Powłoki antypoślizgowe, przemysłowe

Powłoki antypoślizgowe na podłogi, posadzki i nie tylko

Przedstawiamy szeroką gamę produktów antypoślizgowych, które doskonale sprawdzają się zarówno w przemyśle, jak i w zastosowaniach domowych.

W zależności od Państwa potrzeb, w swojej ofercie posiadamy między innymi farby antypoślizgowe, żywiczne powłoki antypoślizgowe z dodakiem piasku kwarcowego, panele antypoślizgowe, spraye antypoślizgowe, także taśmy i nakładki na schody itp.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami, w razie wszelkich pytań prosimy o kontakt info@noxan.pl.

Posadzki antypoślizgowe NS

Skuteczne i sprawdzone systemy tworzące posadzki antypoślizgowe, gwarantujące wytrzymałe zabezpieczenie przez długi czas eksploatacji.

Powłoki antypoślizgowe na posadzki

Powłoka antypoślizgowa Hydropox + NS

Wodna dyspersja żywic epoksydowych, tworząca trwałe zabezpieczenie antypoślizgowe w garażach, warsztatach, halach ze średnim ruchem wózków widłowych.

Powłoka antypoślizgowa Hydropox + NS

Powłoka antypoślizgowa ProFloor Plus + NS

Grubopowłokowa, bezrozpuszczalnikowa emalia epoksydowa tworząca bardzo trwałe zabezpieczenie antypoślizgowe, odporne nawet na najcięższe warunki przemysłowe.

Powłoka antypoślizgowa ProFloor Plus + NS

Farba do gruntów sportowych Tenniscryl

Jednoskładnikowa farba akrylowa zapewniająca lekki antypoślizg dla kortów, boisk i innych powierzchni sportowych, charakteryzująca się doskonałą elastycznością.

Farba do kortów i boisk Tenniscryl

Spraye antypoślizgowe SuperGrip

Szybkie i łatwe w użyciu spraye pozwalające w kilka sekund zamienić praktycznie każdą powierzchnię w antypoślizgową. Idealne do uchwytów, narzędzi, progów i wielu innych.

Spraye antypoślizgowe Rust-Oleum SuperGrip

Taśmy i nakładki antypoślizgowe

Samoprzylepne, elastyczne i wytrzymałe taśmy oraz nakładki antypoślizgowe do stosowania w celu poprawy bezpieczeństwa na gładkich i nieporowatych powierzchniach np. schodach.

Taśmy i nakładki dające antypoślizgowe zabezpieczenie

Panele antypoślizgowe SuperGrip

Łatwe w użyciu oraz bardzo trwałe płyty, panele, nakładki i listwy antypoślizgowe, które można szybko zainstalować na wszystkich typach powierzchni. Fabrycznie docinane na wymiar!

Płyty, nakładki, listwy antypoślizgowe SuperGrip Rust-Oleum

Dodatek antypoślizgowy do farb

Wymieszanie dodatku antypoślizgowego wraz z farbami posadzkowymi pozwala uzyskać mieszaninę, która po aplikacji tworzy chropowate wykończenie powierzchni.

Dodatki antypoślizgowe

Płatki dekoracyjne

Ozdobne płatki w wielu kolorach poprawiające wygląd powierzchni, zapewniają lekki efekt antypoślizgowy. Pozwalają stworzyć ciekawe, estetyczne wykończenie.

Płatki dekoracyjne

Antypoślizgowa powłoka Rust-Oleum 7100NS

Jednoskładnikowa farba alkidowa z fabrycznie wymieszanym dodatekiem antypoślizgowym. Jest odporna na ruch pieszy, tworzy wytrzymałą powłokę antypoślizgową w warsztatach, garażach itp.

Powłoka antypoślizgowa Rust-Oleum 7100NS

Szybki kontakt:


Dostawa na terenie kraju:

  • 15 zł - płatność przelewem
  • 20 zł - za pobraniem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: