Podkłady i impregnaty do posadzek

Podkłady do posadzek

Podkłady i impregnaty do posadzek zapewniające długotrwałe przyleganie powłok nawierzchniowych do podłoża. Zastosowanie odpowiedniego podkładu pozwala nakładać powłoki na bardzo zróżnicowanych powierzchniach. Aplikacji wysoko wytrzymałych nawierzchni epoksydowych i poliuretanowych możemy dokonywać: na beton, stare powłoki żywiczne i asfalt z impregnatem epoksydowym W221, na stal po zabezpieczeniu podkładem antykorozyjnym Q113, bardzo gładkie, niechłonne podłoża, dzięki gruntowi RO3333, na zaolejone podłoża przy zastosowaniu podkładu odpornego na olej Q228 oraz na świeży beton i wilgotne podłoża z podkładem Dampshield Q124.

Super spoiwo 3333

Wysokiej jakości spoiwo pomiędzy nieporowatym materiałem, a docelową farbą, doskonale wiążące farbę z powierzchniami gładkimi i zwartymi.

Podkład do powierzchni gładkich

Impregnat epoksydowy W221

Wodorozcieńczalny, dwuskładnikowy, bezbarwny epoksyd charakteryzujący się doskonałą przyczepnością do różnych trudnych podłoży

Impregnat epoksydowy do posadzek

Podkład na wilgotne podłoża Q124

Wysoko wytrzymały podkład przeznaczony do zastosowania na powierzchnie betonowe, które mogą być niedostatecznie odparowane i zawierać wilgoć.

Farba podkładowa na wilgotny beton

Podkład odporny na olej Q228

Dwuskładnikowy podkład oparty na bazie żywic epoksydowych, tworzący na posadzce trwałą, bezbarwną powłokę odporną na olej oraz inne zanieczyszczenia.

Farba podkładowa na olej

Epoksydowy podkład antykorozyjny Q113

Doskonałej jakości, nietoksyczny, epoksydowy podkład antykorozyjny na bazie fosforanu cynku, przeznaczony do zastosowania na oczyszczoną stal.

Antykorozyjny podkład epoksydowy

Podkład epoksydowy na trudne podłoża RO 3366

Szybkoschnący podkład epoksydowy przeznaczony do poprawiania przyczepności nakładanych powłok na trudnych, nieporowatych powierzchniach.

Podkład na nieporowate podłoża

Grunt impregnujący do betonu RO 5401

Dwuskładnikowy, rozpuszczalnikowy grunt impregnujący przeznaczony do zabezpieczania betonu oraz innych porowatych podłoży mineralnych.

Grunt impregnujący do betonu

Szybkoschnący podkład impregnujący RO 5421

Szybkoschnący, dwuskładnikowy podkład epoksydowy przeznaczony do impregnowania wszelkich porowatych powierzchni mineralnych.

Szybkoschnący podkład impregnujący