Spraye techniczne eXcellent X1

Spraye techniczne

Wysokiej jakości spraye techniczne

Rust Oleum eXcellent X1 to seria łatwych w użyciu produktów o najwyższej jakości. Przydatne zarówno dla profesjonalistów jak i do domowego użytku.

Smary X1 zawierają technologię mikrogranulek BoroTecX®, która wydłuża czas działania, zapewnia smarowanie i zmniejsza współczynnik tarcia w warunkach ekstremalnego nacisku. Preparaty posiadają certyfikaty H1, pozwalające stosować je w przemyśle spożywczym.

Specjalna konstrukcja dysz rozpylających pozwala na dokładne posmarowanie lub wyczyszczenie powierzchni. Spraye mogą być używane w dowolnej pozycji, pod dowolnym kątem. Preparaty mogą być rozpylane na trzy sposoby: za pomocą szerokiego lub wąskiego strumienia oraz za pomocą dodatkowego elementu pozwalającego dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

wysokiej jakosci syntetyczne spraye techniczne

Rust Oleum X1 eXcellent to seria produktów do zastosowań zarówno profesjonalnych jak i domowych. W skład serii wchodzą smary techniczne, przemysłowe, spożywcze, preparaty ochronne i środki czyszczące.

Smar uniwersalny w sprayu - X1 1610

Uniwersalny, syntetyczny smar w sprayu przeznaczony do wielu zastosowań, takich jak: odkręcanie i luzowanie śrub, zamków, smarowanie łańcuchów etc.

Smar uniwersalny X1 Rust-Oleum

Smar silikonowy w sprayu - X1 1615

Uniwersalny, bezbarwny i bezwonny, suchy smar silikonowy w sprayu, przeznaczony do większości zastosowań, w tym do łożysk, zawiasów, gumy, etc.

Smar silikonowy X1 Rust-Oleum

Pianka do czyszczenia - X1 1630

Uniwersalna pianka w sprayu do czyszczenia i odtłuszczania różnych powierzchni. Doskonale nadaje się do czyszczenia tapicerki, plastiku etc.

Pianka do czyszczenia X1 Rust-Oleum

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej - X1 1633

Wysokiej jakości, techniczny płyn w sprayu do czyszczenia i polerowania stali nierdzewnej, zapewniający trwałą, mikroskopijną powłokę ochronną.

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej X1 Rust-Oleum

Szybki kontakt:


Dostawa:

 • Paczkomaty
  • 12,50 zł - płatność przelewem
  • 17,50 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Polski
  • od 15 zł - płatność przelewem
  • od 20 zł - za pobraniem
 • Kurier na terenie Europy
  • od 119 zł - płatność przelewem

Dostawa kurierem InPost Dostawa kurierem UPS


Oddziały: