Farby antykorozyjne dla środowiska C3 i C4 - Alkidowo-Uretanowe

Farby antykorozyjne c3 c4 alkidowo-uretanowe

Farby antykorozyjne alkidowo-uretanowe to połączenie trwałości poliuretanu z łatwością aplikacji alkidu. Prosty i szybki w użyciu system farb antykorozyjnych zapewniający doskonałą ochronę przed rdzą w środowisku C3 i C4 (atmosfery miejskie i przemysłowe, obszary przybrzeżne o średnim zasoleniu zgodnie z normą ISO 12944).

Farby antykorozyjne alkidowe i uretanowe to m. in.: farba nawierzchniowa RO7500 Alkythane, podkłady na rożne podłoża (RO 769 na zardzewiałą stal, RO 569 podkład szybkoschnący, RO 3202 na ocynk i aluminium, irp.). Farby są jednoskładnikowe, szybkoschnące i mogą być stosowane w niskich temperaturach. Dostępne w wielu kolorach RAL K7.

Farba nawierzchniowa 7500 - C4

Alkidowo-uretanowa farba nawierzchniowa, zawierająca pigmenty antykorozyjne, gwarantująca bardzo dobrą ochronę przed rdzą oraz promieniami UV.

Wytrzymała farba nawierzchniowa

Farba alkidowa Metalcote - C3

Wytrzymała, elastyczna nawierzchnia alkidowa o wysokim połysku do malowania konstrukcji metalowych, maszyn budowlanych, rolniczych itp.

Emalia ftalowa/alkidowa do metalu

Farby szybkoschnące Rapidry - C3

Szybkoschnące farby alkidowe do metalu. Gwarantują bardzo dobrej jakości zabezpieczenie antykorozyjne oraz krótki czas schnięcia.

Farby szybkoschnące do metalu

Farba podkładowa szybkoschnąca P201

Wysokiej jakości, szybkoschnąca, długotrwale zabezpieczająca farba podkładowa, przeznaczona do zastosowania na czysty i lekko zardzewiały metal.

Szybkoschnąca farba podkładowa

Podkład antykorozyjny 769

Jednoskładnikowy, antykorozyjny podkład alkidowy zapobiegający rozwojowi rdzy, przeznaczony do zastosowania na powierzchnie wilgotne i skorodowane.

Podkład antykorozyjny do metalu

Podkłady szybkoschnące do metalu Rapidry/SV

Specjalistyczne dwuskładnikowe oraz jednoskładnikowe podkłady przemysłowe antykorozyjne o wysokiej odporności i bardzo szybkim czasie schnięcia.

Podkład antykorozyjny szybkoschnący

Podkład na ocynk 3202

Antykorozyjny podkład szybkoschnący, tworzący specjalną powłokę, zapewniającą przyczepność materiałów malarskich do gładkich podłoży.

Podkład na świeży ocynk

Farba międzywarstwowa 1060

Wysoko wytrzymała farba antykorozyjna zapewniająca długotrwałą, skuteczną ochronę przed korozją w warunkach przybrzeżnych i przemysłowych.

Farba międzywarstwowa antykorozyjna

Grunt antykorozyjny z cynkiem P201

Wysokowydajna, podkładowa farba antykorozyjna oparta na bazie modyfikowanych alkidów, zapewniająca wysoką ochronę antykorozyjną.

Grunt antykorozyjny ftalowy/alkidowy