Farby do szybkiej renowacji

Farby do szybkiej renowacji

Przedstawiamy wysokiej jakości farby do szybkiej renowacji. Dzięki nim między innymi szybko i sprawnie odnowisz meble, pomalujesz grzejnik czy sprawisz że szkło będzie matowe.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Lakier uniwersalny

Farba uniwersalna

Seria pierwszych na świecie farb podkładowo-nawierzchniowych w aerozolu. Tworzą trwałą, odporną na odpryskiwania powłokę w szerokiej gamie kolorów.

Lakier do plastiku

Farba do plastiku

Wytrzymałe farby do malowania powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych, plastiku. Tworzy trwałą, doskonale kryjącą powłokę, która odnawia, rewitalizuje oraz pomaga przywrócić przedmiotom oryginalny wygląd.

Farba do drzwi zewnętrznych

Farby do drzwi zewnętrznych

Giętkie, odporne na ścieranie i warunki pogodowe farby nawierzchniowe przeznaczone do malowania drzwi w warunkach zewnętrznych.

Lakier do grzejników

Farba do grzejników

Wytrzymała, trwała farba w sprayu stworzona specjalnie do odnawiania zewnętrznej powierzchni grzejników i kaloryferów. Pozwala uzyskać gładkie wykończenie, odporne na wysoką temperaturę oraz częste mycie.

Lakier matowe szkło

Farba matowe szkło

Dekoracyjna farba tworząca półprzezroczysty efekt matowego szkła na przezroczystych powierzchniach. Zapewnia dobrze kryjącą, trwałą i wytrzymałą powłokę. Pozwala nadać przestrzeniom użytkowym nowatorskiego wyglądu.

Farby metaliczne

Farby metaliczne

Wysokiej jakości farby / spraye zapewniające metaliczny wygląd oraz gwarantujące trwałą ochronę, idealne do renowacji maszyn, szafek, konstrukcji, narzędzi etc.

Farby srebrne, aluminium

Farba srebrna, aluminium

Wysokiej jakości farba srebrna w sprayu. Bardzo dobrze kryje, jest szybkoschnąca, zapewnia trwałą i wytrzymałą powłokę. Idealnie sprawdza się przy malowaniu ozdób i dekoracji.

Lakier miedziany w sprayu

Farba miedź

Wysokiej jakości farba miedziana w sprayu. Bardzo dobrze kryje, jest szybkoschnąca, zapewnia trwałą i wytrzymałą powłokę w połysku lub satynie. Idealnie sprawdza się przy malowaniu ozdób i dekoracji.

Spray tablicowy

Farba do tablic

Specjalna farba w sprayu tworząca czarną tablicę do pisania kredą, na której można zapisywać przypomnienia, wiadomości etc. Może być nakładana na wiele podłoży, w tym drewno, metal, szkło.

Spray do renowacji AGD

Farba do renowacji AGD

Wysokiej jakości farba w sprayu specjalnie stworzona do odnowy oraz renowacji różnorodnych urządzeń AGD. Tworzy na podłożu trwałą powłokę o gładkim i łatwozmywalym wykończeniu.

Podkład w sprayu

Farba podkładowa w sprayu

Wysokiej jakości podkład w sprayu renomowanego produenta przeznaczony do zapewnienia podłożu odpowiedniej przyczepności przed nałożeniem warstw nawierzchniowych. Bardzo dobrze kryje, redukuje plamy i przebarwienia.

Szybki kontakt:


Dostawa:

 • Paczkomaty
  • 12,50 zł - płatność przelewem
  • 17,50 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Polski
  • od 15 zł - płatność przelewem
  • od 20 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Europy
  • od 119 zł - płatność przelewem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: