Usuwanie farby w sprayu

Sprzedajemy wysokiej jakości preparaty do usuwania farb w sprayu dwóch różnych producentów. Obydwa środki cechują się podobnym działaniem. Każdy z nich jednak posiada trochę inne właściwości. W użytkowaniu indywidualnym obydwa preparaty radzą sobie bardzo dobrze. W przypadku użytku profesjonalnego (usuwanie powłok malarskich z dużych powierzchni) rekomendujemy użycie próbne jednego i drugiego środka, w celu porównania i sprawdzenia skuteczności.

Środek w sprayu do usuwania farb Scalpex NW AE

Scalpex NW AE to wysokowydajny preparat rozpuszczający w aerozolu. Bazuje na kombinacji częściowo biodegradowalnych rozpuszczalników, które nie są toksyczne oraz drażniące. Gwarantuje bardzo szybkie działanie oraz wysoką skuteczność (nie mniejszą, niż preparaty zawierające chlor). Przeznaczony jest do usuwania różnego rodzaju farb, lakierów, klejów, atramentu, lazury, graffiti itp.

Spray do usuwania farb Scalpex NW AE skutecznie usuwa farby akrylowe, olejne, żywice alkidowe/ftalowe, żywice Pliolite, farby proszkowe oraz większość innych powłok jednoskładnikowych (w przypadku usuwania powłok dwuskładnikowych rekomendujemy użycie środka do usuwania farb Scalpex NW). Przeznaczony jest do usuwania powłok z drewna, żeliwa, kamienia, cegły, szkliwa surowego, tynków mineralnych.

Środek w sprayu do usuwania farb Scalpex NW AE jest wygodny i łatwy w zastosowaniu. Efekt piany sprawia, że Spray Scalpex NW AE idealnie nadaje się do czyszczenia zarówno powierzchni pionowych, jak i poziomych. Preparat nie ścieka, szczególnie dobrze sprawdza się podczas usuwania powlok z trudno dostępnych miejsc. Umożliwia wykonanie prac w sposób precyzyjny. Doskonale nadaje się także do czyszczenia karoserii, siatek, drzwi, podłóg, ścian.

Cena
Środek w sprayu do usuwania farb Scalpex NW

od 5,00 zł netto/m²

Środek w sprayu do usuwania farb Scalpex NW

Opakowania

1 karton - 6 szt. x 500 ml
298,89 zł brutto / 243,00 zł netto
1 szt. x 500 ml
53,00 zł brutto / 43,09 zł netto

Zużycie

 • ok. 120 ml/m² w zależności od rodzaju powierzchni

Aplikacja:

 1. Przed użyciem aerozol należy dobrze wstrząsnąć.
 2. Nanieść produkt, rozpylając go w odległości ok. 20 cm od czyszczonej powierzchni tak długo, aż zostanie ona odpowiednio pokryta.
 3. Zostawić na kilka minut, w zależności od rodzaju farby i grubości usuwanej warstwy.
 4. Do usunięcia powłoki można użyć suchej ścierki, szpachelki lub metalowej szczotki.
 5. Po użyciu należy oczyścić powierzchnię preparatem czyszcząco-odtłuszczającym, świeżą wodą lub benzyną lakową i przed nałożeniem kolejnych powłok malarskich całkowicie osuszyć.

Spray do usuwania farb Hard Hat 2925

Spray do usuwania farb w sprayu Hard Hat 2925 usuwa wszelkie farby alkidowe i emulsyjne, niektóre powłoki dwuskładnikowe - epoksydowe i poliuretanowe (rekomendujemy użycie środka do usuwania farb Scalpex NW). Preparat jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska - nie zawiera chlorku metylenu, jest w 99% biodegradowalny. Środek w sprayu jest szczególnie dobrym rozwiązaniem w przypadku usuwania farby z trudno dostępnych miejsc.

Preparat w sprayu do usuwania farb HH 2925 przenaczony jest do użycia zarówno na powierzchniach poziomych, jak i pionowych. Może być stosowany na podłożach metalowych, drewnianych, betonie oraz innych powierzchniach mineralnych. Idealnie sprawdza się również, jako środek do usuwania tłuszczów i smarów.

Usuwanie farb za pomocą sprayu HH 2925 jest bardzo łatwe. Wystarczy spryskać powierzchnię, odczekać 15 minut, a następnie usunąć warstwę farby za pomocą szpachelki - więcej patrz aplikacja. Poręczne, szczelne opakowanie pozwala na wielokrotne użycie środka.

Cena
Usuwanie farby w sprayu Green Paint Stripper

od 20,50 zł netto/m²

Usuwanie farby w sprayu Green Paint Stripper

Opakowania

6 szt. x 500 ml (spray)
455,10 zł brutto / 370,00 zł netto
1 szt. x 500 ml (spray)
80,00 zł brutto / 65,04 zł netto

Wydajność

 • 2 - 3 m²/l w zależności od rodzaju powierzchni
Spray do usuwania farb

Aplikacja:

 1. Przed użyciem aerozol należy dobrze wstrząsnąć.
 2. Nanieść produkt, rozpylając go w odległości ok. 20 cm od czyszczonej powierzchni tak długo, aż zostanie ona odpowiednio pokryta.
 3. Zostawić na ok. 15 minut (w zależności od rodzaju farby i grubości usuwanej warstwy).
 4. Do usunięcia powłoki można użyć suchej ścierki, szpachelki lub metalowej szczotki.
 5. Po użyciu należy oczyścić powierzchnię preparatem czyszcząco-odtłuszczającym, świeżą wodą lub benzyną lakową i przed nałożeniem kolejnych powłok malarskich całkowicie osuszyć.

Szybki kontakt:


Dostawa:

 • Paczkomaty
  • 12,50 zł - płatność przelewem
  • 17,50 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Polski
  • od 15 zł - płatność przelewem
  • od 20 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Europy
  • od 119 zł - płatność przelewem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: