Farby antykorozyjne dla środowiska C3 i C4 - Alkidowo-Uretanowe

Farby antykorozyjne c3 c4 alkidowo-uretanowe

Farby antykorozyjne alkidowo-uretanowe to połączenie trwałości poliuretanu z łatwością aplikacji alkidu. Prosty i szybki w użyciu system farb antykorozyjnych zapewniający doskonałą ochronę przed rdzą w środowisku C3 i C4 (atmosfery miejskie i przemysłowe, obszary przybrzeżne o średnim zasoleniu zgodnie z normą ISO 12944).

Farby antykorozyjne alkidowe i uretanowe to m. in.: farba nawierzchniowa RO7500 Alkythane, podkłady na rożne podłoża (RO 769 na zardzewiałą stal, RO 569 podkład szybkoschnący, RO 3202 na ocynk i aluminium, irp.). Farby są jednoskładnikowe, szybkoschnące i mogą być stosowane w niskich temperaturach. Dostępne w wielu kolorach RAL K7.

Farba nawierzchniowa Alkythane - C3-C4

Alkidowo-uretanowa farba nawierzchniowa, zawierająca pigmenty antykorozyjne, gwarantująca bardzo dobrą ochronę przed rdzą oraz promieniami UV.

Wytrzymała farba nawierzchniowa

Farba alkidowa, ftalowa Metalcote - C3

Wytrzymała, elastyczna nawierzchnia alkidowa o wysokim połysku do malowania konstrukcji metalowych, maszyn budowlanych, rolniczych itp.

Emalia ftalowa/alkidowa do metalu

Farba do metalu 2w1 CombiColor 7300 - C2-C3

Jednopowłokowy, dobrze kryjący, elastyczny system ochrony metalu, zapewniający doskonałą ochronę w jednej powłoce, możliwy do nakładania także na rdzę.

Lakier do metalu

Farba podkładowa do metalu - P201

Wysokiej jakości, szybkoschnąca, długotrwale zabezpieczająca farba podkładowa, przeznaczona do zastosowania na czysty i lekko zardzewiały metal.

Szybkoschnąca farba podkładowa

Podkład antykorozyjny na rdzę - RO 769

Jednoskładnikowy, antykorozyjny podkład alkidowy zapobiegający rozwojowi rdzy, przeznaczony do zastosowania na powierzchnie wilgotne i skorodowane.

Podkład antykorozyjny do metalu

Podkład na ocynk, aluminium - RO 3202

Antykorozyjny podkład szybkoschnący, tworzący specjalną powłokę, zapewniającą przyczepność materiałów malarskich do gładkich podłoży.

Podkład na świeży ocynk

Farba młotkowa - Hammercote

Nowoczesna, szybkoschnąca emalia nawierzchniowa w młotkowym wykończeniu, zapewniająca doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne metalowych powierzchni.

Farba młotkowa do metalu

Farba międzywarstwowa - RO 1060

Wysoko wytrzymała farba antykorozyjna zapewniająca długotrwałą, skuteczną ochronę przed korozją w warunkach przybrzeżnych i przemysłowych.

Farba międzywarstwowa antykorozyjna

Grunt antykorozyjny z cynkiem - P201

Wysokowydajna, podkładowa farba antykorozyjna oparta na bazie modyfikowanych alkidów, zapewniająca wysoką ochronę antykorozyjną.

Grunt antykorozyjny ftalowy/alkidowy

Szybki kontakt:


Dostawa na terenie kraju:

  • 15 zł - płatność przelewem
  • 20 zł - za pobraniem

Dostawa kurierem Geis Dostawa kurierem DHL


Oddziały: