Zabezpieczenia bezbarwne do murów, ścian

Lakiery i impregnaty do ścian, elewacji

Przedstawiamy wysokiej jakości bezbarwne lakiery i impregnaty do ochrony ścian, elewacji, fasad.

Szeroka oferta zabezpieczeń bezbarwnych do murów i ścian to przede wszystkim skuteczne powłoki antygraffiti, łatwozmywalne lakiery do ścian i lamperii, impregnaty do betonu, cegły, kamienia i nie tylko.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami, w razie wszelkich pytań prosimy o kontakt info@noxan.pl.

Powłoka antygraffiti - Hydrograff HP

Powłoka antygraffiti pozwalająca skutecznie zabezpieczyć elewację przed zanieczyszczeniem farbami w sprayu. Odporna na wielokrotne czyszczenie.

Powłoka przeciw graffiti

Lakier bezbarwny do ścian - Monovar PU

Bezbarwny lakier oparty na dyspersjach poliuretanowych, tworzący łatwozmywalne, łatwe do utrzymania w czystości, estetyczne wykończenie.

Lakier na ściany

Lakier lamperyjny - Monovar PU

Łatwozmywalny, odporny na ścieranie, bezbarwny lakier tworzący estetyczne wykończenie w połysku, satynie i macie. Doskonały do szkół, hoteli, klatek schodowych, korytarzy itp.

malowanie lamperii

Impregnat do kamienia, betonu - Hydrofuge

Bezbarwna, wodoodporna powłoka dla porowatych murów. Nie przepuszcza wody, jednak jest paroprzepuszczalna i nie zmienia koloru malowanej powierzchni.

Bezbarwny impregnat do murów, elewacji

Lakier antyplakatowy - GP101

Nieklejąca się farba zapewniajaca długoterminową ochronę przed graffiti i niechcianymi plakatami, tworząc bezbarwną powłokę w połysku lub macie.

Farba do usuwania graffiti i plakatów

Zabezpieczenie przed graffiti - P101

Bezbarwne zabezpieczenie oparte na poliuretanie alifatycznym przeznaczone do użycia w celu zapobiegania powstawania graffiti, zapewniając bardzo trwałą ochronę.

Zabezpieczenie antygraffiti

Lakier antygraffiti - GraffitiShield Nano

Wysoko wydajny, dwuskładnikowy, bezbarwny lakier antygraffiti o bardzo wysokiej odporności chemicznej, odporny na 50 - 75 czyszczeń.

Lakiery antygraffiti

Wosk antygraffiti - GraffitiShield Wax

Jednorazowa, półpermanentna powłoka antygraffiti w formie wosku. Łatwozmywalna, natychmiastowa ochrona przed graffiti. Łatwe usunięcie graffiti za pomocą gorącej wody

Natychmiastowa ochrona przeciw graffiti

Środki do usuwania graffiti

Skuteczne, szybkie oraz łatwe w użyciu środki i preparaty przeznaczone do usuwania graffiti ze ścian, elewacji, murów i innych powierzchni.

Skuteczne środki do usuwania graffiti