Spraye podkładowe

Podkładowe spraye przemysłowe

Najwyższej jakości podkłady pod farby nawierzchniowe w sprayu Hard Hat. Podkłady cynkowe o bardzo wysokiej zwartości cynku (do 90%) idealne do zabezpieczenia wypiaskowanej lub ocynkowanej stali; podkłady antykorozyjne na zardzewiałą, ręcznie oczyszczoną stal; podkład 2102 na gładkie, niechłonne podłoża etc. Zapewniają dodatkową ochronę i bardzo dobre przyleganie nawierzchni.

Podkład zwiększający przyczepność - HH 2102

Wytrzymała farba podkładowa umożliwiająca aplikację i trwałe przyleganie farb nawierzchniowych na trudnych, bardzo gładkich powierzchniach.

Podkład adhezyjny Hard Hat

Spray antykorozyjny - Hard Hat 2169/2182

Szybkoschnący podkład antykorozyjny w sprayu, skutecznie zabezpieczający przed korozją nowe i lekko zardzewiałe powierzchnie.

Spray antykorozyjny Hard Hat

Ocynk w sprayu i pod pędzel

Szeroka gama sprayów i farb przeznaczonych do galwanizowania na zimno, zapewniających bardzo wysoką ochronę przed korozją.

Ocynk w sprayu Hard Hat

Spray do usuwania farb - Hard Hat 2950

Ekologiczny środek przeznaczony do usuwania farb alkidowych, emulsyjnych oraz niektórych powłok epoksydowych i poliuretanowych.

Spray do usuwania farb Hard Hat

Spray do usuwania graffiti - Coo-Var Q607

Łatwy w użyciu spray przeznaczony do usuwania graffiti z powierzchni zabezpieczonych preparatami antygraffiti wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

Spray do zmywania graffiti

Spray maskujący plamy - Hard Hat 2990

Wysokiej jakości spray podkładowy przeznaczony do skutecznego usuwania plam smaru, sadzy, wilgoci, tłuszczu etc. ze ścian oraz sufitów.

Spray do maskowania plam Hard Hat

Spray do uszczelniania na zimno - LeakSeal 3478

Preparat przeznaczony do wypełniania oraz uszczelniania wycieków i pęknięć, tworzący elastyczną, wodoszczelną powłokę, zapobiegając przenikaniu wilgoci, rdzy i korozji.

Spray uszczelniający LeakSeal

Szybki kontakt:


Dostawa na terenie kraju:

  • 15 zł - płatność przelewem
  • 20 zł - za pobraniem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: