Farby dla LEED - z certyfikatem emisji LZO po 28 dniach zgodnie z ISO 16000-6

Przedstawiamy wysokiej jakości farby posiadające spełniające wymagania LEED 2009 i LEED v4 w zakresie zawartości i emisji lotnych związków organicznych. Farby posiadają niską zawartość LZO oraz posiadają certyfikat z badań w zakresie emisji LZO po 28 dniach wymaganych przez tzw. Klasyfikację Francuską i LEED v4.
Niska wyziewowość i wysoka jakość produktów sprawia, iż są farby doskonale nadają się dla projektów tworzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa.

Poniższe produkty są:

Produkt zgodny z LEED

Wysoko wytrzymałe

Produkty wysoko wytrzymałe

Wysoka jakość wykorzystywanych surowców. Wysokie kompetencje zespołu ds. badań i rozwoju oraz długa tradycja w zakresie produkcji powłok technicznych naszych dostawców, sprawia, że oferowane powłoki są bardzo trwałe.

Bezpieczne

Produkty bezpieczne w użyciu

Oferowane wodorozcieńczalne i bezrozpuszczalnikowe systemy o niskiej zwartości lotnych związków organicznych są bezpieczniejsze dla osoby aplikującej, bezpieczniejsze w transporcie, w przechowywaniu i dla środowiska.

Łatwe w użyciu

Produkty proste w użyciu

Często w miejsce rozpuszczalnikowych, dwuskładnikowych farb oferujemy równie wytrzymały system, oparty na gotowych do użycia, jednoskładnikowych produktach. Pozwala to na łatwiejsze wykonanie prac i mniejsze straty materiałów.

Farby z certyfikatem zgodności z LEED v4

Poniższe produkty posiadają certyfikat zgodności z LEED v4 w zakresie emisji LZO po 28 dniach.