Powłoki antypoślizgowe

Powłoki antypoślizgowe

Zróżnicowane rozwiązania antypoślizgowe na posadzki, doskonale sprawdzające się podczas zastosowań domowych, jak i przemysłowych. W zależności od potrzeb proponujemy farby antypoślizgowe, żywice z dodatkiem piasku kwarcowego, panele, spraye, taśmy antypoślizgowe itp.

Posadzki antypoślizgowe NS

Skuteczne i sprawdzone systemy tworzące posadzki antypoślizgowe, gwarantujące wytrzymałe zabezpieczenie przez długi czas eksploatacji.

Posadzki antypoślizgowe

Podłoga antypoślizgowa Hydropox + NS

Wodna dyspersja żywic epoksydowych, tworząca trwałe zabezpieczenie antypoślizgowe do garaży, warsztatów, hal ze średnim ruchem wózków widłowych.

Epoksydowa podłoga antypoślizgowa

Powłoka antypoślizgowa ProFloor Plus + NS

Grubopowłokowa emalia epoksydowa tworząca bardzo trwałe zabezpieczenie antypoślizgowe, odporne nawet na najcięższe warunki przemysłowe.

Epoksydowa powłoka antypoślizgowa

Farba do gruntów sportowych Tenniscryl

Jednoskładnikowa, akrylowa farba zapewniająca lekki antypoślizg dla powierzchni sportowych, charakteryzująca się doskonałą elastycznością.

Antypoślizg dla posadzek sportowych

Spraye antypoślizgowe 2400

Spraye bazujące na szybko schnącym modyfikowanym oleju alkidowym zawierającymi specjalny dodatek antypoślizgowy.

Powierzchnie pomalowane sprayami antypoślizgowymi

Taśmy i nakładki antypoślizgowe

Samoprzylepne, elastyczne i wytrzymałe taśmy i nakładki do zastosowania w celu poprawy bezpieczeństwa na gładkich i nieporowatych powierzchniach np. schodach.

Taśmy i nakładki dające antypoślizgowe zabezpieczenie

Panele antypoślizgowe Supergrip™

Łatwe w użyciu, długotrwałe panele, nakładki i listwy antypoślizgowe, które można szybko zainstalować na wszystkich typach powierzchni.

Panele dające zabezpieczenie antypoślizgowe

Dodatek antypoślizgowy do farb

Wymieszanie dodatku antypoślizgowego wraz z farbami posadzkowymi pozwala uzyskać mieszaninę, która po aplikacji tworzy chropowate wykończenie powierzchni.

Dodatek antypoślizgowy do farb

Płatki dekoracyjne

Ozdobne płatki poprawiające wygląd posadzki i zapewniające lekki efekt antypoślizgowy. Pozwalają uzyskać estetyczne wykończenie.

Płatki dekoracyjne

Powierzchnia antypoślizgowa 7100NS

Jednoskładnikowa farba z fabrycznie wymieszanym dodatekiem antypoślizgowym, tworząca wytrzymałą powłokę antypoślizgową w warsztatach, garażach etc.

Powierzchnia antypoślizgowa do posadzek