Profesjonalne akcesoria malarskie i środki do przygotowania powierzchni

Farby specjalistyczne - przygotowanie powierzchni

Przygotowanie powierzchni jest kluczowym procesem dla aplikacji powłok malarskich. Poza farbami przemysłowymi w naszej ofercie znajdą Państwo także środki do usuwania farb, środki czyszczące, rozcieńczalniki, profesjonalne narzędzia malarskie, etc.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu.

Środek do usuwania starej farby

Środek do usuwania starej farby Scalpex NW

Wysokowydajny środek w żelu rozpuszczający stare powłoki farby. Oparty na bazie częściowo biodegradowalnych rozpuszczalników, które nie są toksyczne oraz drażniące. Nadaje się do usuwania wszelkich powłok bazujących na spoiwach organicznych.

Środek do zanurzeniowego usuwania farb

Preparat do zanurzeniowego usuwania farb Scalpik L300

Preparat w płynie bez chlorku metylenu przeznaczony do zanurzeniowego usuwania farb i powłok lakierniczych z różnych powierzchni. Zapewnia ekspresowe działanie.

Preparaty do usuwania graffiti

Środki do usuwania graffiti

Wysokiej jakości środki i preparaty przeznaczone do usuwania graffiti ze ścian, elewacji, murów itp.

Alkaliczny środek do odtłuszczania ND14

Alkaliczny środek do mycia / odtłuszczania ND14

Preparat jest niepalnym, oraz praktycznie bez zapachowym alkalicznym koncentratem do mycia lub odtłuszczania. Rust-Oleum® ND14 powinien być stosowany do usuwania wszelkiego rodzaju smarów, oleju oraz innych zanieczyszczeń.

Kwas do wytrawiania betonu

Kwas wytrawiający do betonu Acid Etch

Kwas wytrawiający to środek służący do usuwania pozostałości mleczka cementowego oraz soli z nowego, gładkiego betonu i przygotowania posadzki przed pokryciem kolejną powłoką.

Środek do czyszczenia ocynku Surfa-Etch 108

Środek do oczyszczania świeżego ocynku Mordant Solution

Specjalny preparat Mordant Solution jest łatwym w użyciu, niepalnym i praktycznie bezwonnym roztworem wytrawiającym do oczyszczania świeżego ocynku, który neutralizuje sól i osad "białej rdzy".

Preparat do czyszczenia posadzek

Środek do czyszczenia posadzek Roko Gold Uniter

Skuteczny specjalny środek czyszczący do codziennej pielęgnacji oraz czyszczenia posadzek żywicznych, polakierowanych wykładzin podłogowych itp.

Rozcieńczalniki do farb przemysłowych

Rozcieńczalniki

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości rozcieńczalniki renomowanych europejskich producentów do farb epoksydowych, poliuretanowych, alkidowych, alkidowo-uretanowych, drogowych etc.

Wałki malarskie do farb

Wałki malarskie

Trwałe, nie gubiące włosia, profesjonalne wałki malarskie przeznaczone do farb i lakierów epoksydowych oraz poliuretanowych.

Pędzle malarskie

Pędzle malarskie

Zróżnicowane pędzle malarskie zbudowane z dobrej jakości włosia, przeznaczone do aplikacji odpowiednich farb, powłok i lakierów malarskich.

Miernik grubości

Grzebień malarski

Malarskie grzebienie pomiarowe pozwalające określić grubość mokrej warstwy farby. Dostępne w wersji plastikowej oraz metalowej.

Kuwety i wiadra malarskie

Wytrzymałe akcesoria i narzędzia do prac malarskich umożliwiające oraz ułatwiające aplikację farb, lakierów etc.

Nakolanniki i buty malarskie

Buty i nakolanniki malarskie

Specjalistyczne buty oraz ochraniacze na kolana umożliwiające odpowiednie oraz bezpieczne prace malarskie.

Rakle do mas samopoziomujących

Rakle do wylewek i jastrychu

Profesjonalne narzędzia przeznaczone do wyrównywania wylewek, mas oraz posadzek samopoziomujących, umożliwiające równomierne rozprowadzanie i nakładanie powłok.

Taśmy do malowania

Taśmy malarskie

Łatwe w użyciu, profesjonalne taśmy malarskie gwarantujące najwyższej jakości wykończenie, wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

Wyciskacze do mas plastycznych

Wyciskacze do mas

Specjalistyczne wyciskacze ręczne i pneumatyczne przeznaczone do nakładania silikonu oraz innych mas plastycznych, gwarantujące łatwą i precyzyjną aplikację.

Wzornik kolorów NCS

Wzornik NCS

Wzornik kolorów NCS.

Wzornik kolorów RAL

Wzornik RAL

Wzornik kolorów RAL K7.

Klej montażowy Siroflex Grip&Grab

Klej montażowy Siroflex

Bardzo wytrzymały, trwale elastyczny klej oparty na nowoczesnej technologii MS Polimeru, zapewniajcy doskonałą przyczepność w kilka sekund.

Masa poliuretanowa SOOPUR 400/500

Masa poliuretanowa do dylatacji SOOPUR 400/500

Elastyczny uszczelniacz poliuretanowy, sieciujący pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. Idealny do wypełniania dylatacji na posadkach, w przemyśle itp.

Silikon sanitarny SX Sanitary

Silikon sanitarny SX Sanitary

Wodoodporny silikon sanitarny przeznaczony do fugowania wanien, pryszniców, umywalek, zlewozmywaków itp. Zapobiega wzrostowi grzybów i pleśni.

Akryl uniwersalny SX Contractors

Akryl uniwersalny SX Contractors

Elastyczny i niskozapachowy uszczelniacz akrylowy do szerokiego zastosowania wewnątrz i na zewnętrz. Idealny do uszczelniania ścian, drzwi, okien, listew itp.

Uszczelniacz dekarski

Uszczelniacz dekarski

Uszczelniacze i kleje dekarskie charakteryzujące się doskonałą przyczepnością do większości materiałów. Doskonała odporność na wodę i UV.