Farby do szybkiej renowacji

Farby do szybkiej renowacji

Przedstawiamy wysokiej jakości farby do szybkiej renowacji. Dzięki nim między innymi szybko i sprawnie odnowisz meblelub pomalujesz grzejnik.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Lakier uniwersalny

Farba uniwersalna

Seria pierwszych na świecie farb podkładowo-nawierzchniowych w aerozolu. Tworzą trwałą, odporną na odpryskiwania powłokę w szerokiej gamie kolorów.

Lakier do plastiku

Farba do plastiku

Wytrzymałe farby do malowania powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych, plastiku. Tworzy trwałą, doskonale kryjącą powłokę, która odnawia, rewitalizuje oraz pomaga przywrócić przedmiotom oryginalny wygląd.

Farba do drzwi zewnętrznych

Farby do drzwi zewnętrznych

Giętkie, odporne na ścieranie i warunki pogodowe farby nawierzchniowe przeznaczone do malowania drzwi w warunkach zewnętrznych.

Lakier do grzejników

Farba do grzejników

Wytrzymała, trwała farba w sprayu stworzona specjalnie do odnawiania zewnętrznej powierzchni grzejników i kaloryferów. Pozwala uzyskać gładkie wykończenie, odporne na wysoką temperaturę oraz częste mycie.

Farby metaliczne

Farby metaliczne

Wysokiej jakości farby / spraye zapewniające metaliczny wygląd oraz gwarantujące trwałą ochronę, idealne do renowacji maszyn, szafek, konstrukcji, narzędzi etc.

Farby srebrne, aluminium

Farba srebrna, aluminium

Wysokiej jakości farba srebrna w sprayu. Bardzo dobrze kryje, jest szybkoschnąca, zapewnia trwałą i wytrzymałą powłokę. Idealnie sprawdza się przy malowaniu ozdób i dekoracji.

Lakier miedziany w sprayu

Farba miedź

Wysokiej jakości farba miedziana w sprayu. Bardzo dobrze kryje, jest szybkoschnąca, zapewnia trwałą i wytrzymałą powłokę w połysku lub satynie. Idealnie sprawdza się przy malowaniu ozdób i dekoracji.

Spray tablicowy

Farba do tablic

Specjalna farba w sprayu tworząca czarną tablicę do pisania kredą, na której można zapisywać przypomnienia, wiadomości etc. Może być nakładana na wiele podłoży, w tym drewno, metal, szkło.

Spray do renowacji AGD

Farba do renowacji AGD

Wysokiej jakości farba w sprayu specjalnie stworzona do odnowy oraz renowacji różnorodnych urządzeń AGD. Tworzy na podłożu trwałą powłokę o gładkim i łatwozmywalym wykończeniu.

Podkład w sprayu

Farba podkładowa w sprayu

Wysokiej jakości podkład w sprayu renomowanego produenta przeznaczony do zapewnienia podłożu odpowiedniej przyczepności przed nałożeniem warstw nawierzchniowych. Bardzo dobrze kryje, redukuje plamy i przebarwienia.

Szybki kontakt:


Dostawa:

 • Paczkomaty
  • 12,50 zł - płatność przelewem
  • 17,50 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Polski
  • od 15 zł - płatność przelewem
  • od 20 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Europy
  • od 119 zł - płatność przelewem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: