Spraye przemysłowe - najwyższa jakość

Spraye przemysłowe najwyższej jakości

Rust-Oleum rozwinął asortyment sprayów renowacyjnych Hard Hat mając na uwadze codzienną konserwację powłok malarskich w budownictwie i przemyśle. Jest to seria łatwych w użyciu produktów o najwyższej jakości. Dla profesjonalistów, ale niekoniecznie dla specjalistów od malowania.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu.

Spraye nawierzchniowe

Najwyższej jakości przemysłowe nawierzchnie w aerosolu, przystosowane do ciężkich warunków, gwarantujące szybkie oraz trwałe wykończenie.

I. Pomaluj więcej

Więcej farby w pojemniku - jeden spray Hard Hat o pojemności 500 ml pozwala na pomalowanie blisko 3 m2 powierzchni, co przekłada się na wydajność 2 - 3 tradycyjnych sprayów.

Lakier w sprayu

II. Zrób to szybciej

Wyższa zawartość cząstek stałych daje lepszą siłę krycia (dwa razy lepsze krycie niż w przypadku tańszych sprayów) i grubszą warstwę farby. Co w większości przypadków sprawia, że jednorazowe malowanie sprayem jest wystarczające. Przy jednym malowaniu otrzymujemy grubszą warstwę bez zacieków. Nie ma potrzeby malowania śródwarstwy. Dodatkowo w większości przypadków wymagane jest tylko niewielkie przygotowanie powierzchni, a farby szybko schną i w razie konieczności szybko nadają się do ponownego malowania. Farba jest sucha już po 10 - 15 min., a przedmiot gotowy do użycia.

III. Uzyskaj większą trwałość

Spraye posiadają wysokiej jakości pigmenty, które dłużej zachowują połysk i wyrazisty kolor. Ponadto warstwy farby są elastyczne, dzięki czemu aplikowane powłoki są odporne na odpryskiwanie, pękanie i złuszczanie się w trakcie eksploatacji.

Farby w sprayu - Hard Hat 2100

Wytrzymałe, wysoko wydajne i bardzo dobrze kryjące spraye przemysłowe w szerokiej gamie 43 kolorów wg wzornika RAL zapewniające wysoką elastyczność.

Farba w sprayu Hard Hat w wielu kolorach

Spray bezbarwny - Hard Hat 2500

Wytrzymały, nieżółknący lakier ochronny w sprayu, przywracający połysk i tworzący dodatkową powłokę. Posiada doskonałą przyczepność do większości metali.

Spray bezbarwny Hard Hat

Farba i spraye żaroodporne - Hard Hat 7715/7778

Farba pod pędzel i spraye żaroodporne tworzące powłokę odporną na temperaturę do 750oC, przeznaczone do zabezpieczania wszelkiego rodzaju powierzchni.

Farba żaroodporna Hard Hat

Farby metaliczne

Wysokiej jakości farby zapewniające metaliczny wygląd oraz gwarantujące trwałą ochronę, idealne do renowacji maszyn, szafek, konstrukcji, narzędzi etc.

Farby metaliczne

Spraye fluorescencyjne - Hard Hat 2200

Fluorescencyjne farby w sprayu oparte są na szybkoschnącej żywicy akrylowej, gwarantujące dobrze widoczną powłokę w różnych kolorach.

Spray fluorescencyjny Hard Hat

Spray hydrofobowy - NeverWet

Unikalny preparat tworzący niewidoczną, hydrofobową barierę, która umożliwia zabezpieczenie dowolnej powierzchni przed wodą, wilgocią, brudem, lodem etc.

Spray NeverWet

Uchwyt do sprayu - V241526

Drobne, wspaniałe narzędzie ułatwiające pracę z każdym aerozolem. Zapewnia lepszą kontrolę i umożliwia gładsze, bardziej profesjonalne wykończenie.

Uchwyt do sprayu Rust-Oleum

Spraye podkładowe

Wytrzymałe farby podkładowe w sprayu przeznaczone do odpowiedniego przygotowywania powierzchni przed nałożeniem warstw nawierzchniowych.

Spray antykorozyjny - Hard Hat 2169/2182

Szybkoschnący podkład antykorozyjny w sprayu, skutecznie zabezpieczający przed korozją nowe i lekko zardzewiałe powierzchnie.

Spray antykorozyjny Hard Hat

Ocynk w sprayu i pod pędzel

Szeroka gama sprayów i farb przeznaczonych do galwanizowania na zimno, zapewniających bardzo wysoką ochronę przed korozją.

Ocynk w sprayu Hard Hat

Spray do usuwania farb - Hard Hat 2950

Ekologiczny środek przeznaczony do usuwania farb alkidowych, emulsyjnych oraz niektórych powłok epoksydowych i poliuretanowych.

Spray do usuwania farb Hard Hat

Spray do usuwania graffiti - Coo-Var Q607

Łatwy w użyciu spray przeznaczony do usuwania graffiti z powierzchni zabezpieczonych preparatami antygraffiti wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

Spray do zmywania graffiti

Spray do uszczelniania na zimno - LeakSeal 3478

Preparat przeznaczony do wypełniania oraz uszczelniania wycieków i pęknięć, tworzący elastyczną, wodoszczelną powłokę, zapobiegając przenikaniu wilgoci, rdzy i korozji.

Spray uszczelniający LeakSeal

Spraye do znakowania

Profesjonalne farby w sprayach przeznaczone do znakowania poziomego linii w halach, magazynach oraz na parkingach i boiskach sportowych.

Spray do malowania linii - Hard Hat 2300

Wysokiej jakości, wytrzymałe spraye, będące idealnym narzędziem do tworzenia trwałych linii o ostrych krawędziach przy jednokrotnym malowaniu!

Spray do malowania linii Hard Hat

Spray do znakowania - Hard Hat 2800

Dobrze widoczne spraye umożliwiające szybkie i sprawne znakowanie wszelkich powierzchni, gwarantujące wygodne rozprowadzanie farby we wszystkich kierunkach.

Spray do znakowania Hard Hat

Wózek do malowania linii - V2029

Profesjonalny wózek do malowania linii wraz ze sprayami do oznakowań poziomych HH 2300 są idealnym zestawem do szybkiego i wygodnego tworzenia idealnie ostrych linii.

Wózek do malowania linii Rust-Oleum

Spraye techniczne

Seria łatwych w użyciu, profesjonalnych produktów do zastosowań technicznych jak: smary przemysłowe, spożywcze, preparaty ochronne i środki czyszczące.

Smar uniwersalny w sprayu - X1 1610

Uniwersalny, syntetyczny smar w sprayu przeznaczony do wielu zastosowań, takich jak: odkręcanie i luzowanie śrub, zamków, smarowanie łańcuchów etc.

Smar uniwersalny X1 Rust-Oleum

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej - X1 1633

Wysokiej jakości, techniczny płyn w sprayu do czyszczenia i polerowania stali nierdzewnej, zapewniający trwałą, mikroskopijną powłokę ochronną.

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej X1 Rust-Oleum

Szybka renowacja

Wysokiej jakości farby do szybkiej renowacji. Pozwalają sprawnie i wygodnie odnowić meble, pomalować grzejnik i stworzyć ciekawe dekoracje.

Lakier uniwersalny

Farba uniwersalna

Seria pierwszych na świecie farb podkładowo-nawierzchniowych w aerozolu. Tworzą trwałą, odporną na odpryskiwania powłokę w szerokiej gamie kolorów.

Lakier do plastiku

Farba do plastiku

Wytrzymałe farby do malowania powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych, plastiku. Tworzy trwałą, doskonale kryjącą powłokę, która odnawia, rewitalizuje oraz pomaga przywrócić przedmiotom oryginalny wygląd.

Farba do drzwi zewnętrznych

Farby do drzwi zewnętrznych

Giętkie, odporne na ścieranie i warunki pogodowe farby nawierzchniowe przeznaczone do malowania drzwi w warunkach zewnętrznych.

Lakier do grzejników

Farba do grzejników

Wytrzymała, trwała farba w sprayu stworzona specjalnie do odnawiania zewnętrznej powierzchni grzejników i kaloryferów. Pozwala uzyskać gładkie wykończenie, odporne na wysoką temperaturę oraz częste mycie.

Lakier miedziany w sprayu

Farba miedź

Wysokiej jakości farba miedziana w sprayu. Bardzo dobrze kryje, jest szybkoschnąca, zapewnia trwałą i wytrzymałą powłokę w połysku lub satynie. Idealnie sprawdza się przy malowaniu ozdób i dekoracji.

Lakier srebrny w sprayu

Farba srebrna

Wysokiej jakości farba srebrna w sprayu. Bardzo dobrze kryje, jest szybkoschnąca, zapewnia trwałą i wytrzymałą powłokę. Idealnie sprawdza się przy malowaniu ozdób i dekoracji.

Spray tablicowy

Farba do tablic

Specjalna farba w sprayu tworząca czarną tablicę do pisania kredą, na której można zapisywać przypomnienia, wiadomości etc. Może być nakładana na wiele podłoży, w tym drewno, metal, szkło.

Spray do renowacji AGD

Farba do renowacji AGD

Wysokiej jakości farba w sprayu specjalnie stworzona do odnowy oraz renowacji różnorodnych urządzeń AGD. Tworzy na podłożu trwałą powłokę o gładkim i łatwozmywalym wykończeniu.

Podkład w sprayu

Farba podkładowa w sprayu

Wysokiej jakości podkład w sprayu renomowanego produenta przeznaczony do zapewnienia podłożu odpowiedniej przyczepności przed nałożeniem warstw nawierzchniowych. Bardzo dobrze kryje, redukuje plamy i przebarwienia.

Szybki kontakt:


Dostawa:

 • Paczkomaty
  • 12,50 zł - płatność przelewem
  • 17,50 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Polski
  • od 15 zł - płatność przelewem
  • od 20 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Europy
  • od 119 zł - płatność przelewem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: