Profesjonalne środki czyszczące

Profesjonalne środki i preparaty czyszczące przeznaczone do odpowiedniego przygotowania powierzchni przed aplikacją wszelkich powłok malarskich.

Środki do usuwania starych powłok malarskich:

Środek do usuwania farby Scalpex NW

Wysokowydajny środek w żelu rozpuszczający powłoki malarskie, nadający się do usuwania wszelkich powłok bazujących na spoiwach organicznych.

Środki do usuwania farby

Preparat do usuwania farb RD-Decap Eco

Uniwersalny preparat w żelu odspajający powłoki farb, łatwy w zastosowaniu, doskonały do usuwania starych powłok malarskich z wielu podłoży.

Preparaty do usuwania farby

Środki do usuwania graffiti

Skuteczne, szybkie oraz łatwe w użyciu środki i preparaty przeznaczone do usuwania graffiti ze ścian, elewacji, murów i innych powierzchni.

Skuteczne środki do usuwania graffiti

Usuwanie farb ze ścian Scalpik Decap NW

Wysokiej jakości środek do usuwania farb w płynie, przeznaczony do usuwania powłok malarskich w wyniku zanurzenia lub naniesienia środka za pomocą rozpylacza.

Środki do usuwania farb w płynie

Ekologiczne usuwanie farb Green Paint Stripper

Preparat do usuwania farb bez chlorku metylenu, bezpieczny dla środowiska naturalnego. Doskonale usuwa farby alkidowe, emulsyjne, niektóre epoksydy i poliuretany.

Ekologiczny środek do usuwania farb

Zanurzeniowe usuwanie farb Scalpik L300

Preparat w płynie bez chlorku metylenu przeznaczony do zanurzeniowego usuwania farb i powłok lakierniczych z różnych powierzchni. Zapewnia ekspresowe działanie.

Ekologiczny środek do usuwania farb

Usuwanie farb z metalu Scalpex NW

Wysokowydajny środek rozpuszczający w żelu, idealny do usuwania powłok malarskich z gładkich powierzchni, jak np. aluminium, ceramika itp.

Preparat do usuwania farby z metalu, aluminium

Usuwanie farb z drewna RD-Decap Eco

Uniwersalny preparat odspajający w żelu, idealny do usuwania powłok malarskich z chropowatych powierzchni, jak np. drewno.

Preparat do usuwania farby z drewna

Środki do odłuszczania, wytrawiania betonu/ocynku:

Środek do odtłuszczania Q227/ND14

Zróżnicowane preparaty przeznaczone do odtłuszczania, mycia oraz czyszczenia powierzchni z ciężkich olejów oraz innych zanieczyszczeń.

Środek do odtłuszczania powierzchni

Kwas wytrawiający do betonu Acid Etch

Środek z kwasów i substancji powierzchniowo czynnych, służący do usuwania pozostałości mleczka cementowego oraz soli z nowego, gładkiego betonu.

Kwas wytrawiający do posadzek betonowych

Wytrawianie ocynku Mordant Solution

Specjalny preparat wytrawiający przeznaczony do oczyszczania świeżego ocynku, który neutralizuje sól i osad "białej rdzy".

Środek do oczyszczania ocynku

Środki do czyszczenia posadzek:

Środek do czyszczenia bieżącego RZ 181

Skuteczny specjalny środek czyszczący do codziennej pielęgnacji oraz czyszczenia posadzek żywicznych, polakierowanych wykładzin podłogowych itp.

Czyszczenie posadzek przemysłowych

Środki do rozcieńczania farb:

Rozcieńczalniki do farb

Wysokiej jakości rozcieńczalniki do farb epoksydowych, poliuretanowych, alkidowych, alkidowo-uretanowych oraz drogowych.

Rozcieńczanie farb