Podkłady i impregnaty do posadzek

Podkłady do posadzek

Podkłady i impregnaty do posadzek zapewniające długotrwałe przyleganie powłok nawierzchniowych do podłoża. Zastosowanie odpowiedniego podkładu pozwala nakładać powłoki na bardzo zróżnicowanych powierzchniach. Aplikacji wysoko wytrzymałych nawierzchni epoksydowych i poliuretanowych możemy dokonywać: na beton, stare powłoki żywiczne i asfalt z impregnatem epoksydowym W221, na stal po zabezpieczeniu podkładem antykorozyjnym Q113, bardzo gładkie, niechłonne podłoża, dzięki gruntowi RO3333, na zaolejone podłoża przy zastosowaniu podkładu odpornego na olej Q228 oraz na świeży beton i wilgotne podłoża z podkładem Dampshield Q124.

Super spoiwo 3333

Wysokiej jakości spoiwo pomiędzy nieporowatym materiałem, a docelową farbą. Doskonale wiąże farbę z powierzchniami gładkimi i zwartymi.

Podkład do powierzchni gładkich

Impregnat/lakier epoksydowy W221

Dwuskładnikowy, wodorozcieńczalny epoksyd charakteryzujący się bardzo dobrą przyczepnością do różnych trudnych podłoży.

Impregnat/lakier epoksydowy do posadzek HP Primer

Podkład epoksydowy do betonu 1505

Dwuskładnikowy, profesjonalny, bezrozpuszczalnikowy podkład epoksydowy na zeszlifowane gładkie lub lekko porowate posadzki cementowe, tworzacy grubą powłokę.

Podkład epoksydowy do betonu Rompox 1505

Podkład na wilgotne podłoża Q124

Dwuskładnikowy, bezrozpuszczalnikowy podkład epoksydowy na posadzki betonowe, które mogą być niedostatecznie odparowane i zawierać wilgoć.

Farba podkładowa na wilgotny beton

Podkład odporny na olej Q228

Dwuskładnikowy, bezrozpuszczalnikowy podkład epoksydowy do zastosowania na posadzki betonowe, które mogą posiadać resztki zabrudzeń po oleju.

Farba podkładowa na olej

Epoksydowy podkład antykorozyjny Q113

Dwuskładnikowy, nietoksyczny podkład epoksydowy antykorozyjny, na bazie fosforanu cynku, przeznaczony do zastosowania na oczyszczoną stal.

Podkład epoksydowy antykorozyjny Coo-Var Q113

Szybkoschnący podkład na trudne podłoża 3366

Szybkoschnące spoiwo malarskie pomiędzy nieporowatym materiałem, a docelową farbą. Doskonale wiąże farbę z powierzchniami gładkimi i zwartymi.

Podkład na nieporowate podłoża

Grunt impregnujący do betonu 5401

Dwuskładnikowy, rozpuszczalnikowy grunt epoksydowy przeznaczony do impregnowania betonu oraz innych porowatych podłoży mineralnych.

Grunt epoksydowy do betonu Rust-Oleum 5401

Szybkoschnący podkład impregnujący 5421

Szybkoschnący, dwuskładnikowy, rozpuszczalnikowy podkład epoksydowy do impregnowania betonu i innych powierzchni mineralnych.

Szybkoschnący podkład epoksydowy do betonu Rust-Oleum 5421