Dodatki do posadzek

Produkty przeznaczone do zastosowania wraz z farbami oraz żywicami przemysłowymi. Dodatki do posadzek zapewniające atrakcyjniejszy wygląd powierzchni lub dodatkowo zabezpieczające podłoże.

Kwarce do żywic

Dodatki kwarcowe przeznaczone do stosowania z wybranymi żywicami epoksydowymi do tworzenia szpachli/zapraw do wypełniania ubytków.

Dodatki kwarcowe do żywic

Płatki dekoracyjne

Płatki dekoracyjne przeznaczone do zastosowania z posadzkami żywicznymi, poprawiające wygląd posadzki oraz maskujące nierówności i niedoskonałości podłoża.

Płatki do posadzek

Brokat dekoracyjny

Brokat sypki w wielu kolorach, idealny do zastosowania z farbami ściennymi, do posadzek i nie tylko. Tworzy dekoracyjne, mieniące wykończenie.

Dekoracyjny brokat do farb

Fuga do bruku i kamienia

Wysokiej jakości, zróżnicowane zaprawy do fugowania zapewniające wysoką elastyczność, odporność na mróz, spękania, przerastanie trawy etc.

Fuga do bruku i kamienia

Mikrozbrojenie betonu

Elementarne włókna polipropylenowe do stosowania w mieszankach betonowych w celu redukcji występowania plastycznego pękania skurczowego etc.

Mikrozbrojenie do betonu

Włókna Fibermesh i Fibercast

Zróżnicowane włókna zbrojące wytwarzane w różnych długościach, zapobiegające powstawaniu rys, redukujące skurcz chemiczny betonu etc.

Włókna do mikrozbrojenia

Szybki kontakt:


Dostawa na terenie kraju:

  • 15 zł - płatność przelewem
  • 20 zł - za pobraniem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: