Nowoczesne pokrycia dachowe przemysłowe

Pokrycia dachowe przemysłowe nowoczesne

Przedstawiamy Państwu nowoczesne pokrycia dachowe zapewniające długotrwałą ochronę dachu. Oferowane systemy umożliwiają uzyskanie estetycznego pokrycia dachowego bez szwów i łączeń. Produkty są odporne na ciągły kontakt z wodą. Idealne rozwizania zarówno w przypadku renowacji dachów płaskich, jak i skośnych.

Oferujemy szeroki zakres produktów do ochrony dachów, w szczególności dachów przemysłowych, w tym: pokrycia do naprawy dachów z papy, materiały do renowacji dachów metalowych, farby do dachówek. Najwyższa jakość pokryć dachowych pozwala nam na udzielenie długoletniej rękojmi (do 10 lat)* na szczelność dachu. Oferujemy naprawę dachów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi pokryciami dachowymi. W razie zainteresowania produktami lub pytań dot. usługi zapraszamy do kontaktu

* 10-letnia rękojmia produktowa podlega kontroli przez specjalistę RD-Coatings lub wykonanie przez zatwierdzonego wykonawcę zgodnie z procedurami dotyczącymi 10-letniej rękojmi RD-Coatings.