Posadzki szybkoschnące

Szybkoschnące posadzki żywiczne

Przedstawiamy szybkoschnące nawierzchnie i grunty umożliwiające sprawną renowację posadzek przemysłowych w bardzo szybkim czasie. Posadzki szybkoschnące są szczególnie korzystnym rozwiązaniem, w przypadkach, gdy nie możemy pozwolić sobie na przestój np. w produkcji.

W ofercie znajdą Państwo między innymi: wysoko wytrzymałe posadzki epoksydowe ProFloor Plus FH, idealne do hal i magazynów produkcyjnych narażonych na intensywny ruch wózków widłowych; nowoczesne posadzki poliasparginowe 9700, przeznaczone do aplikacji także w chłodniach i w warunkach zewnętrznych; szybkoschnące spoiwo malarskie 3366 zapewniające doskonałą przyczepność do wszelkich gładkich i nieporowatych podłoży oraz szybkoschnące podkłady 5421 do impregnacji betonu i innych podłoży mineralnych.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami, w razie wszelkich pytań prosimy o kontakt info@noxan.pl.

Szybkoschnąca posadzka epoksydowa PF+ FH

Szybkoschnąca posadzka epoksydowa, zapewniająca najwyższą odporność mechaniczną i chemiczną. Umożliwia nałożenie kolejnej warstwy w tym samym dniu.

Powłoka epoksydowa szybkoschnąca ProFloor Plus FH

Szybkoschnąca posadzka poliasparginowa 9700

Szybko utwardzająca się powłoka oparta na nowoczesnej technologii modyfikowanych polimoczników, zapewniająca wyjątkowo trwałe zabezpieczenie posadzki.

Żywica poliasparginowa Rust-Oleum 9700

Szybkoschnący podkład na trudne podłoża 3366

Szybkoschnące spoiwo malarskie pomiędzy nieporowatym materiałem, a docelową farbą. Doskonale wiąże farbę z powierzchniami gładkimi i zwartymi.

Podkład na nieporowate podłoża

Szybkoschnący podkład impregnujący 5421

Szybkoschnący, dwuskładnikowy, rozpuszczalnikowy podkład epoksydowy do impregnowania betonu i innych powierzchni mineralnych.

Szybkoschnący podkład epoksydowy do betonu Rust-Oleum 5421

Szybkoschnąca powłoka epoksydowa 5800

Szybkoschnąca żywica epoksydowa przeznaczona specjalnie do miejsc, które wymagają szybkiej aplikacji i możliwości nałożenia dwóch warstw w jednym dniu.

Powłoka epoksydowa szybkoschnąca