Farby antykorozyjne dla środowiska C5M – Elastomery, akryle nowej generacji

Farby antykorozyjne c5m elastomery

Elastomery to nowoczesne systemy antykorozyjne szczególnie wskazane w przypadku prac renowacyjnych. Tworzą grubą, elastyczną, szczelną membranę (do 350 µm), która zatrzymuje rozwój korozji, także w przypadku aplikacji na zardzewiałą powierzchnię. Wysoka odporność elastomerów na działanie wody, UV, soli, kwasów i agresywnego środowiska sprawia, że powłoki te gwarantują długotrwałe zabezpieczenie antykorozyjne w środowisku C5-I i C5-M (najcięższe warunki korozyjności zgodnie z normą ISO 12944). Struktura powłok jest niezmienna przez długi okres po aplikacji.

Farby antykorozyjne Elastomery są także doskonałym wyborem w przypadku renowacji ścian i dachów hal zbudowanych z blachy powlekanej. Zapewniają długotrwałe zabezpieczenie antykorozyjne, trwałość koloru, elastyczność i szczelność. Elastomery to systemy bardzo nowoczesne i przyjazne w aplikacji - jednoskładnikowe i wodorozcieńczalne.

Profesjonalna farba na rdzę Elastometal - C5M

Farba na rdzę i ocynk zapewniająca do 10 lat rękojmi bez piaskowania! Długoletnia ochrona antykorozyjna w ciężkich warunkach przemysłowych i morskich (do C5i/C5m). Do 10 lat rękojmi bez piaskowania! Wysoce elastyczna, gruba, szczelna powłoka.

Farba antykorozyjna na rdzę profesjonalna

Farba antykorozyjna Monoguard - C5I

Farba antykorozyjna do stosowania prosto na stal, skorodowaną stal i ocynk w ciężkich warunkach przemysłowych (do C5i). Wymaga minimalnego przygotowania podłoża (St2 lub Sa2). Podkład i nawierzchnia w jednym.

Farba antykorozyjna renowacyjna na stal, ocynk

Farba do blachy powlekanej Metal Unicoat - C3

Farba antykorozyjna zapewniająca wysoce elastyczne, trwałe, odporne na warunki zewnętrzne i UV wykończenie. Pozwala zabezpieczyć antykorozyjnie i estetycznie wykończyć panele warstwowe, dachy, kontenery itp.

Farba do blachy powlekanej, paneli warstwowych

Farba na aluminium, ocynk - Multiprim

Wodorozcieńczalna, jednoskładnikowa, uniwersalna farba do świeżego cynku, aluminium, miedzi, ołowiu i innych gładkich i zwartych podłoży. Farba posiada doskonałą przyczepność do większości powierzchni.

Farba antykorozyjna na ocynk, aluminium

Systemy:

Farba do kontenerów, silosów, zbiorników

Jednoskładnikowa farba antykorozyjna do malowania, renowacji i ochrony kontenerów, zbiorników oraz silosów, w wielu kolorach wg wzroników RAL, NCS.

Farba do malowania kontenerów, silosów, zbiorników itp.

Farba do dachów stalowych

Elastyczna, odporna na pogodę i promieniowanie UV farba do malowania dachów metalowych, z blachy, w wielu kolorach wg wzroników RAL, NCS.

Farba do malowania dachów metalowych

Farba do skorodowanych larsenów

Jednoskładnikowa, trwale elastyczna farba do zabezpieczania antykorozyjnego ścian Larsena, grodzic, w wielu kolorach wg wzroników RAL, NCS.

Farba do ścianek szczelnych

Farba na skorodowane podwozie

Farba antykorozyjna do zabezpieczania podwozia, odporna na uszkodzenia mechaniczne,w wielu kolorach wg wzroników RAL, NCS.

Zabezpieczanie antykorozyjne podwozi