Spraye przemysłowe - najwyższa jakość

Farba w sprayu

Hard Hat - standard w przemyśle od 1985 r.

Rust-Oleum rozwinął asortyment sprayów renowacyjnych Hard Hat mając na uwadze codzienną konserwację powłok malarskich w budownictwie i przemyśle. Jest to seria łatwych w użyciu produktów o najwyższej jakości. Dla profesjonalistów, ale niekoniecznie dla specjalistów od malowania.

I. Pomaluj więcej

Więcej farby w pojemniku - jeden spray Hard Hat o pojemności 500 ml pozwala na pomalowanie blisko 3 m2 powierzchni, co przekłada się na wydajność 2 - 3 tradycyjnych sprayów.

Lakier w sprayu

II. Zrób to szybciej

Wyższa zawartość cząstek stałych daje lepszą siłę krycia (dwa razy lepsze krycie niż w przypadku tańszych sprayów) i grubszą warstwę farby. Co w większości przypadków sprawia, że jednorazowe malowanie sprayem jest wystarczające. Przy jednym malowaniu otrzymujemy grubszą warstwę bez zacieków. Nie ma potrzeby malowania śródwarstwy. Dodatkowo w większości przypadków wymagane jest tylko niewielkie przygotowanie powierzchni, a farby szybko schną i w razie konieczności szybko nadają się do ponownego malowania. Farba jest sucha już po 10 - 15 min, a przedmiot gotowy to użycia.

III. Uzyskaj większą trwałość

Spraye posiadają wysokiej jakości pigmenty, które dłużej zachowują połysk i wyrazisty kolor. Ponadto warstwy farby są elastyczne, dzięki czemu aplikowane powłoki są odporne na odpryskiwanie, pękanie i złuszczanie się w trakcie eksploatacji.

Spraye nawierzchniowe

Najwyższej jakości przemysłowe nawierzchnie w aerosolu, przystosowane do ciężkich warunków, gwarantujące szybkie oraz trwałe wykończenie.

Spray nawierzchniowy

Spraye podkładowe

Wysoko wytrzymałe podkłady w sprayu przeznaczone pod farby nawierzchniowe, odpowiednio przygotowujące każdą powierzchnię.

Podkład w sprayu

Spraye do znakowania

Profesjonalne farby w sprayach przeznaczone do znakowania poziomego linii w halach, magazynach oraz na parkingach i boiskach sportowych.

Znakowanie sprayem

Spraye techniczne

Seria łatwych w użyciu, profesjonalnych produktów do zastosowań technicznych jak: smary przemysłowe, spożywcze, preparaty ochronne i środki czyszczące.

Smar w sprayu

Spraye dekoracyjne

Nowoczesne farby dekoracyjne przeznaczone do tworzenia oryginalnych wykończeń, pozwalające nadać przedmiotom nowego, niepowtarzalnego wyglądu!

Spray dekoracyjny

Szybki kontakt:


Dostawa:

 • Paczkomaty
  • 12,50 zł - płatność przelewem
  • 17,50 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Polski
  • od 15 zł - płatność przelewem
  • od 20 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Europy
  • od 119 zł - płatność przelewem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: