opakowaniu rozmieszaj farbę. Wstrząsaj opakowaniem przez minimum 1 minutę od czasu, jak usłyszysz dźwięk odbijającej się metalowej kulki o opakowanie.

2. Rozłóż starą gazetę w wolnym miejscu i poćwicz aplikację. Należy równomiernie rozpylać farbę na powierzchnię w tzw. paskach z takiej samej odległości, aby wszędzie uzyskać równe wykończenie.

3. Starannie przygotuj obiekt, który chcesz pomalować. Pamiętaj, że musi być czysty i suchy przed aplikacją. Zaaplikuj trochę farby w niewidocznym miejscu obiektu, w celu sprawdzenia, czy uda się równomiernie pokryć cały obiekt wybranym kolorem. Jeżeli nie masz pewności, czy kolor się przyjmie, należy zagruntować obiekt podkładem dekoracyjnym w sprayu Surface Primer lub lub jeżeli jest to konieczne.

4. Zabezpiecz dokładnie wszystkie elementy, których nie chcesz pomalować . Następnie przejdź do aplikacji farby. Pamiętaj, aby starannie i równomiernie rozpylać farbę na powierzchnię w tzw. paskach, przesuwając puszkę od lewej do prawej strony (bądź z góry na dół) w takiej samej odległości od obiektu. Podczas aplikacji należy od czasu do czasu kilkukrotnie wstrząsnąć opakowaniem, aby rozmieszać farbę. Farbę należy nakładać w cienkich warstwach, pozostawiając wierzchnią powłokę do wyschnięcia przed nałożeniem kolejnej warstwy.

Farba podkładowa Malarskie szablony do znakowania

System: Szablony malarskie + Farba podkładowa Surface Primer w kolorze szarym + Lakier w sprayu Painter's Touch w kolorze zielona łąka