Naprawa, remont dachów przemysłowych

Naprawa dachów przemysłowych

Oferujemy najwyższej jakości materiały do naprawy i renowacji pokryć dachowych oraz w razie potrzeby gwarantowaną usługę uszczelnienia dachu.

Trwale elastyczne powłoki są idealne do uszczelnienia zarówno starych jak i nowych dachów. Naprawa dachów przy użyciu wysokiej jakości środków umożliwia nam udzielenie 10-letniej rękojmi* na szczelność dachu.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami umożliwiającymi remont i konserwację dachu. W razie zainteresowania produktami lub pytań dotyczących usługi prosimy o kontakt.

Renowacja dachów z papy, betonu - Elastodeck

Bardzo trwała, elastyczna, wodoodporna membrana. Łatwa w aplikcji, paroprzepuszczalna, gumopodobna powłoka bez łączeń i spoin. Dostępna w wielu kolorach.

Nowoczesne pokrycia dachowe do dachów z papy i betonu

Renowacja dachów metalowych - Elastometal

Flagowy produkt, 10-letnie zabezpieczenie antykorozyjne i szczelność dachów. Elastyczna powłoka do konserwacji dachów metalowych.

Nowoczesne pokrycia dachowe do dachów metalowych

Naprawa EPDM i twardego PVC na dachu - Elastodeck

Powłoka uszczelniająca membrany z EPDM. Doskonale mostkuje pęknięcia, zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci, odporna na pękanie i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Uszczelniacz do dachów z EPDM

Masa uszczelniająca do dachu - RD/RD Włókna

Elastyczna masa uszczelniająca do naprawy dachów we wszelkich warunkach pogodowych. Idealny preparat do zastosowania w zimie, w deszczu i innych trudnych warunkach.

Uszczelnienie dachów przemysłowych

Uszczelnianie tarasu, balkonu

Trwale elastyczny system uszczelniania tarasu, gwarantuje trwałe zabezpieczenie balkonu - niepękające, odporne na ruchy podłoża.

Uszczelnianie tarasów i balkonów

Ochrona termiczna dachu - Elastoroof Alu

Farba do ochrony dachów przed nadmiernym słońcem. Odbija promienie słoneczne, zapewnia dyfuzję pary wodnej. Ogranicza nawet do 80% ciepła.

Ochrona termiczna dachów

Powłoka odbijająca ciepło - Roof White

Specjalna powłoka tworząca na powierzchni dachu elastyczną, nieżółknącą warstwę odbijającą ciepło z promienowania słonecznego.

Ochrona dachów przed ciepłem, słońcem

Włóknina wzmacniająca

Siatka wzmacniająca do zastosowania wraz z powłokami hydroizolującymi na dachach, ścianach, balkonach itp. Zapobiega rozprzestrzenianiu się aktywnych pęknięć.

Uszczelnianie dachów metalowych, z blachy, przemysłowych

Naprawa dachu płaskiego - Flexideck

Trwały i ekonomiczny środek tworzący bezspoinową powłokę chroniącą dachy, tarasy oraz balkony przed zalegającą wodą oraz śniegiem.

Nowoczesne pokrycia do dachów płaskich

* 10-letnia rękojmia produktowa podlega kontroli przez specjalistę RD-Coatings lub wykonanie przez zatwierdzonego wykonawcę zgodnie z procedurami dotyczącymi 10-letniej rękojmi RD-Coatings.