Spraye podkładowe

Podkładowe spraye przemysłowe

Najwyższej jakości podkłady pod farby nawierzchniowe w sprayu Hard Hat. Podkłady cynkowe o bardzo wysokiej zwartości cynku (do 90%) idealne do zabezpieczenia wypiaskowanej lub ocynkowanej stali; podkłady antykorozyjne na zardzewiałą, ręcznie oczyszczoną stal; podkład 2102 na gładkie, niechłonne podłoża etc. Zapewniają dodatkową ochronę i bardzo dobre przyleganie nawierzchni.

Podkład zwiększający przyczepność - HH 2102

Wytrzymała farba podkładowa umożliwiająca aplikację i trwałe przyleganie farb nawierzchniowych na trudnych, bardzo gładkich powierzchniach.

Podkład adhezyjny Hard Hat

Spray antykorozyjny - Hard Hat 2169/2182

Szybkoschnący podkład antykorozyjny w sprayu, skutecznie zabezpieczający przed korozją nowe i lekko zardzewiałe powierzchnie.

Spray antykorozyjny Hard Hat

Ocynk w sprayu i pod pędzel

Szeroka gama sprayów i farb przeznaczonych do galwanizowania na zimno, zapewniających bardzo wysoką ochronę przed korozją.

Ocynk w sprayu Hard Hat

Spray do usuwania farb - Hard Hat 2950

Ekologiczny środek przeznaczony do usuwania farb alkidowych, emulsyjnych oraz niektórych powłok epoksydowych i poliuretanowych.

Spray do usuwania farb Hard Hat

Spray do usuwania graffiti - Coo-Var Q607

Łatwy w użyciu spray przeznaczony do usuwania graffiti z powierzchni zabezpieczonych preparatami antygraffiti wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

Spray do zmywania graffiti

Spray do uszczelniania na zimno - LeakSeal 3478

Preparat przeznaczony do wypełniania oraz uszczelniania wycieków i pęknięć, tworzący elastyczną, wodoszczelną powłokę, zapobiegając przenikaniu wilgoci, rdzy i korozji.

Spray uszczelniający LeakSeal

Szybki kontakt:


Dostawa:

 • Paczkomaty
  • 12,50 zł - płatność przelewem
  • 17,50 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Polski
  • od 15 zł - płatność przelewem
  • od 20 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Europy
  • od 119 zł - płatność przelewem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: