Farby cynkowe, Antykorozyjne, Neutralizatory rdzy

Farby cynkowe, antykorozyjne, na rdzę

Oferujemy wysokiej jakości farby antykorozyjne dla mniej standardowych prac. Farba cynkowa Galva Zinc 1085, dzięki wysokiej zwartości cynku sprawdza się doskonale zarówno, jako produkt do miejscowych poprawek po spawach na cynkowanej powierzchni, jak i jako wysokiej jakości podkład. Neutralizator rdzy Q607 umożliwia uzyskanie trwałego systemu nawet, gdy niemożliwym jest wypiaskowanie powierzchni. Farby termoodporne wytrzymują temperatury do 600oC oraz mogą być aplikowane na gorące podłoże (do 120oC). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. W razie wszelkich wątpliwości prosimy o kontakt info@noxan.pl.

Farba termoodporna - TermoEmalia

Nawierzchniowa emalia termoodporna, zapewniająca odporność termiczną w temperaturach do 600oC oraz doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne.

Farba termoodporna na wysokie temp.

Cynkowanie na zimno - RO 1085

Szybkoschnąca, bogata w cynk (86,5%) farba bazująca na żywicach epoksydowych, zapewniająca maksymalne zabezpieczenie antykorozyjne, dzięki ochronie katodowej.

Cynkowanie na zimno 1085 Rust-Oleum

Lakier do metalu - Monoguard Clear

Bezbarwny lakier antykorozyjny do stali, aluminium, cynku itp. Pozwalaj zachować efekt surowego lub zardzewiałego metalu i tworzy długotrwałą ochronę przed korozją.

Lakier do metalu Monoguard Clear

Środek na rdzę - Neutralizator rdzy Q607

Specjalny preparat zatrzymujący proces rdzewienia. Przekształcając rdzę do stabilnej powierzchni, umożliwiając bezpieczne dalsze przemalowanie.

Środek na korozję przeciw rdzy

Farba na wilgotne podłoże - Humicover

Wysokiej jakości farba antykorozyjna do zabezpieczania metalu przy bardzo wysokiej wilgotności powietrza (do 100%) i innych trudnych warunkach atmosferycznych.

Farba na wilgotne podłoża

Podkład pod malowanie proszkowe - SV 4970FZ

Super szybkoschnący, dwuskładnikowy, grubopowłokowy podkład epoksydowy do stali, aluminium i laminatów pod malowanie proszkowe.

Podkład przemysłowy pod malowanie proszkowe

Farba antykorozyjna na niskie temp. - Pegarust

Wysokiej jakości rozpuszczalnikowa farba antykorozyjna zaprojektowana specjalnie do aplikacji w ujemnych temperaturach do -5oC.

Powłoka antykorozyjna do aplikacji zimą

Farba cynkowa - Zinc Rich Primer

Farba gruntująca przeznaczona do cynkowania na zimno, oparta na bazie mocno skoncentrowanego cynku metalicznego. Zawiera powyżej 65% cynku.

Farba cynkowa podkład

Szybki kontakt:


Dostawa na terenie kraju:

  • 15 zł - płatność przelewem
  • 20 zł - za pobraniem

Dostawa kurierem Geis Dostawa kurierem DHL


Oddziały: