Spraye do znakowania

Malowanie i znakowanie linii

Spraye do znakowania poziomego linii w halach, magazynach oraz na parkingach i boiskach sportowych. Spraye do malowania linii wraz z wózkiem umożliwiają szybkie i sprawne znakowanie wielu powierzchni np. betonu, powłok żywicznych, asfaltu itp. Do oznaczeń tymczasowych proponujemy ekonomiczne spraye fluorescencyjne oraz spraye oznaczeń miejscowych Coo-Var. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami.

Spray do malowania linii - Hard Hat 2300

Wysokiej jakości, wytrzymałe spraye, będące idealnym narzędziem do tworzenia trwałych linii o ostrych krawędziach przy jednokrotnym malowaniu!

Spray do malowania linii Hard Hat

Spray do znakowania - Hard Hat 2350/2800

Dobrze widoczne spraye umożliwiające szybkie i sprawne znakowanie wszelkich powierzchni, gwarantujące wygodne rozprowadzanie farby we wszystkich kierunkach.

Spray do znakowania Hard Hat

Spraye do znakowania linii - Coo-Var Q108

Szybkoschnące spraye przeznaczone do tymczasowego oznaczania linii magazynów, dróg i parkingów. Idealnie sprawdzają się na kortach tenisowych, budowach etc.

Spray do oznaczeń Coo-Var

Wózek do malowania linii - V2029

Profesjonalny wózek do malowania linii wraz ze sprayami do oznakowań poziomych HH 2300 są idealnym zestawem do szybkiego i wygodnego tworzenia idealnie ostrych linii.

Wózek do malowania linii Rust-Oleum

Szybki kontakt:


Dostawa na terenie kraju:

 • 15 zł - płatność przelewem
 • 20 zł - za pobraniem

Dostawa kurierem Geis Dostawa kurierem DHL


Oddziały:

 • Poznań, ul. Pułtuska 13
  tel.: (+48) 61 679 32 00
 • Warszawa, al. Wilanowska 83
  tel.: (+48) 22 629 07 69
 • Gdańsk, ul. Biegańskiego 12/4
  tel.: (+48) 58 573 35 73