Malowanie ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń

Farby do malowania ścian i sufitów

Przedstawiamy Pańtwu skuteczne, sprawdzone produkty do malowania, renowacji i zabezpieczania ścian, sufitów i innych powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Farby do wnętrz pozwolą nadać pomieszczeniom nowego, niepowtarzalnego wyglądu.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami, w razie wszelkich pytań prosimy o kontakt info@noxan.pl.

Farba do ścian - Deco Acryl

Profesjonalna farba akrylowa do wnętrz. Pozwala uzyskać wyjątkowo estetyczne, gładkie i równe wykończenie w wielu kolorach.

Farba do ścian w kolorach

Farba do sufitu - Deco Isomat

Polecana przez profesjonalistów farba do sufitów o mocnym kryciu i głębokim macie. Pozwala uzyskać gładki, jednorody i idealnie biały sufit.

Farba do sufitu

Farba na zacieki i plamy - Prime All

Uniwersalny, nadający się do aplikacji na wiele powierzchni biały podkład, maskujący trudne plamy tłuszczu, smaru, sadzy, wilgoci, nikotyny itp.

Farba do zacieków i plam

Farba na wilgotne ściany - Durbocem

Rozpuszczalnikowa farba na bazie elastycznych żywic akrylowych z domieszką cementu, do stosowania na ścianach wilgotnych i w piwnicach.

Farba do wilgotnych ścian

Farba do malowania filarów - G136

Wytrzymała, twarda i odporna na uderzenia powłoka zabezpieczająca powierzchnie betonowe. Pozwala na ostrzegawcze pomalowanie filarów, konstrukcji etc.

Farba do malowania filarów, słupków

Farba do kortów do gry w squasha - Q142

Wytrzymała farba tworząca wysokiej jakości, odporną na uderzenia powłokę, umożliwiająca stworzenie amatorskiego kortu do gry w squasha.

Farba do kortu squash

Czarna matowa farba Deco Acryl

Profesjonalna, czarna, matowa farba akrylowa do ścian i sufitów. Nadaje wyjątkowo gładkie, równe i estetyczne wykończenie w przystępnej cenie.

Farba czarny mat do ścian i sufitów