Spraye dekoracyjne

Farby dekoracyjne

Przedstawiamy spraye dekoracyjne Rust-Oleum. Produkty mają bardzo wiele ciekawych zastosowań. Gdy pragniesz odnowić chromowy element, sprawić by szkło było matowe, albo sprawić by doniczka wyglądała jak z kamienia - spraye dekoracyjne pozwolą to zrobić szybko i wygodnie.

Jest to seria łatwych w użyciu produktów o najwyższej jakości. Przydatne zarówno dla profesjonalistów jak i dla tych, którzy nie są specjalistami od malowania.

Spray złoty Rust-Oleum

Farba złota w sprayu

Farba złota w sprayu to wysokiej jakości, doskonale kryjąca, szybkoschnąca farba dekoracyjna w złotym kolorze. Zapewnia trwałą i wytrzymałą, odporną na korozję powłokę w dwóch wariantach: połysku i satynie. Idealnie sprawdza się przy malowaniu ozdób i dekoracji, odnawianiu starych pamiątek etc.

Spray miedziany Rust-Oleum

Farba miedziana w sprayu

Farba miedziana w sprayu to doskonale kryjąca, szybkoschnąca, wysokiej jakości farba dekoracyjna w miedzianym kolorze. Zaawansowana formuła zapewnia długotrwały blask oraz świetnie sprawdza się przy malowaniu ozdób i dekoracji, tworzenia nowoczesnych połączeń kolorystycznych etc.

Spray srebrny Rust-Oleum

Farba srebrna w sprayu

Lakier srebrny w sprayu to trwała i wytrzymała, szybkoschnąca farba dekoracyjna w srebrnym kolorze. Produkt zapewnia estetyczne, odporne na korozje, oryginalne wykończenie w miękkim, metalicznym połysku oraz wysokiej jakości, doskonale kryjącą powłokę.

Spray imitacja kamienia Rust-Oleum

Farba imitacja kamienia

Lakier imitacja kamienia w sprayu to wysokiej jakości, trwała i wytrzymała farba, tworząca wykończenie o teksturze prawdziwego kamienia w czterech wyjątkowych kolorach. Produkt zapewnia długotrwały, nowatorski efekt dekoracyjny oraz pozwala stworzyć tradycyjny, rustykalny klimat.

Spray podkładowy do plastiku Rust-Oleum

Podkład do plastiku

Szybkoschnąca, wytrzymała farba w sprayu przeznaczona do plastikowych powierzchni. Tworzy specjalną, doskonale kryjącą powłokę, która zabezpiecza element oraz zapewnia odpowiednie przygotowanie powierzchni z tworzyw sztucznych do następnego przemalowania.

Spray brokatowy Rust-Oleum

Farba brokatowa w sprayu

Trwała, wysokiej jakości, nawierzchniowa farba dekoracyjna zawierająca farbycznie wymieszane cząsteczki brokatu. Tworzy chropowatą, mieniąca się powłokę w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym i złotym. Zapewnia atrakcyjny, dekoracyjny wygląd!

Spray do tablic Rust-Oleum

Farba do tablic

Farba do tablic w sprayu to wytrzymała, trwała, odporna na zarysowania farba do tworzenia tablicy do pisania. Produkt umożliwia stworzenie ścieralnej powierzchni, na której za pomocą kredy można zapisywać ważne przypomnienia, wiadomości etc.

Spray matowe szkło Rust-Oleum

Farba oszronione szkło

Farba oszronione szkło w sprayu to dekoracyjna farba tworząca półprzezroczysty efekt matowego szkła na przezroczystych powierzchniach. Produkt zapewnia doskonale kryjącą, trwałą i wytrzymałą powłokę oraz nadaje zwykłym przestrzeniom użytkowym pięknego, nowatorskiego wyglądu.

Spray do grzejników Rust-Oleum

Lakier do grzejników

Lakier do grzejników w sprayu to wyjątkowo wytrzymała, bardzo mocna i trwała farba stworzona specjalnie do wykańczania lub odnawiania zewnętrznej powierzchni grzejników. Pozwala uzyskać gładkie szkliwo, odporne na wysoką temperaturę, wilgoć oraz częste mycie.

Spray do AGD Rust-Oleum

Farba do renowacji AGD

Farba do renowacji urządzeń AGD to wysokiej jakości, trwała farba w sprayu przeznaczona do odnowy oraz renowacji różnorodnych urządzeń AGD. Produkt tworzy wytrzymałą, odporną na wilgoć i korozję powłokę oraz zapewnia gładkie, łatwozmywalne, połyskliwe wykończenie.

Spray do plastiku Rust-Oleum

Farba do plastiku

Farba do plastiku w sprayu to wysokiej jakości, wytrzymała farba do malowania powierzchni wykonanych z plastiku. Produkt tworzy trwałą, doskonale kryjącą powłokę, która odnawia, rewitalizuje oraz pomaga przywrócić przedmiotom oryginalny wygląd.

Podkład w sprayu Rust-Oleum

Farba podkładowa w sprayu

Specjalnie zaprojektowany podkład przeznaczony do zapewnienia powierzchni odpowiedniej przyczepności, przed nałożeniem warstw nawierzchniowych. Unikalna formuła tworzy trwałą, doskonale kryjącą powłokę, która redukuje plamy oraz przebarwienia.

Szybki kontakt:


Dostawa:

 • Paczkomaty
  • 12,50 zł - płatność przelewem
  • 17,50 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Polski
  • od 15 zł - płatność przelewem
  • od 20 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Europy
  • od 119 zł - płatność przelewem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: