Posadzki żywiczne - średnie narażenie

Żywiczne posadzki epoksydowe

Posadzki żywiczne doskonale nadające się do magazynów, parkingów, garaży, myjni oraz jako wykończenie w pracowniach i salach wystawowych. Łatwe w użyciu, dwuskładnikowe wodorozcieńczalne nawierzchnie epoksydowe i poliuretanowe. Przyjazne dla użytkownika i natury. Tworzą trwałe zabezpieczenie posadzek betowych. Chronią przed kurzeniem, ścieraniem, olejami, rozpuszczlanikami oraz niektórymi zasadami i kwasami. Dodatkowo nawierzchnie żywiczne tworzą łatwo zmywalną powłokę i nadają powierzchni estetyczny wygląd.

Powłoka epoksydowa Hydropox

Wysokiej jakości, epoksydowa, profesjonalna nawierzchnia do garaży, warsztatów, parkingów, magazynów etc. Wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny.

Epoksydowa powłoka

Lakiery bezbarwne Hydrograff HP / Monovar PU

Wytrzymałe lakiery do bezbarwnego zabezpieczenia betonu, zapobiegające kurzeniu oraz niszczeniu się posadzki, nadające wyjątkowo estetyczny wygląd.

Bezbarwne lakiery

Posadzka do garażu Hydropox

Dwuskładnikowa, wodna dyspersja żywic epoksydowych tworząca trwałe zabezpieczenie posadzki w garażu. Wytrzymała, odporna na ścieranie, rozlany olej, paliwo czy rozpuszczalniki.

Farba do garażu

Paroprzepuszczalny epoksyd 1009

Ekonomiczną wodna dyspersja żywic epoksydowych, nadająca się do ochrony posadzek w warunkach ruchu pieszego i średniego ruchu pojazdów.

Nawierzchnia paroprzepuszczalna

Nawierzchnia na wilgotny beton Hydropox H

Dwuskładnikowa, wodna dyspersja żywic epoksydowych przeznaczona do stosowana na świeży, kilkudniowy beton, o wilgotności do 10%.

Powłoka na świeży beton

Rozpuszczalnikowy lakier poliuretanowy P101

Nieżółknący, bezbarwny lakier poliuretanowy, tworzący bardzo trwałą powłokę zabezpieczającą przed wysokim natężeniem mechanicznym i środkami chemicznymi.

Bezbarwny lakier posadzkowy

Szybkoschnąca powłoka epoksydowa RO 5800

Szybkoschnąca żywica epoksydowa przeznaczona specjalnie do miejsc, które wymagają szybkiej aplikacji i możliwości nałożenia dwóch warstw w jednym dniu.

Powłoka epoksydowa szybkoschnąca

Posadzki żywiczne do wewnątrz Pegakote

Wodorozcieńczalna żywica epoksydowa tworząca powłokę o satynowym połysku, przeznaczona są do użytku wewnętrznego.

Żywiczna posadzka epoksydowa