Naprawa, remont dachów przemysłowych

Naprawa dachów przemysłowych

Oferujemy najwyższej jakości materiały do naprawy i renowacji pokryć dachowych oraz w razie potrzeby gwarantowaną usługę uszczelnienia dachu.

Trwale elastyczne powłoki są idealne do uszczelnienia zarówno starych jak i nowych dachów. Naprawa dachów przy użyciu wysokiej jakości środków umożliwia nam udzielenie 10-letniej rękojmi* na szczelność dachu.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami umożliwiającymi remont i konserwację dachu. W razie zainteresowania produktami lub pytań dotyczących usługi prosimy o kontakt.

Uszczelnienie dachu zimą - RD/RD Włókna

Elastyczna masa uszczelniająca do naprawy dachów we wszelkich warunkach pogodowych. Idealny preparat do uszczelnień punktowych lub do naprawy dachów zimą.

Uszczelnienie dachów przemysłowych

Naprawa dachu płaskiego - Flexideck

Trwały i ekonomiczny środek tworzący bezspoinową powłokę chroniącą dachy, tarasy oraz balkony przed zalegającą wodą oraz śniegiem.

Nowoczesne pokrycia do dachów płaskich

Renowacja dachów z papy, betonu - Elastodeck

Bardzo trwała, elastyczna, wodoodporna membrana. Łatwa w aplikcji, paroprzepuszczalna, gumopodobna powłoka bez łączeń i spoin. Dostępna w wielu kolorach.

Nowoczesne pokrycia dachowe do dachów z papy i betonu

Renowacja dachów metalowych - Elastometal

Flagowy produkt, 10-letnie zabezpieczenie antykorozyjne i szczelność dachów. Elastyczna powłoka do konserwacji dachów metalowych.

Nowoczesne pokrycia dachowe do dachów metalowych

Uszczelnianie tarasu, balkonu

Trwale elastyczny system uszczelniania tarasu, gwarantuje trwałe zabezpieczenie balkonu - niepękające, odporne na ruchy podłoża.

Uszczelnianie tarasów i balkonów

Ochrona termiczna dachu - Elastoroof Alu

Farba do ochrony dachów przed nadmiernym słońcem. Odbija promienie słoneczne, zapewnia dyfuzję pary wodnej. Ogranicza nawet do 80% ciepła.

Ochrona termiczna dachów

Powłoka odbijająca ciepło - Roof White

Specjalna powłoka tworząca na powierzchni dachu elastyczną, nieżółknącą warstwę odbijającą ciepło z promienowania słonecznego.

Ochrona dachów przed ciepłem, słońcem

Włóknina wzmacniająca

Siatka wzmacniająca do zastosowania wraz z powłokami hydroizolującymi na dachach, ścianach, balkonach itp. Zapobiega rozprzestrzenianiu się aktywnych pęknięć.

Uszczelnianie dachów metalowych, z blachy, przemysłowych

* 10-letnia rękojmia produktowa podlega kontroli przez specjalistę RD-Coatings lub wykonanie przez zatwierdzonego wykonawcę zgodnie z procedurami dotyczącymi 10-letniej rękojmi RD-Coatings.

Szybki kontakt:


Dostawa na terenie kraju:

 • 15 zł - płatność przelewem
 • 20 zł - za pobraniem

Dostawa kurierem Geis Dostawa kurierem DHL


Oddziały:

 • Poznań, ul. Pułtuska 13
  tel.: (+48) 61 679 32 00
 • Warszawa, al. Wilanowska 83
  tel.: (+48) 22 629 07 69
 • Gdańsk, ul. Biegańskiego 12/4
  tel.: (+48) 58 573 35 73