Farby do dachu

Farby do dachów

Proponujemy specjalistyczne farby do dachów. W ofercie znajdą Państwo między innymi: antykorozyjną, elastyczną farbę Elastometal, która nałożona w grubych warstwach także uszczelnia dach, farbę do dachówek ceramicznych i betonowych trwale zachowującą kolor Roof Acryl New, bezbarwną powłokę impregnującą do dachówek Monovar PU oraz farbę odbijającą promienie słoneczne Elastoroof Alu.

Farba do dachówek - Roof Acryl New

Roof Acryl New jest to wysokiej jakości, jednoskładnikowa, wodorozcieńczalna farba akrylowa do renowacji i ochrony dachów.

Farba do malowania dachówek

Farba do gontów i płyt bitumicznych - Elastodeck

Wodoszczelny, elastyczny, jednoskładnikowy preparat uszczelniający do renowacji pokryć dachowych z gontu bitumicznego, onduliny, eternitu.

Farba do dachu z gontów i płyt bitumicznych

Impregnat do dachówek - Monovar PU

Bezbarwny, wysoce elastyczny impregnat do dachówek, cegieł oraz betonu. Odporny na zmienne warunki pogodowe oraz zarastanie mchem.

Impregnat do dachówek, dachów

Ochrona termiczna dachu - Elastoroof Alu

Farba do ochrony dachów przed nadmiernym słońcem. Odbija promienie słoneczne, zapewnia dyfuzję pary wodnej. Ogranicza nawet do 80% ciepła.

Ochrona termiczna dachów

Powłoka odbijająca ciepło - Roof White

Specjalna powłoka tworząca na powierzchni dachu elastyczną, nieżółknącą warstwę odbijającą ciepło z promienowania słonecznego.

Ochrona dachów przed ciepłem, słońcem

Uszczelnianie dachów metalowych - Elastometal

Flagowy produkt, 10-letnie zabezpieczenie antykorozyjne i szczelność dachów. Elastyczna powłoka do konserwacji dachów metalowych.

Uszczelnianie dachów metalowych, z blachy, przemysłowych

Farba do dachów metalowych - Metal Unicoat

Jednoskładnikowa, wodorozcienczalna, renowacyjna farba antykorozyjna. Tworzy grubą, wysoce odporną oraz elastyczną powłokę.

Farba do dachów metalowych, przemysłowych

Farba do papy - Elastodeck

Wodoszczelny, elastyczny, jednoskładnikowy preparat uszczelniający do renowacji i uszczelniania papy bitumicznej.

Farba do dachu z papy bitumicznej

Farba do płyt cementowych - RAN/ED

Farby do renowacji, ochrony i dekoracji pokryć dachowych z płyt włóknisto-cementowych. Sprawdzone, trwałe i skuteczne rozwiązania.

Farba do malowania płyt dachowych cementowych

Włóknina wzmacniająca

Siatka wzmacniająca do zastosowania wraz z powłokami hydroizolującymi na dachach, ścianach, balkonach itp. Zapobiega rozprzestrzenianiu się aktywnych pęknięć.

Uszczelnianie dachów metalowych, z blachy, przemysłowych