Nowoczesne pokrycia dachowe przemysłowe

Pokrycia dachowe przemysłowe nowoczesne

Przedstawiamy Państwu nowoczesne pokrycia dachowe zapewniające długotrwałą ochronę dachu. Oferowane systemy umożliwiają uzyskanie estetycznego pokrycia dachowego bez szwów i łączeń. Produkty są odporne na ciągły kontakt z wodą. Idealne rozwizania zarówno w przypadku renowacji dachów płaskich, jak i skośnych.

Oferujemy szeroki zakres produktów do ochrony dachów, w szczególności dachów przemysłowych, w tym: pokrycia do naprawy dachów z papy, materiały do renowacji dachów metalowych, farby do dachówek. Najwyższa jakość pokryć dachowych pozwala nam na udzielenie długoletniej rękojmi (do 10 lat)* na szczelność dachu. Oferujemy naprawę dachów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi pokryciami dachowymi. W razie zainteresowania produktami lub pytań dot. usługi prosimy o kontakt.

Uszczelnianie dachów przemysłowych

Pokrycia dachowe bezspoinowe - Elastodeck

Bardzo trwała, elastyczna, wodoodporna membrana. Łatwa w aplikcji, paroprzepuszczalna, gumopodobna powłoka bez łączeń i spoin. Dostępna w wielu kolorach.

Pokrycie dachowe do dachów przemysłowych

Hydroizolacja dachu - Flexideck

Trwały i ekonomiczny środek tworzący bezspoinową powłokę chroniącą dachy, tarasy oraz balkony przed zalegającą wodą i śniegiem.

Hydroizolacja dachu przemysłowego

Masa uszczelniająca do dachu - RD/RD Włókna

Elastyczna masa uszczelniająca do naprawy dachów we wszelkich warunkach pogodowych. Idealny preparat do zastosowania w zimie.

Uszczelnienie dachów przemysłowych

Izolacja tarasu

Uszczelnianie tarasu, balkonu

Trwale elastyczny system uszczelniania tarasu, gwarantuje trwałe zabezpieczenie balkonu - niepękające, odporne na ruchy podłoża.

Uszczelnianie tarasów i balkonów

Farby do dachów przemysłowych

Farba do dachówek - Roof Acryl New

Roof Acryl New jest to wysokiej jakości, jednoskładnikowa, wodorozcieńczalna farba akrylowa do renowacji i ochrony dachów.

Farba do malowania dachówek

Farba do gontów i płyt bitumicznych - Elastodeck

Wodoszczelny, elastyczny, jednoskładnikowy preparat uszczelniający do renowacji pokryć dachowych z gontu bitumicznego, onduliny, eternitu.

Farba do dachu z gontów i płyt bitumicznych

Impregnat do dachówek - Monovar PU

Bezbarwny, wysoce elastyczny impregnat do dachówek, cegieł oraz betonu. Odporny na zmienne warunki pogodowe oraz zarastanie mchem.

Impregnat do dachówek, dachów

Powłoki odbijające ciepło - Elastoroof Alu

Farba do ochrony dachów przed nadmiernym słońcem. Odbija promienie słoneczne, zapewnia dyfuzję pary wodnej. Ogranicza nawet do 80% ciepła.

Ochrona termiczna dachów

Konserwacja dachów z blachy, przemysłowych

Uszczelnianie dachów metalowych - Elastometal

Flagowy produkt, 10-letnie zabezpieczenie antykorozyjne i szczelność dachów. Elastyczna powłoka do konserwacji dachów metalowych.

Uszczelnianie dachów metalowych, z blachy, przemysłowych

Farba do dachów metalowych - Metal Unicoat

Jednoskładnikowa, wodorozcienczalna, renowacyjna farba antykorozyjna. Tworzy grubą, wysoce odporną oraz elastyczną powłokę.

Farba do dachów metalowych, przemysłowych

Uszczelniacz dekarski - SX All Weather

Elastyczny uszczelniacz dekarski do dachów, rynien, kominów, na każdą pogodę. Stworzony na bazie kopolimerów. Możliwy do stosowania w czasie deszczu.

Uszczelniacz dekarski SX All Weather do dachów, rynien

* 10-letnia rękojmia produktowa podlega kontroli przez specjalistę RD-Coatings lub wykonanie przez zatwierdzonego wykonawcę zgodnie z procedurami dotyczącymi 10-letniej rękojmi RD-Coatings.

Szybki kontakt:


Dostawa na terenie kraju:

 • 15 zł - płatność przelewem
 • 20 zł - za pobraniem

Dostawa kurierem DHLDostawa kurierem K-EX


Oddziały:

 • Poznań, ul. Pułtuska 13
  tel.: (+48) 61 679 32 00
 • Warszawa, al. Wilanowska 83
  tel.: (+48) 22 629 07 69
 • Gdańsk, ul. Biegańskiego 12/4
  tel.: (+48) 58 573 35 73