Nowoczesne pokrycia dachowe przemysłowe

Pokrycia dachowe przemysłowe nowoczesne

Przedstawiamy Państwu nowoczesne pokrycia dachowe zapewniające długotrwałą ochronę dachu. Oferowane systemy umożliwiają uzyskanie estetycznego pokrycia dachowego bez szwów i łączeń. Produkty są odporne na ciągły kontakt z wodą. Idealne rozwizania zarówno w przypadku renowacji dachów płaskich, jak i skośnych.

Oferujemy szeroki zakres produktów do ochrony dachów, w szczególności dachów przemysłowych, w tym: pokrycia do naprawy dachów z papy, materiały do renowacji dachów metalowych, farby do dachówek. Najwyższa jakość pokryć dachowych pozwala nam na udzielenie długoletniej rękojmi (do 10 lat)* na szczelność dachu. Oferujemy naprawę dachów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi pokryciami dachowymi. W razie zainteresowania produktami lub pytań dot. usługi prosimy o kontakt.

Uszczelnianie dachów przemysłowych

Pokrycia dachowe bezspoinowe - Elastodeck

Bardzo trwała, elastyczna, wodoodporna membrana. Łatwa w aplikcji, paroprzepuszczalna, gumopodobna powłoka bez łączeń i spoin. Dostępna w wielu kolorach.

Pokrycie dachowe do dachów przemysłowych

Masa uszczelniająca do dachu - RD/RD Włókna

Elastyczna masa uszczelniająca do naprawy dachów we wszelkich warunkach pogodowych. Idealny preparat do zastosowania w zimie, w deszczu i innych trudnych warunkach.

Uszczelnienie dachów przemysłowych

Naprawa EPDM i twardego PVC na dachu - Elastodeck

Powłoka uszczelniająca membrany z EPDM. Doskonale mostkuje pęknięcia, zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci, odporna na pękanie i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Uszczelniacz do dachów z EPDM

Izolacja tarasu

Uszczelnianie tarasu, balkonu

Trwale elastyczny system uszczelniania tarasu, gwarantuje trwałe zabezpieczenie balkonu - niepękające, odporne na ruchy podłoża.

Uszczelnianie tarasów i balkonów

Farby do dachów przemysłowych

Farba do dachówek - Roof Acryl New

Roof Acryl New jest to wysokiej jakości, jednoskładnikowa, wodorozcieńczalna farba akrylowa do renowacji i ochrony dachów.

Farba do malowania dachówek

Farba do gontów i płyt bitumicznych - Elastodeck

Wodoszczelny, elastyczny, jednoskładnikowy preparat uszczelniający do renowacji pokryć dachowych z gontu bitumicznego, onduliny, eternitu.

Farba do dachu z gontów i płyt bitumicznych

Impregnat do dachówek - Monovar PU

Bezbarwny, wysoce elastyczny impregnat do dachówek, cegieł oraz betonu. Odporny na zmienne warunki pogodowe oraz zarastanie mchem.

Impregnat do dachówek, dachów

Powłoki odbijające ciepło - Elastoroof Alu

Farba do ochrony dachów przed nadmiernym słońcem. Odbija promienie słoneczne, zapewnia dyfuzję pary wodnej. Ogranicza nawet do 80% ciepła.

Ochrona termiczna dachów

Konserwacja dachów z blachy, przemysłowych

Uszczelnianie dachów metalowych - Elastometal

Flagowy produkt, 10-letnie zabezpieczenie antykorozyjne i szczelność dachów. Elastyczna powłoka do konserwacji dachów metalowych.

Uszczelnianie dachów metalowych, z blachy, przemysłowych

Farba do dachów metalowych - Metal Unicoat

Jednoskładnikowa, wodorozcienczalna, renowacyjna farba antykorozyjna. Tworzy grubą, wysoce odporną oraz elastyczną powłokę.

Farba do dachów metalowych, przemysłowych

Uszczelniacze dekarskie SX

Elastyczne uszczelniacze dekarski do dachów, rynien, kominów. Doskonałe do napraw awaryjnych oraz pod powłoki uszczelniające.

Uszczelniacze do dachów, rynien

* 10-letnia rękojmia produktowa podlega kontroli przez specjalistę RD-Coatings lub wykonanie przez zatwierdzonego wykonawcę zgodnie z procedurami dotyczącymi 10-letniej rękojmi RD-Coatings.