Farby antykorozyjne alkidowo-uretanowe - środowisko C3 i C4

Farby antykorozyjne alkidowo-uretanowe

Farby alkidowo-uretanowe to połączenie trwałości poliuretanu z łatwością aplikacji alkidu. Prosty i szybki w użyciu system farb antykorozyjnych zapewniający doskonałą ochronę przed rdzą w środowisku C3 i C4 (atmosfery miejskie i przemysłowe, obszary przybrzeżne o średnim zasoleniu zgodnie z normą ISO 12944).

System składa się z farby nawierzchniowej RO7500 Alkythane® oraz podkładów do różnych powierzchni (RO 769 na zardzewiałą stal, RO 569 podkład szybkoschnący, RO 3202 na ocynk i aluminium etc.). Farby są jednoskładnikowe, szybkoschnące i mogą być stosowane w niskich temperaturach. Dostępne w wielu kolorach RAL K7.

Farba nawierzchniowa 7500 - C4

Alkidowo-uretanowa farba nawierzchniowa, zawierająca pigmenty antykorozyjne, gwarantująca bardzo dobrą ochronę przed rdzą oraz promieniami UV.

>> więcej

Wytrzymała farba nawierzchniowa

Farba alkidowa Metalcote - C3

Wytrzymała, elastyczna nawierzchnia alkidowa o wysokim połysku do malowania konstrukcji metalowych, maszyn budowlanych, rolniczych itp.

>> więcej

Farba ftalowa

Farby szybkoschnące Rapidry - C3

Szybkoschnące farby alkidowe do metalu. Gwarantują bardzo dobrej jakości zabezpieczenie antykorozyjne oraz krótki czas schnięcia.

>> więcej

Farby szybkoschnące do metalu

Farba podkładowa szybkoschnąca 569

Wysokiej jakości, szybkoschnąca, długotrwale zabezpieczająca farba podkładowa, przeznaczona do zastosowania na czysty i lekko zardzewiały metal.

>> więcej

Szybkoschnąca farba podkładowa

Podkład antykorozyjny 769

Jednoskładnikowy, antykorozyjny podkład alkidowy zapobiegający rozwojowi rdzy, przeznaczony do zastosowania na powierzchnie wilgotne i skorodowane.

>> więcej

Antykorozyjna farba podkładowa

Podkład na ocynk 3202

Antykorozyjny podkład szybkoschnący, tworzący specjalną powłokę, zapewniającą przyczepność materiałów malarskich do gładkich podłoży.

>> więcej

Podkład na świeży ocynk

Farba międzywarstwowa 1060

Wysoko wytrzymała farba antykorozyjna zapewniająca długotrwałą, skuteczną ochronę przed korozją w warunkach przybrzeżnych i przemysłowych.

>> więcej

Farba międzywarstwowa antykorozyjna

Podkład antykorozyjny z fosforanem cynku P201

Wysokowydajna, podkładowa farba antykorozyjna oparta na bazie modyfikowanych alkidów, zapewniająca wysoką ochronę antykorozyjną.

>> więcej

Antykorozyjny podkład do metau

Podkład szybkoschnący do metalu Rapidry P219

Szybkoschnący podkład antykorozyjny z fosforanem cynku. Bardzo dobre właściwości antykorozyjne, wysoka wydajność, szybki czas schnięcia.

>> więcej

Podkład antykorozyjny szybkoschnący