Spraye techniczne eXcellent X1

Spraye techniczne

Wysokiej jakości spraye techniczne

Rust Oleum eXcellent X1 to seria łatwych w użyciu produktów o najwyższej jakości. Przydatne zarówno dla profesjonalistów jak i do domowego użytku.

Smary X1 zawierają technologię mikrogranulek BoroTecX®, która wydłuża czas działania, zapewnia smarowanie i zmniejsza współczynnik tarcia w warunkach ekstremalnego nacisku. Preparaty posiadają certyfikaty H1, pozwalające stosować je w przemyśle spożywczym.

Specjalna konstrukcja dysz rozpylających pozwala na dokładne posmarowanie lub wyczyszczenie powierzchni. Spraye mogą być używane w dowolnej pozycji, pod dowolnym kątem. Preparaty mogą być rozpylane na trzy sposoby: za pomocą szerokiego lub wąskiego strumienia oraz za pomocą dodatkowego elementu pozwalającego dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

wysokiej jakosci syntetyczne spraye techniczne

Rust Oleum X1 eXcellent to seria produktów do zastosowań zarówno profesjonalnych jak i domowych. W skład serii wchodzą smary techniczne, przemysłowe, spożywcze, preparaty ochronne i środki czyszczące.

Smar uniwersalny w sprayu - X1 1610

Uniwersalny, syntetyczny smar w sprayu przeznaczony do wielu zastosowań, takich jak: odkręcanie i luzowanie śrub, zamków, smarowanie łańcuchów etc.

Smar uniwersalny X1 Rust-Oleum

Smar teflonowy PTFE w sprayu - X1 1618

Wysokiej czystości, suchy smar zawierający teflon, idealny do zastosowania wszędzie, gdzie potrzebna jest czysta, sucha warstwa smarująca.

Smar teflonowy PTFE X1 Rust-Oleum

Biały smar do łożysk - X1 1617

Wysokiej jakości biały smar do uniwersalnego zastosowania, posiadający specjalną formułeę, pozwalającą przenikać łączenia, zawiasy, łańcuchy.

Biały smar X1 Rust-Oleum

Smar do łańcucha i przekładni - X1 1612

Smar doskonale wytrzymujący duże obciążenia, trudne warunki, wysokie temperatury, wodę etc. Doskonale nadaje się do smarowania łańcucha i zębatek.

Smar do łańcucha X1 Rust-Oleum

Smar silikonowy w sprayu - X1 1615

Uniwersalny, bezbarwny i bezwonny, suchy smar silikonowy w sprayu, przeznaczony do większości zastosowań, w tym do łożysk, zawiasów, gumy, etc.

Smar silikonowy X1 Rust-Oleum

Smar ceramiczny w sprayu - X1 1616

Odporny na wysokie obciążenia i temperaturę spray ceramiczny, zapobiegający "zapiekaniu się" metali. Tworzy cienką warstwę, chroniąc pokryte powierzchnie.

Smar ceramiczny X1 Rust-Oleum

Spray spawalniczy - X1 1613

Preparat chroniący metalowe materiały oraz dysze narzędzi spawających. Doskonale zapobiega przywieraniu odprysków spawalniczych do spawanych powierzchni.

Spray spawalniczy X1 Rust-Oleum

Chłodziwo do metalu - X1 1611

Wysokiej jakości preparat chłodzący cięte, wiercone oraz gwintowane materiały metalowe. Chroni zarówno obrabiany materiał, jak i narzędzia.

Chłodziwo do metalu X1 Rust-Oleum

Odrdzewiacz zamrażający - X1 1614

Preparat w sprayu skutecznie odrdzewiający metalowe elementy. Idealnie nadaje się w momentach, kiedy trzeba poluzować zatarte, zardzewiałe metalowe części.

Odrdzewiacz zamrażający X1 Rust-Oleum

Pianka do czyszczenia - X1 1630

Uniwersalna pianka w sprayu do czyszczenia i odtłuszczania różnych powierzchni. Doskonale nadaje się do czyszczenia tapicerki, plastiku etc.

Pianka do czyszczenia X1 Rust-Oleum

Środek do ciężkich zabrudzeń - X1 1631

Skuteczny preparat odtłuszczający w sprayu przeznaczony do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń i plam. Doskonale nadaje się do silników, maszyn produkcyjnych etc.

Środek do ciężkich zabrudzeń X1 Rust-Oleum

Płyn do czyszczenia elektroniki - X1 1632

Szybko odparowujący płyn do precyzyjnego czyszczenia urządzeń elektrycznych, bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, nie pozostawiający osadów.

Płyn do czyszczenia elektroniki X1 Rust-Oleum

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej - X1 1633

Wysokiej jakości, techniczny płyn w sprayu do czyszczenia i polerowania stali nierdzewnej, zapewniający trwałą, mikroskopijną powłokę ochronną.

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej X1 Rust-Oleum