Naprawa dachów z blachy

Naprawa i uszczelnienie dachów z blachy

Oferujemy najwyższej jakości produkty do naprawy i renowacji dachów z blachy oraz w razie potrzeby gwarantowaną usługę uszczelnienia dachu metalowego.

Trwale elastyczne powłoki spełniają dwa zadania. Dzięki pigmentom antykorozyjnym tworzą długotrwałe zabezpieczenie dachów przemysłowych przed rdzą. Oprócz tego gruba warstwa Elastometal wraz z włókniną wzmacniającą tworzy powłokę uszczelniającą. Naprawa dachów metalowych przemysłowych przy użyciu wysokiej jakości środków umożliwia nam udzielenie 10-letniej rękojmi* na szczelność i zabezpieczenie antykorozyjne dachu.

Zapraszamy do zapoznania się z systemami naprawy i uszczelnienia dachów przemysłowych z blachy. W razie zainteresowania produktami lub pytań dotyczących usługi prosimy o kontakt info@noxan.pl.

Uszczelnianie dachów metalowych - Elastometal

Flagowy produkt, 10-letnie zabezpieczenie antykorozyjne i szczelność dachów. Elastyczna powłoka do konserwacji dachów metalowych.

Uszczelnianie dachów metalowych, z blachy, przemysłowych

Farba do dachów metalowych - Metal Unicoat

Jednoskładnikowa, wodorozcienczalna, renowacyjna farba antykorozyjna. Tworzy grubą, wysoce odporną oraz elastyczną powłokę.

Farba do dachów metalowych, przemysłowych

Renowacja paneli warstwowych

Powłoki i preparaty przeznaczone do renowacji oraz zabezpieczania dachów metalowych wykonanych z paneli warstwowych, blachy powlekanej etc.

Naprawa dachów z paneli warstwowych

Uszczelniacze dekarskie SX

Elastyczne uszczelniacze dekarski do dachów, rynien, kominów. Doskonałe do napraw awaryjnych oraz pod powłoki uszczelniające.

Uszczelniacze do dachów, rynien

Włóknina wzmacniająca

Siatka wzmacniająca do zastosowania wraz z powłokami hydroizolującymi na dachach, ścianach, balkonach itp. Zapobiega rozprzestrzenianiu się aktywnych pęknięć.

Włóknina wzmacniająca

* 10-letnia rękojmia produktowa podlega kontroli przez specjalistę RD-Coatings lub wykonanie przez zatwierdzonego wykonawcę zgodnie z procedurami dotyczącymi 10-letniej rękojmi RD-Coatings.