Nowoczesne pokrycia dachowe przemysłowe

Pokrycia dachowe przemysłowe nowoczesne

nowoczesne pokrycia dachów Przedstawiamy Państwu nowoczesne pokrycia dachowe zapewniające długotrwałą ochronę dachu. Oferowane systemy umożliwiają uzyskanie estetycznego pokrycia dachowego bez szwów i łączeń. Produkty są odporne na ciągły kontakt z wodą. Idealne rozwizania zarówno w przypadku renowacji dachów płaskich, jak i skośnych.

Oferujemy szeroki zakres produktów do ochrony dachów, w szczególności dachów przemysłowych, w tym: pokrycia do naprawy dachów z papy, materiały do renowacji dachów z blachy, produkty do hydroizolacji balkonów i tarasów, farby do dachówek. Najwyższa jakość pokryć dachowych pozwala na uzyskanie długoletniej (do 10 lat) rękojmi producenta na szczelność dachu *. Oferujemy naprawę dachów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi pokryciami dachowymi. W razie zainteresowania produktami lub pytań dot. usługi zapraszamy do kontaktu.

Nowoczesne pokrycia dachowe, przemysłowe

Naprawa dachów z papy, przemysłowych

Nowoczesne, sprawdzone produkty do uszczelniania i naprawy dachów przemysłowych z papy, EPDM i nie tylko. Tworzą elastyczną, wodoszczelną membranę bez zbędnych łączeń. Do uszczelnień punktowych, jak i renowacji całych pokryć dachowych.

Naprawa dachów z blachy, przemysłowych

Najwyższej jakości produkty do naprawy i renowacji dachów z blachy, przemysłowych. Spełniają dwa zadania. Tworzą długotrwałe zabezpieczenie dachów przemysłowych przed rdzą. Oprócz tego gruba warstwa Elastometal wraz z włókniną wzmacniającą tworzy powłokę uszczelniającą.

Uszczelnianie tarasu

Skuteczny i łatwy w aplikacji system do hydroizolacji balkonów i tarasów. Zapewnia długoletnią ochronę nawet w skrajnych warunkach pogodowych (UV, kwaśne deszcze, gorąco, zimno, śnieg).

Farby do dachów przemysłowych

Specjalistyczne farby do dachów przemysłowych z blachy, papy, dachówek. Pozwalają m. in. szybko i sprawnie zmienić kolor pokrycia dachowego, ograniczyć nagrzewanie się dachu, czy uzyskać długoletnie zabezpieczenie antykorozyjne.

* 10-letnia rękojmia produktowa wydawana jest przez producenta farby firmę RD-Coatings i firmę wykonującą prace malarskie. Celem uzyskania rękojmi prace muszą podlegać kontroli przez firmę RD-Coatings. Prace muszą zostać wykonane przez zatwierdzonego wykonawcę zgodnie z procedurami dotyczącymi 10-letniej rękojmi RD-Coatings.

Filmy instruktażowe dot. nowoczesnych pokryć dachowych, przemysłowych

Zapraszamy do obejrzenia filmów instruktażowych dot. nowoczesnych pokryć dachowych, przemysłowych.

Uszczelnianie dachu przemysłowego pokrytego papą

Uszczelnianie dachu metalowego z płyty warstwowej

Malowanie dachów – Farba na dach z blachy

Jak uszczelnić taras?

Biały Dach - Ograniczanie nagrzewania budynku

Malowanie dachówki - czyli jak odnowić dachówkę w 2 dni

Aplikacja nowoczesnych pokryć dachowych, przemysłowych

Przedstawiamy porady techniczne dotyczące aplikacji nowoczesnych pokryć dachowych, przemysłowych.

Szybki kontakt:


Dostawa:

 • Paczkomaty
  • 12,50 zł - płatność przelewem
  • 17,50 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Polski
  • od 15 zł - płatność przelewem
  • od 20 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Europy
  • od 119 zł - płatność przelewem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: