Spraye nawierzchniowe Hard-Hat

Nawierzchniowe spraye przemysłowe

Prawdziwe przemysłowe nawierzchnie w aerosolu. Najwyższa jakość od Rust-Oleum - pracuj szybciej, uzyskaj trwałe wykończenie. Nawierzchnie w sprayu do metalu, drewna i betonu. Przedmioty gotowe do użycia po 30 minutach od aplikacji (w 20oC). Najlepsza możliwa siła krycia w sprayu. Odporne na tempperaturę do 100oC (czarny i srebrny do 750oC). Dostępne w 45 kolorach wg RAL, kolorach metalicznych, wykończeniu bezbarwnym oraz w kolorach fluorescencyjnych.

Farby w sprayu - Hard Hat 2100

Wytrzymałe, wysoko wydajne i bardzo dobrze kryjące spraye przemysłowe w szerokiej gamie 43 kolorów wg wzornika RAL zapewniające wysoką elastyczność.

Farba w sprayu Hard Hat w wielu kolorach

Spray bezbarwny - Hard Hat 2500

Wytrzymały, nieżółknący lakier ochronny w sprayu, przywracający połysk i tworzący dodatkową powłokę. Posiada doskonałą przyczepność do większości metali.

Spray bezbarwny Hard Hat

Farba i spraye żaroodporne - Hard Hat 7715/7778

Farba pod pędzel i spraye żaroodporne tworzące powłokę odporną na temperaturę do 750oC, przeznaczone do zabezpieczania wszelkiego rodzaju powierzchni.

Farba żaroodporna Hard Hat

Spraye fluorescencyjne - Hard Hat 2200

Fluorescencyjne farby w sprayu oparte są na szybkoschnącej żywicy akrylowej, gwarantujące dobrze widoczną powłokę w różnych kolorach.

Spray fluorescencyjny Hard Hat

Spray hydrofobowy - NeverWet

Unikalny preparat tworzący niewidoczną, hydrofobową barierę, która umożliwia zabezpieczenie dowolnej powierzchni przed wodą, wilgocią, brudem, lodem etc.

Spray NeverWet

Uchwyt do sprayu - V241526

Drobne, wspaniałe narzędzie ułatwiające pracę z każdym aerozolem. Zapewnia lepszą kontrolę i umożliwia gładsze, bardziej profesjonalne wykończenie.

Uchwyt do sprayu Rust-Oleum

Szybki kontakt:


Dostawa:

 • Paczkomaty
  • 12,50 zł - płatność przelewem
  • 17,50 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Polski
  • od 15 zł - płatność przelewem
  • od 20 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Europy
  • od 119 zł - płatność przelewem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: