Farby antykorozyjne dla środowiska C5M – elastomery, akryle nowej generacji

Farby antykorozyjne c5m elastomery

Elastomery to nowoczesne systemy antykorozyjne szczególnie wskazane w przypadku prac renowacyjnych. Tworzą grubą, elastyczną, szczelną membranę (do 350 µm), która zatrzymuje rozwój korozji, także w przypadku aplikacji na zardzewiałą powierzchnię. Wysoka odporność elastomerów na działanie wody, UV, soli, kwasów i agresywnego środowiska sprawia, że powłoki te gwarantują długotrwałe zabezpieczenie antykorozyjne w środowisku C5-I i C5-M (najcięższe warunki korozyjności zgodnie z normą ISO 12944). Struktura powłok jest niezmienna przez długi okres po aplikacji.

Farby antykorozyjne Elastomery są także doskonałym wyborem w przypadku renowacji ścian i dachów hal zbudowanych z blachy powlekanej. Zapewniają długotrwałe zabezpieczenie antykorozyjne, trwałość koloru, elastyczność i szczelność. Elastomery to systemy bardzo nowoczesne i przyjazne w aplikacji - jednoskładnikowe i wodorozcieńczalne.

Profesjonalna farba na rdzę Elastometal - C5M

Farba na rdzę i ocynk zapewniająca do 10 lat rękojmi bez piaskowania! Długoletnia ochrona antykorozyjna w ciężkich warunkach przemysłowych i morskich (do C5i/C5m). Do 10 lat rękojmi bez piaskowania! Wysoce elastyczna, gruba, szczelna powłoka.

Farba antykorozyjna na rdzę profesjonalna

Farba antykorozyjna Monoguard - C5I

Farba antykorozyjna do stosowania prosto na stal, skorodowaną stal i ocynk w ciężkich warunkach przemysłowych (do C5i). Wymaga minimalnego przygotowania podłoża (St2 lub Sa2). Podkład i nawierzchnia w jednym.

Farba antykorozyjna renowacyjna na stal, ocynk

Metal Unicoat - farba do blachy powlekanej, zbiorników, dachów - C3

Farba antykorozyjna zapewniająca wysoce elastyczne, trwałe, odporne na warunki zewnętrzne i UV wykończenie. Pozwala zabezpieczyć antykorozyjnie i estetycznie wykończyć panele warstwowe, dachy, kontenery itp.

Farba do blachy powlekanej, paneli warstwowych

Multiprim - farba na ocynk i aluminium, stal nierdzewną

Wodorozcieńczalna, jednoskładnikowa, uniwersalna farba do świeżego cynku, aluminium, miedzi, ołowiu i innych gładkich i zwartych podłoży. Farba posiada doskonałą przyczepność do większości powierzchni.

Farba antykorozyjna na ocynk, aluminium