Posadzki szybkoschnące

Szybkoschnące posadzki żywiczne

Przedstawiamy szybkoschnące posadzki i grunty umożliwiające sprawną renowację podłóg przemysłowych w bardzo szybkim czasie. Posadzki szybkoschnące są szczególnie korzystnym rozwiązaniem w przypadkach, gdy nie możemy pozwolić sobie na przestój np. w produkcji.

W ofercie znajdą Państwo między innymi: wysoko wytrzymałe posadzki epoksydowe ProFloor Plus FH idealne do hal i magazynów produkcyjnych narażonych na intensywny ruch wózków widłowych; nowoczesne posadzki poliasparginowe Rust-Oleum 9700 przeznaczone do aplikacji także w chłodniach i w warunkach zewnętrznych; szybkoschnące spoiwa malarskie Rust-Oleum 3366 zapewniające doskonałą przyczepność do wszelkich gładkich i nieporowatych podłoży.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami, w razie wszelkich pytań prosimy o kontakt info@noxan.pl.

Szybkoschnąca farba do podłóg RD-Aquatop PU

Szybkoschnąca farba poliuretanowo-akrylowa do malowania podłóg wewnątrz i na zewnątrz. Tworzy twardą, estetyczną powłokę, odporną na ruch pieszy.

Szybkoschnąca farba do malowania podłóg RD-Aquatop PU

Szybkoschnąca posadzka epoksydowa PF+ FH

Szybkoschnąca, dwuskładnikowa posadzka epoksydowa o bardzo wysokiej odporności mechanicznej i chemicznej. Odporna na intensywny ruch wózków widłowych.

Powłoka epoksydowa szybkoschnąca ProFloor Plus FH

Szybkoschnąca posadzka poliasparginowa RO 9700

Szybko utwardzająca się, dwuskładnikowa powłoka oparta na nowoczesnej technologii modyfikowanych polimoczników. Zapewnia wyjątkowo trwałe zabezpieczenie posadzki.

Żywica poliasparginowa Rust-Oleum 9700

Szybkoschnący podkład na trudne podłoża RO 3366

Szybkoschnące, dwuskładnikowe spoiwo malarskie pomiędzy nieporowatym materiałem, a docelową farbą nawierzchniową. Doskonale wiąże farbę z powierzchniami gładkimi i zwartymi.

Podkład na nieporowate podłoża

Szybki kontakt:


Dostawa na terenie kraju:

  • 15 zł - płatność przelewem
  • 20 zł - za pobraniem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: