Powłoki posadzkowe – Epoksydowe, Poliuretanowe – do domu, garażu

Powłoki posadzkowe do domu, garażu itp.

Przedstawiamy wytrzymałe powłoki posadzkowe, zarówno epoksydowe, poliuretanowe i nie tylko, doskonale nadające się do zabezpieczania posadzek w domach, garażach, pracowniach, halach wystawowych, a także w magazynach, parkingach, czy myjniach.

Oferowane przez nas powłoki posadzkowe są łatwe w użyciu, przyjazne dla użytkownika i natury. Pozwalają trwale zabezpieczyć posadzki przed kurzeniem, ścieraniem, olejami, rozpuszczalnikami oraz niektórymi zasadami i kwasami. Dodatkowo tworzą na powierzchni łatwo zmywalną powłokę i nadają jej estetyczny wygląd.

Powłoka epoksydowa Hydropox

Wysokiej jakości, dwuskładnikowa, profesjonalna powłoka epoksydowa do garaży, warsztatów, parkingów, magazynów etc. Wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny.

Powłoka epoksydowa Hydropox

Lakiery bezbarwne Hydrograff HP / Monovar PU

Wytrzymałe lakiery do bezbarwnego zabezpieczenia betonu, zapobiegające kurzeniu oraz niszczeniu się posadzki, nadające wyjątkowo estetyczny wygląd.

Lakiery bezbarwne Hydrograff HP i Monovar PU

Powłoka na wilgotny beton Hydropox H

Dwuskładnikowa, wodna dyspersja żywic epoksydowych przeznaczona do stosowana na świeży, kilkudniowy beton o wilgotności do 10%.

Powłoka na wilgotny beton Hydropox H

Paroprzepuszczalna powłoka epoksydowa Rompox 1009

Ekonomiczna żywica epoksydowa o wysokiej paroprzepuszczalności, nadająca się do ochrony posadzek w warunkach ruchu pieszego i średniego ruchu pojazdów.

Epoksyd paroprzepuszczalny Rompox 1009

Szybki kontakt:


Dostawa na terenie kraju od:

  • 15 zł - płatność przelewem
  • 20 zł - za pobraniem

Dostawa kurierem Geis Dostawa kurierem UPS


Oddziały: