Naprawa, remont dachów przemysłowych

Naprawa dachów przemysłowych

Oferujemy najwyższej jakości materiały do naprawy i renowacji pokryć dachowych oraz w razie potrzeby gwarantowaną usługę uszczelnienia dachu.

Trwale elastyczne powłoki są idealne do uszczelnienia zarówno starych jak i nowych dachów. Naprawa dachów przy użyciu wysokiej jakości środków umożliwia nam udzielenie 10-letniej rękojmi* na szczelność dachu.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami umożliwiającymi remont i konserwację dachu. W razie zainteresowania produktami lub pytań dotyczących usługi prosimy o kontakt.

Renowacja dachów z papy, betonu - Elastodeck

Bardzo trwała, elastyczna, wodoodporna membrana. Łatwa w aplikcji, paroprzepuszczalna, gumopodobna powłoka bez łączeń i spoin. Dostępna w wielu kolorach.

Nowoczesne pokrycia dachowe do dachów z papy i betonu

Renowacja dachów metalowych - Elastometal

Flagowy produkt, 10-letnie zabezpieczenie antykorozyjne i szczelność dachów. Elastyczna powłoka do konserwacji dachów metalowych.

Nowoczesne pokrycia dachowe do dachów metalowych

Naprawa dachu płaskiego - Flexideck

Trwały i ekonomiczny środek tworzący bezspoinową powłokę chroniącą dachy, tarasy oraz balkony przed zalegającą wodą oraz śniegiem.

Nowoczesne pokrycia do dachów płaskich

Uszczelnienie dachu zimą - RD/RD Włókna

Elastyczna masa uszczelniająca do naprawy dachów we wszelkich warunkach pogodowych. Idealny preparat do uszczelnień punktowych lub do naprawy dachów zimą.

Uszczelnienie dachów przemysłowych

Uszczelnianie tarasu, balkonu

Trwale elastyczny system uszczelniania tarasu, gwarantuje trwałe zabezpieczenie balkonu - niepękające, odporne na ruchy podłoża.

Uszczelnianie tarasów i balkonów

Ochrona termiczna dachu - Elastoroof Alu

Farba do ochrony dachów przed nadmiernym słońcem. Odbija promienie słoneczne, zapewnia dyfuzję pary wodnej. Ogranicza nawet do 80% ciepła.

Ochrona termiczna dachów

Powłoka odbijająca ciepło - Roof White

Specjalna powłoka tworząca na powierzchni dachu elastyczną, nieżółknącą warstwę odbijającą ciepło z promienowania słonecznego.

Ochrona dachów przed ciepłem, słońcem

Włóknina wzmacniająca

Siatka wzmacniająca do zastosowania wraz z powłokami hydroizolującymi na dachach, ścianach, balkonach itp. Zapobiega rozprzestrzenianiu się aktywnych pęknięć.

Uszczelnianie dachów metalowych, z blachy, przemysłowych

* 10-letnia rękojmia produktowa podlega kontroli przez specjalistę RD-Coatings lub wykonanie przez zatwierdzonego wykonawcę zgodnie z procedurami dotyczącymi 10-letniej rękojmi RD-Coatings.

Szybki kontakt:


Dostawa na terenie kraju:

 • 15 zł - płatność przelewem
 • 20 zł - za pobraniem

Dostawa kurierem Geis Dostawa kurierem DHL


Oddziały:

 • Poznań, ul. Pułtuska 13
  tel.: (+48) 61 679 32 00
 • Warszawa, al. Wilanowska 83
  tel.: (+48) 22 629 07 69
 • Gdańsk, ul. Biegańskiego 12/4
  tel.: (+48) 58 573 35 73